Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés ★★★★

4,7
az 5 vecsési szállás közül
Négy csillagos szálloda, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés bemutatkozása

A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen épült a repülőtér első négycsillagos, 31 szobás szállodája, a Hotel Stáció.

A Hotel Stáció Wellness & Konferencia legnépszerűbb csomagjai

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Pünkösdi Újjászületés (min. 1 éj)
Pünkösdi Újjászületés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Egy éjszakás kaland
Egy éjszakás kaland
2025.12.24-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés vélemények

Kiváló 2016. január 3.egyedül járt itt
Az ételek finomak,bőségesek és változatosak voltak. A wellness szolgáltatás remek,kár hogy kevés a pihenő ágy, székek viszont nem voltak kirakva. Sajnos a finn szauna ép elromlott ezért elmaradt a szeánsz és másnap sem potólták a javítás után. A szoba kényelmes, nagyon tetszett a TV. képernyőn az üdvözlés ezt máshol még nem tapasztaltam.
A szilveszteri vacsora nagyon finom volt viszont elhúzódó vontatottan zajló.
2016. január 2.a párjával járt itt
Amivel nem voltam megelégedve: a wellness részlegen a szauna december 31-én nem működött rendesen, elmaradtak a beígért szaunaszeánszok, korán bezárt a wellness aznap. A TV-ben nagyon kevés csatorna van, kb a 3 magyar adó, ezen kívül külföldi adók. . . ebben a szolgáltatásban mindenképpen javulniuk kellene, nem hiszem hogy olyan nagy költség egy bővebb csomagba való lépés. . .
2015. április 20.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes hely, kedves személyzet, tisztaság és az étel is bőséges . A választék is nagyon jó. Két probléma volt, az egyik, hogy kevés a a jacckuzi, telt ház esetén egy nanagyon kevés. Az uszómedence szép és jó csak nagyon hideg. A másik nem a szálloda hibája , hanem emberi tényező.
Kiváló 2014. november 3.a párjával járt itt
Kifogásmentes 4 napot töltöttünk el az Airport Hotel Stacio Wellness & Conference szállodában a párommal. A szállodában dolgozó emberek segítőkészek, mosolygósak és végtelenül kedvesek. A wellness szuper kialakítású, az ételek pedig egyszerűen csodálatosak. Ezúton is külön elismerésünk a szakácsnak! :)
Bátran ajánljuk minden kikapcsolódni vágyónak ezt a helyet! :)
Kiváló 2014. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a szálloda megközelítése fekvése kiváló, nagyon finomak az ételek a személyzet rendkivül figyelmes. Ha megint színházba vagy bármi más okból Budapestre kell mennünk csak ezt a szállodát választjuk, mert tiszta igényes jó a levegő gyönyörű a kerti tó a Wellness részleg igazi kikapcsolódást nyújt.
Kiváló 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
Hangulatos hely kedves kiszolgálás ,tiszta rendezett,mindent rendben találtunk csak ajánlani tudom mindenkinek.Gyönyörű kert kényelmes napozóágyak,a velneszrészleg hangulatos nagyon .A konyha is bőséges választékos .A szobában a tévé udvözöl névvel ez a fiúknak külön tetszett. Egy problémánk volt a köntös mérete.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 4.a párjával járt itt
Most voltunk itt először. Nagyon kellemes a szálloda. Csodálatos a kerti rész , a benti elrendezés is tetszett. A szobánk is ízlésesen berendezve , kényelmesen elfértünk mi is ,a csomagjaink is. Részletes leírást találtunk a szobánkban mindenről-de segítőkész és udvarias volt a személyzet is . Az éttermi választék bőséges , sokszínű és finom !
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - WellnessHotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Medence/kertHotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Külső kép
Kiváló 2014. július 21.a párjával járt itt
Másodszor voltunk az Önök szállodájában. Összességében jól éreztük magunkat, de azt elfogadhatatlannak tartjuk, hogy a szombati esküvő miatt lezárták a szálloda egy részét. Erről minket nem tájékoztattak, a komfort érzésünket ez jelentősen befolyásolta.
2014. július 15.a párjával járt itt
Tavaly jártunk itt és nagyon tetszett a szálloda, kellemes volt a szoba, kényelmes. Szép a wellness részleg, nagyon jó csend volt mindenhol. A szálloda személyzete nagyon kedves és figyelmes. Az ételeket étlapról kellett választani, de az előételtől a desszertig jó volt a választék, minden nap nagyon finomakat ettünk.
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a legjobban a medencét élvezték a gyerekek valamint hogy a lakosztályban a tusolóból is lehetett nézni a tv-t. :)
Nekem hiányzott egy kis játszótér, de mivel sokat esett az eső, így a gyerekek nem igényelték a szabadtéri játékot.
Összegészében nagyon kellemesen telt a pár nap, nagyon elégedettek voltunk mindennel, köszönjük mindenkinek a munkáját.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés a térképen
2220 VecsésSzéchenyi u. 20.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 990 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár