Kokó Cukrászda Veszprém
8200 Veszprém, Március 15. u. 3.

Kokó Cukrászda Veszprém a térképen

Kokó Cukrászda Veszprém vélemények

Zirc

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A veszprémi Kokó cukrászdában mindig találkozunk valami újdonsággal. Most például azzal büszkélkednek - tegyük hozzá: jogosan - hogy egyik cukrászuk komoly elismerést kapott egy csokiból készült életnagyságú királyi mellszobráért. Az árak meglehetősen húzósak - gondolok itt a 12 ezer forintos marcipános gesztenyetortára. Ez nagyon finom, sőt verhetetlen volt.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Amikor Veszprémbe látogatunk, rendszeresen itt kávézunk. A megújult részben, a galérián tágas, szép helyen lehet kávézni, teázni vagy akár reggelizni is. Rendkívül kedves a kiszolgálás, és nagyon finom a kávé. Filter kávét is készítenek. A süteményeik nagyon finomak, és változatos a kínálat. Az előző évek ország tortái is kaphatóak, valamint vannak saját kreációk ill.
Zirc

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Az átalakítás után többszörösére emelkedett az asztalok száma a veszprémi Kokó cukrászdában. A három szintes épületben alul van az eladótér, ahonnét egy elegáns csigalépcső visz fel az emeletre. Nem kell aggódnunk, hogy lecsúszik a tálcánkról a magas fagyikehely, hiszen a finoman gumírozott tálcán ez kizárt.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Veszprémben átutazóban igaz, de a legjobb kávék és sütemények itt vannak állítom. Isteni forró a macchiato, a citromos süti pedig lehengerlő és nem is drága. A kiszolgálás gyors és pontos, illetve nagyon kedvesek, mert épp hideg volt és a hölgy azon kívül, hogy ajánlott is forró italt kétszer visszajött mert épp a pulóveremmel birkóztam.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27.
Nem először voltunk itt. Szép hely, de semmi különös. A sütik olyan kicsik, hogy nagyító kellene hozzájuk. Kiszolgálás maga az őskáosz, pedig alig volt valaki. Abszolút pozitív, hogy itt végre sikerült megkóstolni az idei országtortákat. Az nem a cukrászda hibája gondolom, hogy a sütiknek semmi közük az eredetihez, nevezetesen nem tudom, mitől Somlói a somlói forradalom, a cukormentes meg egyenesen szörnyű: mint egy gyenge muffin.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 23.
Habár nem kifejezetten városnézés vagy étterem-látogatás céljából utaztunk ide, nem bántam meg, hogy ezt a várost választottam vizsgahelyszínemül. A környék és a helység gyönyörű, mindenkinek érdemes legalább egyszer ellátogatnia ide! A szakmai nyelvvizsgának helyt adó középiskola mellett a lakótelepen megbújva találtunk rá erre a kedves kis cukrászdára.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Hotel Jade
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.29. - 2019.12.31.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 18.540 - 20.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.31. - 2019.10.31.
Zsófia Vendégház
Pápa
2019.08.25. - 2020.08.25.
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.11.29.
Klára Apartmanház
Tihany
2019.09.03. - 2020.08.25.

Szállodák Veszprém környékén
Holiday Hotel Csopak Veszprém
Hotel Laroba Veszprém
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

Kokó Cukrászda VeszprémX