Walzer Panzió Velence

Walzer Panzió Velence
Walzer Panzió VelenceWalzer Panzió Velence
Walzer Panzió VelenceWalzer Panzió Velence

Walzer Panzió Velence bemutatkozása

Csendes, nyugodt környezetben várjuk kedves vendégeinket. Szobáink kényelmesek, világosak. Éttermünkben a magyaros és a házias jellegű ételek is megtalálhatók. A kicsiket játszósarok csalogatja, amíg a finomságok készülnek.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Walzer Panzió Velence vélemények

Gyenge 2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
A barátnőimmel voltunk itt, nekünk csalódás. Hatan mentünk 2*3 ágyas szobában. Karptunk 2 ágyat, 1 2 személyeset és 1 egy személyeset és nem külön 3 ágyat. A szoba tisztasága hagy némi kívánni valót maga után. A mosdócsaptelepen a vízkő már zöld volt és zuhanykabin is zöldes vvolt a vízkőtől. Tetőtéri szoba, nagyon meleg, kb.
Kiváló 2014. május 3.a párjával járt itt
Nyugalmas, szép környezet, igényes, színvonalas épület, tisztaság, figyelem, romantika. Szolíd árak. Étterem, fedett és teljesen nyitott terasz, a kertben külön kis boxok. A szobákban kényelmes az ágy. Szépek a drapériák, az asztalnemű damaszt, tükördamaszt. A fürdőszobában szappanadagoló, külön személyenként bekészített 2 szappan, két törölköző, törölköző kádelő.