irnok

Táplálkozástudatos
Regisztráció2016.09.12
Utoljára itt2019.08.21

Szörnyű 2018. április 29.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délután szerettünk volna hamburgerezni 3an. Leültünk,10percig senki oda nem jött (ez mondjuk már korábban is előfordult,de akkor tele volt a hely,túlléptünk rajta,most viszont nem volt tele,sőt. . . ). Odamentem a hamburger pulthoz étlapért,ha már voltak olyan kedvesek,hogy lesz*rják a jelenlétünket.
Kiváló 2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
5 napra érkeztünk két gyerekkel (11 éves és 2 éves) Szép környezet, kedves személyzet és nagyon jó programok. Már-már túl aktív is volt a nyaralás, rengeteg program volt, és a wellness rész is nagyon szuper, mindkét gyerek nagyon élvezte. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. Ha valami gond volt (pl.
Oxigén Family Hotel válasza
Kedves irnok!

Köszönjük visszajelzését, vendégeink véleménye kiemelten fontos számunkra.
Nagy örömmel olvasom, hogy jól érezték magukat noszvaji szállodánkban, elégedettek voltak a gyerek-, és felnőttprogramok kínálatával, Zen Spa családi wellness birodalmunkkal és az egyéb szabadidős szórakozási lehetőségekkel is.
2019. november 11., Oxigén Family Hotel, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek a tulajok. társasjátékra is meginvitáltak, abszolút baráti és jó hangulatban telt az idő, isteni finom csokikkal. A legmegfelelőbb forró csoki kiválasztásához előtte megkóstolhattuk a választékot. Mindegyik különleges volt, és mindegyikről elmondták, hogy mire számítsunk az adott csokival kapcsolatban, ill.