Mackó Cukrászda és Snack Veszprém
8200 Veszprém, Megyeház tér 2.

Mackó Cukrászda és Snack Veszprém a térképen

Mackó Cukrászda és Snack Veszprém vélemények

Csopak
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Hát így még nem jártunk ebben a veszprémi cukrászdában. Eredetileg egy másik helyre indultunk párommal, de a kifüggesztett felirat szerint január közepéig zárva vannak. Na sebaj, jöjjön a Mackó cukrászda! Itt pedig annyian ültek, hogy nekünk már esélyünk sem volt ülőhelyre. Mentőötleként felmerült az elvitel lehetősége.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Minden új városban kipróbálom a helyi "top" cukrászdát,és úgy informáltak, hogy a Mackóba mindenképp be kell néznem. Párommal egy finom délutáni kávéra tértünk be és egy süteményre. Már a bejáratnál feltűnt, hogy sokan szeretik a helyet. Sikerült asztalt találnunk, de ha később érkezünk, ez nem sikerült volna.
Balatonfüred

2017. januárban járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
Azért szeretm, mert bár ez a legrégebbi cukrászda a városban, mégis nagy a választék a gluténmentes, tejmentes sütemányekből. Még bejglit is készítenek belőle rendelésre, illetve születésnapi tortát is. Mindig nagy választék van a süteményekből, tortákból, fagylaltból.
Csopak
Zirc

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Az egész épület a gasztronómiáról szól és én most a cukrászdát méltatom. A sarkokban stílszerűen plüssmackók vannak a gyerekek örömére. Aki szereti a retro hangulatot, annak bátran ajánlom a pultos rendszerű cukit. Nagy a választék hagyományos és reform/mentes süteményekből, fagylaltokból. Külön szekciója hidegkonyhai készítményeket is árusít.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.19. - 2019.12.31.
Fitromax Szabadidőközpont és Panzió
Ajka
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.03.30.
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 32.180,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.

Szállodák Veszprém környékén
Prémium Hotel Panoráma Veszprém
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Veszprém
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Mackó Cukrászda és Snack VeszprémX