Chill Bistro étterem és kávéház Veszprém

$$$$
Hely jellege
étterem, kávézó - kávéház
Chill Bistro étterem és kávéház Veszprém
Chill Bistro étterem és kávéház VeszprémChill Bistro étterem és kávéház Veszprém

12 vendég értékelése alapján

Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Chill Bistro étterem és kávéház Veszprém vélemények

2021. július 4.gyerekekkel járt itt
Veszprémi kirándulás alkalmával ültünk be az étterembe. Veszprémbe nem sok lehetőség van éttermek terén, a terasz hangulata, elhelyezkedése miatt választottuk a Chillt. Kedves volt a személyzet és nagyon gyorsan hozták a megrendelt ételt. A limonádé és a sör hideg volt, aminek kifejezetten örültünk a nagy hőségben.
4Ételek / Italok
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 189 feltöltött kép
Kiváló 2017. szeptember 13. járt itt
Egy esti komolyzenei koncert után a belvárosban sétálva kerestünk barátainkkal egy helyet, ahova beülhettünk volna vacsorázni. Veszprém belvárosa nem kényeztetett minket lehetőségek tömkelegével. Nagy örömünkre szolgált, hogy a Café Piazzában szívesen láttak minket, bár üres volt az étterem.
5Ételek / Italok
5Ár / érték arány
Szörnyű 2017. május 29.családjával járt itt
1 év után újabb esélyt adtunk a helynek tegnap este! Nem kellett volna! ! Négyen voltunk egy tálcára ráfért volna a rendelés, kétszerre sikerült kihozni, akkor sem hiánytalanul. Limonádét kértem, kb. 1,5 dl-t kaptam jég nélkül langyosan. A társaság egyik tagja hosszú kávét kért, amihez sem vizet, sem a kérés ellenére tejszínt nem kapott.
1Kiszolgálás
Gyenge 2017. március 13.a párjával járt itt
Legutóbbi látogatásom alkalmával, kb. 2 hete, egy szombat este, üres vendégtér fogadott, aminek az okát később megértettem. A hely színvonalához képest drága étlap, szakmailag nulla hozzáállás, amit az bizonyított a legjobban, hogy a felszolgáló nem tudta megmondani egy étel összetevőjét, illetve egy elromlott gép miatti idegeskedés szerintem nem tartozik a vendégekre, ha nem ért a munkájához, és már türelme sincs hozzá, remek gyárak vannak Veszprémben műszakos munkarendben.
2015. február 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hangulatú kavezó étterem, ahol finom ételek fogadtak. A paradicsomleves kissé édes de nagyon kellemes állagú , a pizza pedig vékonytésztás, de finom volt. Sajnos a hölgy félreértette a rendelést, és quattro formaggi (4 sajtos) helyett qutro stagioni-t hozott, amit természtesen visszaküldtünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Gyenge 2014. november 19.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnap délután tévedtünk be az étterembe. A kiszolgálás és a hely hangulata átlagosnak mondható, sajnos a pizza viszont jóval átlag alatti. Akik inkább a magyaros, vastagabb pizzát szeretik, azok is csalódni fognak.
1Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Chill Bistro étterem és kávéház Veszprém - BelsőChill Bistro étterem és kávéház Veszprém - Étel/italChill Bistro étterem és kávéház Veszprém - Belső
Szörnyű 2014. augusztus 25.családjával járt itt
Családommal voltunk vakációnk alatt ebben az étteremben, aminek szerintem egyetlen pozitívuma a csodálatos elhelyezkedése. Borzasztó kinézetű, savanyú szósszal megkent pizzának nevezett förtelmet szolgáltak fel. A jegeskávénkban bogarat találtunk. A pincérnő mogorva és cinikus volt. Soha többet...
Kiváló 2014. május 18.a párjával járt itt
Törzshelyünk a férjemmel! Ötletes és vicces étlap, megfizethető árak. A "pajzán dekoltázs" verhetetlen :) A kiszolgálás remek. A hely hangulata nyugodt, beszélgetésre tökéletes. Első randevú helyszínének is nagyon jó. Nagyon tetszik még, hogy egyszerűen van berendezve, "kuckós", nincs túlvariálva.
5Ételek / Italok
5Ár / érték arány
Kiváló 2014. május 7.barátokkal járt itt
Hangulatos kis étterem. Az étlap humoros fantázia nevekkel szórakoztatja a vendégeket. Finom ételeket lehet kapni jó áron. A személyzet segítőkész és barátságos. Nyáron van lehetőség kiülni és fagyizni is. Hétköznapokon menüt is lehet választani jó áron. Mindig változatos ételekkel várják a vendégeket. Szerintem egy minden igényt kielégítő étterem. Csak ajánlani tudom! :)
2014. március 11.családjával járt itt
Kedves kiszolgálás mellett, finom változatos ételek, akit a napi "menza" érdekel, azt is megkaphatja. Közvetlenül a Vár lábánál fekszik, az Óváros téren, szép időben nagyon kellemesen lehet itt eltölteni az időt, finom kávé, ínycsiklandozó ételek, az étlapon az olaszos ételek is helyt kaptak. Igazán csak ajánlani tudom mindenkinek aki Veszprémben sétál vagy él.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás