Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés ★★★★

4,7
az 5 vecsési szállás közül
Négy csillagos szálloda, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés bemutatkozása

A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen épült a repülőtér első négycsillagos, 31 szobás szállodája, a Hotel Stáció.

A Hotel Stáció Wellness & Konferencia legnépszerűbb csomagjai

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Egy éjszakás kaland
Egy éjszakás kaland
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Nyári csobbanás
2024.09.02-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés vélemények

Kiváló 2020. szeptember 11.a párjával járt itt
A wellness részleg nagyon jó elhelyezkedésű, minden megtalálható amit mi vártunk, nagyon jól lehet pihenni! Nincs zaj, kivéve az éjjel érkezők míg elfoglalják a szállást a folyosóról beszűrődik a hangos beszélgetés, DE tranzit hotel erre lehetett számítani.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves szavakat, illetve a pozitív értékelést! Nagy öröm számunkra, hogy a Hotel Stációt választotta kikapcsolódásának helyszínéül, valamint, hogy idejét nem sajnálva megosztotta véleményét velünk, illetve a jövőbeni utazókkal.
2020. november 9., Hajmási Nikolett, Hotel Stáció Wellness & Konferencia
Kiváló 2020. augusztus 9.a párjával járt itt
Az edzőterem a hotelekben megszokotthoz képest pazar, jól felszerelt, profi és karbantartott gépek vannak! A belső kert gondozott, a kerti tóban található tavi rózsák gyönyörűek. A wellness részleg is igényes. Nekünk csak egy egész-alakos tükör hiányzott kicsit a szobából, ezen kívül amiért mentünk, azt megkaptuk.
Kedves István!
Nagyon köszönöm, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, valamint, hogy visszajelzésével segíti munkánkat! Örömmel olvasom, hogy jól érezték magukat a Hotel Stációban. Köszönöm, hogy kiemelte fitness részlegünk felszereltségét, és kerti tavunk szépségét, hangulatát.
2020. augusztus 13., Hajmási Nikolett, Hotel Stáció Wellness & Konferencia
Kiváló 2019. december 30.a párjával járt itt
Az ételek nagyon ízletesek voltak (svédasztalos reggeli-és vacsora ) és a délutáni forralt bor is. Az úszómedence vize nekem nagyon hideg volt, a Jacuzzi meg kicsi ennyi embernek. Kár hogy nincs még egy langyos vizes medence. A szauna részleg szerintem jó, az ingyenes darts is szuper, a biliárd hiányzott, de nem lehet minden.
Kedves Cékus-Sarus Szilvia,
Köszönjük a dicsérő szavakat és a konstruktív kritikát is. Örömmel jelzem Önnek, hogy a medence vízhőmérsékletét 30°C-ra emeltük, hogy kényelmesebbé tegyük a pihenést vendégeink számára. Jó érzéssel olvastam, hogy ételeinket ízletesnek találták, illetve, hogy szobánkkal is elégedettek voltak.
2020. február 24., Hajmási Nikolett, Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2019. október 23.a párjával járt itt
Szerettem volna párommal egy wellness hétvégét eltölteni, viszont a legtöbb helyen a hétvége jelentős felárral foglalható. Nagyon tetszett, hogy itt kifejezetten hétvégi "jóárú" csomag volt, ezért döntöttem a szálloda mellett. A környék nem túl szép, de 1,5 nap alatt nem is ez volt a lényeg, hanem a pihenés, fürdés, evés-ivás, aminek tökéletesen megfelelt.
2019. szeptember 30.a párjával járt itt
Megmondom őszintén, ha magam foglalok wellness hétvégét, eszembe sem jut Vecsés! De ajándékba kaptam és igazán kellemes csalódás volt! 1. Tiszta és tágas a szoba! Mindhárom nap gyönyörűen kitakarított szobába tértünk vissza a pancsolásból! 2. Nem kellett könyörögni törölközőért! Itt természetes, hogy nem kell a rommá ázottat használnod 3 napig!
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - SzobákHotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Szobák
Kiváló 2019. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom, remek kiszolgálás ,szép környezet, reggelik, vacsorák nagyon finomak,sok választék! Kedves a személyzet,kiváló sportolási lehetőségek! Egyszóval SZUPER!
Kedves Judit!

Szeretném megköszönni, hogy a Hotel Stáció-t választották pihenésük helyszínéül. Nagyon köszönjük a kiváló visszajelzést, illetve az ajánlást a jövőbeni vendégek számára, és nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
2019. október 18., Hajmási Nikolett, Hotel Stáció Wellness & Konferencia
Átlagos 2019. április 24.a párjával járt itt
A szobák és a wellness jó volt, az étkezésnél akadt egy kis gondunk, mivel az egyik vacsoránk menü választásos volt, mert kevés szállóvendég volt a hotelben. A menüválasztásos vacsorán, az előétel és a leves közül csak egyet választhattunk, 5 fajta főételből 1 már elfogyott, szóval négyből lehetett választani. . . .
Kedves Vendégünk!
Ezúton szeretnénk megköszönni, hogy a Hotel Stációt választották húsvéti kikapcsolódásuk helyszínéül, valamint, hogy megosztotta tapasztalatait velünk.
Csomagajánlataink a svédasztalos reggelin kívül vacsorát is tartalmaznak.
2019. május 22., Hajmási Nikolett, Hotel Stáció Wellness & Konferencia
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. január 13.a párjával járt itt
Novemberben Vecsésen volt programunk, így ebben a hotelben szerettünk volna szállást foglalni, de nem volt hely. Elolvastam a véleményeket, és csupa jókat írtak, így elhatároztuk, hogy valamikor mégis kipróbáljuk a hotelt. Így aztán ezen a hétvégén a hotel vendégei voltunk.
2018. október 15.a párjával járt itt
A wellness részleg a szálló vendégel részére korlátozódik a kintről bejövő személyek miatt, szerintem ahhoz kicsi az uszoda mérete, hogy még gyerek úszás oktatás is zajlik ott több órán keresztül.
Átlagos 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
A befizetett előleg után egy munkahéten belül hem kaptam visszaigazolást, hogy a foglalásomat megerősítették. Ez más szállodában egy munkanapon belül megtörténik. Egy héttel az utazás előtt nem tudtam hogy mehetünk e. Igen kellemetlen volt, mert a wellness hétvégét ajándékba adtam a férjemnek a születésnapjára.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés a térképen
2220 VecsésSzéchenyi u. 20.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 990 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár