Diófa Étterem Vásárosnamény

4803 Vásárosnamény, Gergelyiugornya, Gulácsi út 71.

Diófa Étterem Vásárosnamény a térképen

Szállások Vásárosnamény városában
Wellness csomagok Vásárosnamény városában

Diófa Étterem Vásárosnamény vélemények

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Az Atlantika vizividámpark meglátogatása előtt tértünk be ide ebédelni. A kedvünkért pillanatok alatt megterítettek a teraszon. A kiszolgálás egyébiránt is gyors volt, a pincérnő pedig kedves és udvarias. Minden, amit megkóstoltunk ízlett, az adagok kiadósak voltak. Jó szívvel ajánlom az erre járó éhes utazóknak!

Évi67 TOP fotófeltöltő
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 27. - 7 látogató hasznosnak vélte
Családommal jártunk itt július elején. Az étterem a Diófa kemping területén található, az ATLANTIKA vízi-vidámparkkal szemben. Az étterem kívülről átlagos, terasz is van előtte. Belülről viszont nagyon szép és exkluzív rönk-bútorzattal van ellátva.

2020. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
6 napot táboroztunk a településen és az étkezésünk az étteremben volt megrendelve. Ami a képeinken szerepel, tojásrántottaként lett felszolgálva( ilyen szürkés-zöld volt). Az étteremnek van egy büféje a fürdőben is. Hidegcsomagba azt kaptuk ebédre, ami előző nap megmaradt a büfében, azokat a száraz zsemléket.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Az étterem az Atlantika Vízividámparkkal szemben van, könnyen megközelíthető. Spontán tértünk be egy ebédre. Kint ültünk le, kellemes jó hangulatú hely. Gulyáslevest és egy helyi specialitást kötött tésztalevest rendeltünk, igazán ízletes és gazdag volt mindkettő. Kedves kiszolgálás, ár-érték arány is kiváló!

Legnépszerűbb csomagok Vásárosnaményben és környékén
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.04.13. - 2021.12.30.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2022.01.02.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 5.650 - 6.150,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.29. - 2021.12.23.

Szállodák Vásárosnamény környékén
Bástya Wellness Hotel Vásárosnamény
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
Szállás ellátás nélkül
Napi árak (1 éjtől)