Walzer Panzió Velence
2481 Velence, Nadapi út 30.

Walzer Panzió Velence a térképen

Walzer Panzió Velence értékelése:

4. helyezett a 9 velencei szállás közül
144. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Walzer Panzió Velence bemutatkozása

Csendes, nyugodt környezetben várjuk kedves vendégeinket. Szobáink kényelmesek, világosak. Éttermünkben a magyaros és a házias jellegű ételek is megtalálhatók. A kicsiket játszósarok csalogatja, amíg a finomságok készülnek.

Walzer Panzió Velence képei

Szállások Velence városában
Wellness csomagok Velence városában

Walzer Panzió Velence vélemények

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
A barátnőimmel voltunk itt, nekünk csalódás. Hatan mentünk 2*3 ágyas szobában. Karptunk 2 ágyat, 1 2 személyeset és 1 egy személyeset és nem külön 3 ágyat. A szoba tisztasága hagy némi kívánni valót maga után. A mosdócsaptelepen a vízkő már zöld volt és zuhanykabin is zöldes vvolt a vízkőtől. Tetőtéri szoba, nagyon meleg, kb. 2 m2 erkéllyel.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 3.
Nyugalmas, szép környezet, igényes, színvonalas épület, tisztaság, figyelem, romantika. Szolíd árak. Étterem, fedett és teljesen nyitott terasz, a kertben külön kis boxok. A szobákban kényelmes az ágy. Szépek a drapériák, az asztalnemű damaszt, tükördamaszt. A fürdőszobában szappanadagoló, külön személyenként bekészített 2 szappan, két törölköző, törölköző kádelő.

Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 3.929 - 6.112,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.30-ig

Szállodák Velence környékén
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Húsvéti mulatság (min. 3 éj)

VelenceX