Mackó Cukrászda és Snack Veszprém

cukrászda
Mackó Cukrászda és Snack Veszprém
Mackó Cukrászda és Snack VeszprémMackó Cukrászda és Snack Veszprém
Mackó Cukrászda és Snack VeszprémMackó Cukrászda és Snack Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mackó Cukrászda és Snack Veszprém vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2023. január 25. járt itt
Örülök, hogy a veszprémi kirándulásom során rátaláltam erre a cukrászdára. Tulajdonképpen a kirakatban elhelyezett macik csalogattak be. Tetszett, hogy a pultnál vették fel a rendelést, ezért kiszolgálási díjat nem számolnak fel. Ki van írva. Nagyon széles a választék, nem csak a sós és édes sütikből, de a marcipán figurákból és a poharaskrémekből is.
Mackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - EgyébMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Egyéb
2019. január 6.a párjával járt itt
Hát így még nem jártunk ebben a veszprémi cukrászdában. Eredetileg egy másik helyre indultunk párommal, de a kifüggesztett felirat szerint január közepéig zárva vannak. Na sebaj, jöjjön a Mackó cukrászda! Itt pedig annyian ültek, hogy nekünk már esélyünk sem volt ülőhelyre. Mentőötleként felmerült az elvitel lehetősége.
Mackó Cukrászda és Snack Veszprém - Étel/italMackó Cukrászda és Snack Veszprém - BelsőMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Külső képMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Étel/italMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Étel/italMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Étel/italMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Étel/italMackó Cukrászda és Snack Veszprém - BelsőMackó Cukrászda és Snack Veszprém - BelsőMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Étel/italMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Étel/italMackó Cukrászda és Snack Veszprém - BelsőMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Étel/italMackó Cukrászda és Snack Veszprém - BelsőMackó Cukrászda és Snack Veszprém - BelsőMackó Cukrászda és Snack Veszprém - BelsőMackó Cukrászda és Snack Veszprém - BelsőMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Étel/italMackó Cukrászda és Snack Veszprém - BelsőMackó Cukrászda és Snack Veszprém - Külső kép
2018. július 27.a párjával járt itt
Minden új városban kipróbálom a helyi "top" cukrászdát,és úgy informáltak, hogy a Mackóba mindenképp be kell néznem. Párommal egy finom délutáni kávéra tértünk be és egy süteményre. Már a bejáratnál feltűnt, hogy sokan szeretik a helyet. Sikerült asztalt találnunk, de ha később érkezünk, ez nem sikerült volna.
Kiváló 2017. január 10. járt itt
Azért szeretm, mert bár ez a legrégebbi cukrászda a városban, mégis nagy a választék a gluténmentes, tejmentes sütemányekből. Még bejglit is készítenek belőle rendelésre, illetve születésnapi tortát is. Mindig nagy választék van a süteményekből, tortákból, fagylaltból.
2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Az egész épület a gasztronómiáról szól és én most a cukrászdát méltatom. A sarkokban stílszerűen plüssmackók vannak a gyerekek örömére. Aki szereti a retro hangulatot, annak bátran ajánlom a pultos rendszerű cukit. Nagy a választék hagyományos és reform/mentes süteményekből, fagylaltokból.