A Lator Konyhája Villány

Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

A Lator Konyhája Villány vélemények

2019. július 13.családjával járt itt
Maul Zsolthoz borozni ültünk be, de kértünk némi zsíros kenyeret is. Arra sajnos már nem emlékszem, hogy nem volt meleg konyha, lévén hétfő vagy mi nem akartunk komolyabb dolgokat enni. A Konyhafőnök című műsorban is tudását kipróbáló tulaj a tisztes második-harmadik vonalhoz tartozik Villányban, borait szívesen kortyolgattuk.
A Lator Konyhája Villány - Étlap/itallapA Lator Konyhája Villány - BelsőA Lator Konyhája Villány - Étel/italA Lator Konyhája Villány - Étel/italA Lator Konyhája Villány - BelsőA Lator Konyhája Villány - BelsőA Lator Konyhája Villány - Belső