Libra Étterem Veresegyház

Libra Étterem Veresegyház
Libra Étterem VeresegyházLibra Étterem Veresegyház
Libra Étterem VeresegyházLibra Étterem Veresegyház

Libra Étterem Veresegyház bemutatkozása

Nemrég tulajdonos váltás történt a Libra Étterem életében. Valójában mondhatnánk úgyis, hogy régi új, mert az étterem részlege visszakerült az eredeti tulajdonoshoz, aki elsőnek 2010. -ben nyitotta meg a Libra Étterem kapuit és üzemeltette 2 éven keresztül!

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Libra Étterem Veresegyház vélemények

Kiváló 2021. augusztus 29.egyedül járt itt
Rengeteget utazom a munkám során,így bőven van tapasztalatom! Melegséggel tölti el a lelkemet,amikor visszagondolok arra a két napra amit a Libra Hotelben töltöttem! Fantasztikus ételek,tisztaság és ami a legfontosabb a személyzet! Hihetetlen kedvesség,,őszinte mosoly,alázat! ! Köszönök mindent! Mindenképpen ajánlani fogom! A könyvemben feltétlenül megemlítem!
Ölelés mindenkinek:)
Kiváló 2019. január 8.barátokkal járt itt
Nagyon finom ételek, kedves és gyors kiszolgálás, közvetlen személyzet,kellemes környezet.
Fantasztikus szilveszteri buli.
Libra Étterem Veresegyház - Étel/ital
Gyenge 2017. április 21.családjával járt itt
A hely jellege pontosan semmilyen, stílustalan, kissé szocreál. Az ételek is ugyanezt hozzák. Pizzát ettünk. . . kár volt. A tészta sótlan, s annak ellenére, hogy vékony, mégis nyers. Az alapanyagok a legolcsóbb fajtából valók. Bacon nyers, feltét ízetlen. A lányom hamburgert evett, minősíthetetlen volt. A hús kicsi, vastag, mócsingos, rengeteg lilakaposztával.
Nem ajánlom
Kiváló 2016. június 30.a párjával járt itt
Jól sikerült az új terasz. Jártunk már itt, most emiatt tértünk be. Jó volt a pizza, hideg a sör a rozéfröccs és a madártej. Szép a kilátás a főtérre.
Igényes közönségnek is ajánlott! Az étlap jó, házhoz is szállítanak.
A terasz dohányzó . A nagy meleg ellenére jól éreztük magunkat.
A személyzet kedves, előzékenyen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Minden évben ha testvéremékhez megyünk Veresegyházra látogatóba a Librából rendelnek ételt. Sógornőm nem lustaság miatt nem főz, csak a picike ultramodern konyha nem a nagy családnak van kitalálva,így hát hatalmas frissen tartó tálcákon, házhoz szállítva érkeznek a remek fogások.
Átlagos 2016. február 25.barátokkal járt itt
Mivel annyi szépet és jót hallottam erről a szállodáról és étterméről ezen az oldalon, gondoltam, kipróbáljuk egy kisebb baráti társasággal. Valóban, nem találtunk semmi kifogásolhatót az éttermet illetően: a rendelésfelvételre nem kellett várni (hétvége volt, de alig 25%osan volt tele az étterem), az ételekre sem túl hosszan, mint amennyire általában frissensültre.
Libra Étterem Veresegyház - Étel/italLibra Étterem Veresegyház - Étel/ital
Kiváló 2016. január 24.a párjával járt itt
Kitűnő ízek, kiváló hangulatban, hangulatos zenével ! Kedves kiszolgálás, készséges személyzet.
Kiváló 2016. január 10.családjával járt itt
Remek kiszolgálás kiválló ételek a hangulat hibátlan csak ajánlani tudom , Szilveszterkor itt voltunk a családommal nagyon jó volt , elő zene az árak kedvezőek tényleg fantasztikusan éreztük magunkat , idén is náluk szilveszterezünk addig is remélem eljutunk oda akár egy vacsora erejéig is
Kiváló 2015. október 27.családjával járt itt
Veresegyházán kiprobáltam az összes éttermet de mindegyikkel volt prbléma kivéve a libra lounge al , tiszta, finomak az ételek , a kiszolgálás mosolygós és hibátlan csak ajánlani tudom mindenkinek. Az árak nagyon rendbe voltak kis családom is azt mondta hogy tökéletes volt , a feleségemmel megbeszéltük hogy minden második héten elmegyünk :)
Kiváló 2015. október 25. járt itt
Kisfiúnk keresztelőjére a Libra étteremből rendeltük az ebédet.
A tálak bőségesek és nagyon finomak voltak. Ízletesen voltak elkészítve a húsok a leves és a köretek is.
A vendégeiknek is nagyon ízlettek az ételek, csak dicsérni tudtak mindent.
Az árakkal is teljesen meg voltunk elégedve.
A jövőben is biztosan visszatérünk ebbe az étterembe.
Köszönjük szépen!
Anita és Krisztián
Libra Étterem Veresegyház a térképen
2112 VeresegyházCsokonai u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP kártya elfogadó hely
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes, vegetáriánus