Hungária Étterem Veszprém

Hungária Étterem Veszprém
Hungária Étterem VeszprémHungária Étterem Veszprém
Hungária Étterem VeszprémHungária Étterem Veszprém

Hungária Étterem Veszprém bemutatkozása

Éttermünk 15 éve üzemel, önkiszolgáló módon, Veszprém belvárosában.
A büfé már reggel 7 órától várja a reggelizni vágyókat.
Ételeink fő jellemzője a házias ízesítés, magyaros konyha.
Fő profilunk mellett vállalunk családi és társasrendezvényeket, csoportok étkeztetését nyitvatartási időn kívül is.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hungária Étterem Veszprém vélemények

2018. október 1.a párjával járt itt
Az ember egy tálcás gyorsétteremben magasztalja az egyik ételt. Lehetséges ez? Igen! Mert ők valóban a vendégért vannak. Nyitva vannak a hétvégén is. Látni itt szombat délelőtti családokat, kik bevásárolnak, hétvégi "láthatásos" apukákat, nyugdíjasokat, sőt még egyedülálló embereket is, kik értékelik a hétvégi nyitvatartást.
Hungária Étterem Veszprém - Külső képHungária Étterem Veszprém - BelsőHungária Étterem Veszprém - BelsőHungária Étterem Veszprém - BelsőHungária Étterem Veszprém - BelsőHungária Étterem Veszprém - Külső képHungária Étterem Veszprém - Étel/italHungária Étterem Veszprém - Étlap/itallapHungária Étterem Veszprém - BelsőHungária Étterem Veszprém - Belső
Átlagos 2017. január 10. járt itt
Ez a hely már húsz éve is így nézett ki, a burkolat talán még régebbi, de akit ez nem zavar, szereti a klasszikus magyar alap konyhát és olcsót akar enni a városban, akkor adott a lehetőség. Önkiszolgáló étterem, hosszú sor van ebédidőben, de gyorsan megy és készségesek a kiszolgálók.
2016. november 28.a párjával járt itt
A sok évet megért veszprémi gasztronómiai komplexum egyik legsikeresebb része a Hungária étterem. Ez egy olyan "menza", ahol még vasárnap délben is talál mindenki a kedvére valót. Hétköznap meglehetősen hosszú a sor, de megéri a várakozást. Kedves a személyzet és kártyával is fizethetünk. Ebéd után pedig ott a söntés, ahol leöblíthetjük az ebédet egy itallal.
Kiváló 2014. augusztus 28.családjával járt itt
Balatonföldvárról mentünk át Veszprémbe.Kirándulgattunk.megèhezvén keresgéltünk a sok-sok étterem között.Szempont volt a SZÉP kártya elfogadhatósága .illetve,hogy gyerekek is találjanak nekik megfelelő ebédet.Itt válogathattunk leves,főzelék,husos,rakott,különböző köretek,sőt sűtik között is.
Kiváló 2014. február 3.gyerekekkel járt itt
A velős-pacalpörkölt,a vadas nagyon finom. A kiszolgálás barátságos,gyors. Az étterem hangulatos. Hétvégén családosoknak is tudom ajánlani! Az árak nagyon megfelelőek. Jó időben a teraszon is helyet lehet foglalni,és jó hallgatni,mikor amatőr zenekarokat is felléphetnék a zenei fesztiválon.
2013. június 1.barátokkal járt itt
Időnként itt ebédelek, nosztalgia az iskolai menzákra, annál azért jobban főznek. Előnye, hogy sokféle étel közül lehet választani, mindig van legalább 5-10 féle főétel, levesek, tésztafélék, főzelékek, és általában finomak is az ételek, néha túl zsíros. A benti részen sokszor kajaszag van, na de van egy klassz terasza, ahol jó üldögélni. Aki szereti az átlagosan kellemes ételeket, ízeket, annak ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 30.családjával járt itt
A családommal sikerült ebben az étteremben egy finom ebédet elfogyasztanom. Önkiszolgáló étterem, de széles ételválasztékkal. A kedvenc ételemet, rakott káposztát ettem itt. Figyelmes pincérek, gyorsaság, jó hangulat jellemzi a helyet. Bármikor szívesen visszamennék ide étkezni, akár családdal, vagy barátokkal. A város is csodaszép, és jó megközelítésű helyen van z étterem.
Hungária Étterem Veszprém a térképen
8200 Veszprém Megyeház tér 2.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-V