Gusto13 Bistro & Delicate Veszprém

2021.10.31-ig
Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Gusto13 Bistro & Delicate Veszprém vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2020. december 13.barátokkal járt itt
A beltérben rendezvényre készültek, így csak a teraszon tudtunk leülni, amit nem bántunk, szép idő volt október első felében, a terasz meg igényes és szép kivitelezésű itt. Az uborkaleves (1300) savasabb az optimálisnál, benne a tartárnak ígért fogas inkább galuska, ezzel együtt a fogás nem rossz, de az igazság az, hogy jobbat vártunk.
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Gusto13 Bistro & Delicate Veszprém - BelsőGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Külső képGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Külső kép
Még több kép (4 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 54 városban járt márNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 18.a párjával járt itt
Bocs a béna címért. Nem akartam pátoszos lenni vagy nagyzoló, inkább kínrímet bírtam kitalálni. A hely: próbáld ki! Elégedett leszel! Felszolgálás, ételek, italok: kifogástalan. Belső: ízlés dolga. Mi ragyogó napsütésben kint ültünk a teraszon, az csodás volt. A WC jópofa. Az Étterem hét programján voltunk, olyan 3 fogásos menüt kaptunk, hogy be.
Kiváló 2019. október 17.a párjával járt itt
Egy szombat esti vacsorára tértünk be. Jártunk már itt évekkel korábban, amikor még Chianti néven futott a hely. Egyrészt kíváncsiak voltunk milyen lett a változás után, másrészt a Dining City rendezvény keretében jónak ígérkezett a menüsor alapján. Nem csalódtunk! Az ételek igazán jól sikerültek, minden részletük, tálalásuk remek volt.
5Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
Kiváló 2019. március 10.gyerekekkel járt itt
Mindig nagy örömmel tölt el, ha egy új helyről tudósíthatok, véleményt írhatok. A hangulatos helyen nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk. A személyzet fiatalos, dinamikus. A kandalló kellemes meleget és hangulatot ad. Az elénk tálalt ételek egytől-egyig nagyon finomak voltak. Az árak színvonala szerintem jó arányban van a szolgáltatások színvonalával.
Itt fényképeztem:
Gusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Étel/italGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Mosdó / FürdőszobaGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - BelsőGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Mosdó / FürdőszobaGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Mosdó / FürdőszobaGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Külső képGusto13 Bistro & Delicate Veszprém - Külső kép
Még több kép (9 db) >>