Mackó Cukrászda és Snack Veszprém
8200 Veszprém, Megyeház tér 2.

Mackó Cukrászda és Snack Veszprém a térképen

Wellness csomagok Veszprém városában

Mackó Cukrászda és Snack Veszprém vélemények

Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Hát így még nem jártunk ebben a veszprémi cukrászdában. Eredetileg egy másik helyre indultunk párommal, de a kifüggesztett felirat szerint január közepéig zárva vannak. Na sebaj, jöjjön a Mackó cukrászda! Itt pedig annyian ültek, hogy nekünk már esélyünk sem volt ülőhelyre. Mentőötleként felmerült az elvitel lehetősége.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Minden új városban kipróbálom a helyi "top" cukrászdát,és úgy informáltak, hogy a Mackóba mindenképp be kell néznem. Párommal egy finom délutáni kávéra tértünk be és egy süteményre. Már a bejáratnál feltűnt, hogy sokan szeretik a helyet. Sikerült asztalt találnunk, de ha később érkezünk, ez nem sikerült volna.
Balatonfüred

2017. januárban járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
Azért szeretm, mert bár ez a legrégebbi cukrászda a városban, mégis nagy a választék a gluténmentes, tejmentes sütemányekből. Még bejglit is készítenek belőle rendelésre, illetve születésnapi tortát is. Mindig nagy választék van a süteményekből, tortákból, fagylaltból.
Zirc

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Az egész épület a gasztronómiáról szól és én most a cukrászdát méltatom. A sarkokban stílszerűen plüssmackók vannak a gyerekek örömére. Aki szereti a retro hangulatot, annak bátran ajánlom a pultos rendszerű cukit. Nagy a választék hagyományos és reform/mentes süteményekből, fagylaltokból. Külön szekciója hidegkonyhai készítményeket is árusít.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.31.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 8.712 - 25.335,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
2018.08.22. - 2019.12.31.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 1 óra bowling pálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.20. - 2019.09.01.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.

Szállodák Veszprém környékén
Holiday Hotel Csopak Veszprém
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Mackó Cukrászda és Snack VeszprémX