Kokó Cukrászda Veszprém
8200 Veszprém, Március 15. u. 3.

Kokó Cukrászda Veszprém a térképen

Csopak
Zirc

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A veszprémi Kokó cukrászdában mindig találkozunk valami újdonsággal. Most például azzal büszkélkednek - tegyük hozzá: jogosan - hogy egyik cukrászuk komoly elismerést kapott egy csokiból készült életnagyságú királyi mellszobráért. Az árak meglehetősen húzósak - gondolok itt a 12 ezer forintos marcipános gesztenyetortára. Ez nagyon finom, sőt verhetetlen volt.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Amikor Veszprémbe látogatunk, rendszeresen itt kávézunk. A megújult részben, a galérián tágas, szép helyen lehet kávézni, teázni vagy akár reggelizni is. Rendkívül kedves a kiszolgálás, és nagyon finom a kávé. Filter kávét is készítenek. A süteményeik nagyon finomak, és változatos a kínálat. Az előző évek ország tortái is kaphatóak, valamint vannak saját kreációk ill.
Csopak
Zirc

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Az átalakítás után többszörösére emelkedett az asztalok száma a veszprémi Kokó cukrászdában. A három szintes épületben alul van az eladótér, ahonnét egy elegáns csigalépcső visz fel az emeletre. Nem kell aggódnunk, hogy lecsúszik a tálcánkról a magas fagyikehely, hiszen a finoman gumírozott tálcán ez kizárt.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Veszprémben átutazóban igaz, de a legjobb kávék és sütemények itt vannak állítom. Isteni forró a macchiato, a citromos süti pedig lehengerlő és nem is drága. A kiszolgálás gyors és pontos, illetve nagyon kedvesek, mert épp hideg volt és a hölgy azon kívül, hogy ajánlott is forró italt kétszer visszajött mert épp a pulóveremmel birkóztam.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27.
Nem először voltunk itt. Szép hely, de semmi különös. A sütik olyan kicsik, hogy nagyító kellene hozzájuk. Kiszolgálás maga az őskáosz, pedig alig volt valaki. Abszolút pozitív, hogy itt végre sikerült megkóstolni az idei országtortákat. Az nem a cukrászda hibája gondolom, hogy a sütiknek semmi közük az eredetihez, nevezetesen nem tudom, mitől Somlói a somlói forradalom, a cukormentes meg egyenesen szörnyű: mint egy gyenge muffin.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 23.
Habár nem kifejezetten városnézés vagy étterem-látogatás céljából utaztunk ide, nem bántam meg, hogy ezt a várost választottam vizsgahelyszínemül. A környék és a helység gyönyörű, mindenkinek érdemes legalább egyszer ellátogatnia ide! A szakmai nyelvvizsgának helyt adó középiskola mellett a lakótelepen megbújva találtunk rá erre a kedves kis cukrászdára.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Hotel Jade
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.02.22. - 2019.12.31.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyümölcs bekészítéssel, választható programokkal, masszázskuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, játékszoba és X-box szoba használattal,gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.10.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
6 nap/5 éjszaka 18.124,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 9.167 - 9.833,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
6 nap/5 éjszaka 8.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.06.07. - 2019.09.01.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 5.834 - 7.292,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2019.06.19. - 2019.08.20.

Szállodák Veszprém környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Veszprém
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Prémium Hotel Panoráma Veszprém
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Veszprém
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 2 éj)
Augusztus 20.

Kokó Cukrászda VeszprémX