lakyatt

Ínyenc  •  Természetbarát  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2015.09.02
Utoljára itt2017.09.14

Átlagos 2016. március 30.családjával járt itt
Eleinte magukat viccesnek tartó (sündisznó leves), tolakodó pincérek adják meg a hangulatot. Miután nem voltunk rá vevők, visszavettek. Az épületet szépen felújították, jó lenne egy kerthelyiség. Az étel közepes, de jobb mint a mellette lévő István tanyában. Tekintettel hogy a környéken nem nagyon van másik étterem, közel van, vissza fogunk jönni.
Kiváló 2016. március 30.családjával járt itt
oha sem mentem volna "bor hotelbe", mert sznob uriaskodó mutatványnak tartottam. Felnőtt gyermekeim rábeszélésére jöttünk, utánuk ide. Szerencsénkre. A szállás, a kiszolgálás, általában a vendéglátás hibátlan. Az hogy a Gere borok minősége nagyon jó ez nem újság, de ahogy elénk kerültek ebéd, vagy vacsora közben ezek az italok, az csak fokozta az élményt.
Átlagos 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Azért mentünk ebbe az étterembe mert itt csak jót írtak róla, és a város közepén van. Mi a kerthelyiségben ültünk le. A kapott ételek csak a közepest érték el nálunk. Igazából rendeltünk, ettük, fizettünk és továbbálltunk, nem marasztalt a hely.
A szomszéd asztalnál étkező kutya aranyos volt.