Libra Étterem Veresegyház

Libra Étterem Veresegyház
Libra Étterem VeresegyházLibra Étterem Veresegyház
Libra Étterem VeresegyházLibra Étterem Veresegyház

Libra Étterem Veresegyház bemutatkozása

Nemrég tulajdonos váltás történt a Libra Étterem életében. Valójában mondhatnánk úgyis, hogy régi új, mert az étterem részlege visszakerült az eredeti tulajdonoshoz, aki elsőnek 2010. -ben nyitotta meg a Libra Étterem kapuit és üzemeltette 2 éven keresztül!

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Libra Étterem Veresegyház vélemények

Kiváló 2015. augusztus 12.családjával járt itt
Családunkkal választottuk a Libra Lounge Éttermet, és hihetetlenül jól éreztük magunkat. Az ételekkel nagyon megvoltunk elégedve, nagyon finomak és bőségesek voltak, és a választék is jó nagy volt. A felszolgálok nagyon figyelmesek, udvariasak voltak velünk. Köszönjük szépen! Biztos vagyok benne, hogy legközelebb is Önöket választjuk!
Kiváló 2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Minden rendben volt, a vacsoránkkal, az új étlap igazán jól van kitalálva :) Gratulálok a vezetőségnek! A gyerekek is és mi is jol éreztük magunkat, a ételek gyorsan elénk kerültek, nem pedig sokan voltak az étteremben. :)

A limonádé nagyon finom, és leves, illetve a főétel előtti vendégváro falatkák nagyon ötletesek :) Köszönjük, visszatérő vendégek leszünk:)
Kiváló 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Egy júliusi péntek estén jártunk a Libra étteremben. Nem volt tervezve, csak betértünk. Ilyen szívélyes fogadtatásban ritkán van részem. A hely maga nagyon hangulatos. Mint megtudtuk, nemrégiben remormálták meg a konyhát, így az étlapot is . . Mit is mondjak? ! Alig tudtunk választani!
Kiváló 2014. május 28.gyerekekkel járt itt
A nemrégiben üzemeltetőcserén átesett Libra étteremben családilag látogattunk el egy kis próbaevés végett. A teraszról és az ablakból, a megújúlt szökőkutas főtérre nyíló kilátás, főleg este már eleve ad egy nagyon kelelems pluszt az emberfiának. És emberlányának.
Kiváló 2014. április 28., üzleti partnerrel járt itt
Kedvesek, mosolygósak, az étel finom. Az üzleti megbeszéléseket is itt szoktam szervezni, mert nem zavarnak fölöslegesen. Csak a kólát ne úgy töltsék, hogy kimegy az összes buborék belőle. :)Ettől eltekintve valóban jó hely, nyugodt körülmények között. Dohányozni is lehet a teraszon, ami nagy előny!
Kiváló 2014. április 28.családjával járt itt
2 "hiperaktív" gyermekkel voltunk, asztalt foglaltunk előre - teljesen jól fogadták, egyetlen zokszó nélkül kiszolgáltak minket, Széchenyi kártyával fizettünk. Nagyon finomak voltak az ételek és az italok is ! Gyors és rugalmas kiszolgálás -tulajdonképpen régen nem ettünk ilyen finomakat és a gyerekadagok is simán felnőttadagnak számítottak! Ajánlom mindenkinek :)
Libra Étterem Veresegyház a térképen
2112 VeresegyházCsokonai u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP kártya elfogadó hely
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes, vegetáriánus