Mackó Cukrászda és Snack Veszprém
8200 Veszprém, Megyeház tér 2.

Mackó Cukrászda és Snack Veszprém a térképen

Mackó Cukrászda és Snack Veszprém vélemények

Csopak
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Hát így még nem jártunk ebben a veszprémi cukrászdában. Eredetileg egy másik helyre indultunk párommal, de a kifüggesztett felirat szerint január közepéig zárva vannak. Na sebaj, jöjjön a Mackó cukrászda! Itt pedig annyian ültek, hogy nekünk már esélyünk sem volt ülőhelyre. Mentőötleként felmerült az elvitel lehetősége.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Minden új városban kipróbálom a helyi "top" cukrászdát,és úgy informáltak, hogy a Mackóba mindenképp be kell néznem. Párommal egy finom délutáni kávéra tértünk be és egy süteményre. Már a bejáratnál feltűnt, hogy sokan szeretik a helyet. Sikerült asztalt találnunk, de ha később érkezünk, ez nem sikerült volna.
Balatonfüred

2017. januárban járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
Azért szeretm, mert bár ez a legrégebbi cukrászda a városban, mégis nagy a választék a gluténmentes, tejmentes sütemányekből. Még bejglit is készítenek belőle rendelésre, illetve születésnapi tortát is. Mindig nagy választék van a süteményekből, tortákból, fagylaltból.
Csopak
Zirc

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Az egész épület a gasztronómiáról szól és én most a cukrászdát méltatom. A sarkokban stílszerűen plüssmackók vannak a gyerekek örömére. Aki szereti a retro hangulatot, annak bátran ajánlom a pultos rendszerű cukit. Nagy a választék hagyományos és reform/mentes süteményekből, fagylaltokból. Külön szekciója hidegkonyhai készítményeket is árusít.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2019.12.31.
Hotel Halászkert
Badacsony
3 nap/ 2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, húsvéti gyermek programokkal, egy pohár borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, korai érkezéssel és késői távozással, városnézéssel, húsvéti programokkal, fürdőköntös és szaunatörölköző használattal, információs térképpel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
2019.03.24. - 2020.03.24.

Szállodák Veszprém környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
Holiday Hotel Csopak Veszprém
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Veszprém
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Mackó Cukrászda és Snack VeszprémX