Gyarmati Étterem Veszprém

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Gyarmati Étterem Veszprém
Gyarmati Étterem VeszprémGyarmati Étterem Veszprém
Gyarmati Étterem VeszprémGyarmati Étterem Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Gyarmati Étterem Veszprém vélemények

2018. augusztus 11.a párjával járt itt
Telefonon foglaltunk asztalt a Gyarmati étteremben. Érkezésünkkör levezetett a pincér az alagsorba. Finom volt az étel, amit elénk tettek és újszerűek voltak a tányéron található díszítőelemek (vadszőlő szemek s levelek). Fényképeket is készítettem. Természetesen azt is megörökítettem, hogy a ritkábban használt alagsori helyiség borosüvegeit vastagon belepte a por.
Gyarmati Étterem Veszprém - Étel/italGyarmati Étterem Veszprém - BelsőGyarmati Étterem Veszprém - BelsőGyarmati Étterem Veszprém - MosdóGyarmati Étterem Veszprém - MosdóGyarmati Étterem Veszprém - BelsőGyarmati Étterem Veszprém - BelsőGyarmati Étterem Veszprém - BelsőGyarmati Étterem Veszprém - Étel/italGyarmati Étterem Veszprém - Étel/italGyarmati Étterem Veszprém - Étel/italGyarmati Étterem Veszprém - Étel/italGyarmati Étterem Veszprém - Étel/italGyarmati Étterem Veszprém - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. január 30.gyerekekkel járt itt
Barátainkkal jártunk az étteremben, három kisgyerekkel. A legtöbb pozitívum, ami elmondható, hogy a személyzet kedves volt a gyerekekkel, még játékokat is adtak nekik, pedig elég nagy ramazúrit csaptunk. Ennek örültünk. Sajnos azonban maga az étterem nem győzött meg minket. A választék rendkívül szerény, alig néhány ételből áll.
Átlagos 2016. március 31.gyerekekkel járt itt
Még szép volt az idő ahhoz, hogy kiüljünk a teraszra és élveztük is a dolgot. Kedves volt a személyzet, ízletesek voltak az ételek. Nem is lett volna semmi baj, ha nem történik meg az az apróság, hogy a pincér akkor hozta ki az uborkasalátámat, mikor már a frissensültem elfogyasztásának felénél tartottam.
Kiváló 2015. szeptember 3. járt itt
Gazdag étel válszték szép éy nagyon ízletes ételek.Kiszolgálás töléletes,kellemes környezet mint kívűl mint belül.Nagyszerű étterem minden szwmpontból.
Kiváló 2015. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Két éve már jártunk itt a családdal, már akkor is mindennel elégedettek voltunk. Szerencsére azóta semmi nem változott: gyors és kedves kiszolgálás, egyedien finom ételek és kiváló ár-érték arány. Ebédelni tértünk be az augusztusi dög melegben két gyerekkel, odabent kellemes hűvös idő fogadott.
2015. március 31.barátokkal járt itt
Németországból érkező ismerősökkel mentünk étkezni. Mivel az éttermi részen már jártunk korábban is, így nem volt kérdés hol vacsorázunk ismerőseinkkel. A választék széles és változatos. Mindenki talál az ízlésének, hangulatának megfelelő ételt. Az adagok bőségesek, finomak és a szemnek és kellemes élményt nyújt.