a 92 veszprémi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház
Chill Bistro étterem és kávéház Veszprém
Chill Bistro étterem és kávéház VeszprémChill Bistro étterem és kávéház Veszprém
Chill Bistro étterem és kávéház Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Chill Bistro étterem és kávéház Veszprém vélemények

Szörnyű 2017. május 29.családjával járt itt
1 év után újabb esélyt adtunk a helynek tegnap este! Nem kellett volna! ! Négyen voltunk egy tálcára ráfért volna a rendelés, kétszerre sikerült kihozni, akkor sem hiánytalanul. Limonádét kértem, kb. 1,5 dl-t kaptam jég nélkül langyosan. A társaság egyik tagja hosszú kávét kért, amihez sem vizet, sem a kérés ellenére tejszínt nem kapott.
Szörnyű 2014. augusztus 25.családjával járt itt
Családommal voltunk vakációnk alatt ebben az étteremben, aminek szerintem egyetlen pozitívuma a csodálatos elhelyezkedése. Borzasztó kinézetű, savanyú szósszal megkent pizzának nevezett förtelmet szolgáltak fel. A jegeskávénkban bogarat találtunk. A pincérnő mogorva és cinikus volt. Soha többet...
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Gyenge 2014. november 19.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnap délután tévedtünk be az étterembe. A kiszolgálás és a hely hangulata átlagosnak mondható, sajnos a pizza viszont jóval átlag alatti. Akik inkább a magyaros, vastagabb pizzát szeretik, azok is csalódni fognak.
Chill Bistro étterem és kávéház Veszprém - BelsőChill Bistro étterem és kávéház Veszprém - Étel/italChill Bistro étterem és kávéház Veszprém - Belső
2021. július 4.gyerekekkel járt itt
Veszprémi kirándulás alkalmával ültünk be az étterembe. Veszprémbe nem sok lehetőség van éttermek terén, a terasz hangulata, elhelyezkedése miatt választottuk a Chillt. Kedves volt a személyzet és nagyon gyorsan hozták a megrendelt ételt. A limonádé és a sör hideg volt, aminek kifejezetten örültünk a nagy hőségben.
2015. február 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hangulatú kavezó étterem, ahol finom ételek fogadtak. A paradicsomleves kissé édes de nagyon kellemes állagú , a pizza pedig vékonytésztás, de finom volt. Sajnos a hölgy félreértette a rendelést, és quattro formaggi (4 sajtos) helyett qutro stagioni-t hozott, amit természtesen visszaküldtünk.
2014. március 11.családjával járt itt
Kedves kiszolgálás mellett, finom változatos ételek, akit a napi "menza" érdekel, azt is megkaphatja. Közvetlenül a Vár lábánál fekszik, az Óváros téren, szép időben nagyon kellemesen lehet itt eltölteni az időt, finom kávé, ínycsiklandozó ételek, az étlapon az olaszos ételek is helyt kaptak. Igazán csak ajánlani tudom mindenkinek aki Veszprémben sétál vagy él.
Kiváló 2023. január 5.a párjával járt itt
Óvárosi részen, egyedi stílus megjelenés.
Kedves személyzet,finom ételek.
Csak ajánlani tudom a helyet.
Megnyugtató kellemes légkör, gyors kiszolgálás.
Chill Bistro étterem és kávéház Veszprém - Egyéb
Kiváló 2017. szeptember 13. járt itt
Egy esti komolyzenei koncert után a belvárosban sétálva kerestünk barátainkkal egy helyet, ahova beülhettünk volna vacsorázni. Veszprém belvárosa nem kényeztetett minket lehetőségek tömkelegével. Nagy örömünkre szolgált, hogy a Café Piazzában szívesen láttak minket, bár üres volt az étterem.
Kiváló 2014. május 18.a párjával járt itt
Törzshelyünk a férjemmel! Ötletes és vicces étlap, megfizethető árak. A "pajzán dekoltázs" verhetetlen :) A kiszolgálás remek. A hely hangulata nyugodt, beszélgetésre tökéletes. Első randevú helyszínének is nagyon jó. Nagyon tetszik még, hogy egyszerűen van berendezve, "kuckós", nincs túlvariálva.
Kiváló 2014. május 7.barátokkal járt itt
Hangulatos kis étterem. Az étlap humoros fantázia nevekkel szórakoztatja a vendégeket. Finom ételeket lehet kapni jó áron. A személyzet segítőkész és barátságos. Nyáron van lehetőség kiülni és fagyizni is. Hétköznapokon menüt is lehet választani jó áron. Mindig változatos ételekkel várják a vendégeket. Szerintem egy minden igényt kielégítő étterem. Csak ajánlani tudom! :)