Rétesház Villány

Rétesház Villány
Rétesház VillányRétesház Villány
Rétesház VillányRétesház Villány

Rétesház Villány bemutatkozása

A villányi rétesház a borúton, öreg pincék szomszédságában várja vendégeit kávéval, teával és házi készítésű rétesekkel.

Gere ArteVino Apartman Villány - Karácsony
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Rétesház Villány vélemények

Gyenge 2022. november 22.a párjával járt itt
Sajnos a rétesek amit helyben fogyasztottunk a közepesnél alig voltak jobbak. Bosszantó és komoly átverés, ha kávézónak is hirdeti magát egy hely úgy, hogy nincs egy komolyabb kávéfőző gép, több féle arabica kávé különlegesség, stb. Nem szolgálnak fel vizet a kávéhoz, pedig az szintén a minőségibb kiszolgálás egy védjegye.
2055
2022. november 4.a párjával járt itt
Látom, nem annyira népszerű. . . de. Nekem ez az egyik éles kép, ami megmaradt, sok évvel ezelöttről, Villányból. Palkonyán heverésztünk a Borostányházban, és ide átjártam rétesért. Nagy móka volt, volt kolbászos, meg krumplis is. . . az embör, a rétesembör meg az udvaron volt bent, és ott kellette magát a nyakába akasztott táblával.
Rétesház Villány - EgyébRétesház Villány - Étel/italRétesház Villány - Étel/italRétesház Villány - BelsőRétesház Villány - Belső
Gyenge 2022. október 30.barátokkal járt itt
Egy rétesháztól azt várná az ember hogy messze átlag feletti rétest készítsen. Ez messze átlag alatti volt. Gyakorlatilag nem bírtam megenni, pedig éhesen tértük be. Nem friss, nem finom. . . igazából nem is értem, máshoz sem kéne érteniük, mint a réteshez, ami ennél szinte bárhol finomabb.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. szeptember 19.barátokkal járt itt
Délelőtt néztünk be egy kávéra, és ha már ott voltunk, megkóstoltuk a rétest is. Ha tippelnem kellene, azt mondanám, nem aznap sütötték a rétest, hanem inkább előző napról maradt. A tésztája vékony volt, a töltelék vastagon benne, ahogy kell, de valahogy messze nem volt az igazi. Édesanyám túrós rétesével összehasonlítva a kanyarban sincs. De természetesen ez is, ahogy annyi minden az életben, ízlés kérdése.
Rétesház Villány - BelsőRétesház Villány - BelsőRétesház Villány - BelsőRétesház Villány - BelsőRétesház Villány - BelsőRétesház Villány - Egyéb