Polgár Pince Panzió Villány
7773 Villány, Hunyadi János u.19.

Polgár Pince Panzió Villány a térképen

Polgár Pince Panzió Villány értékelése:

7. helyezett a 28 villányi szállás közül
115. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Polgár Pince Panzió Villány bemutatkozása

Szeretettel várjuk Villányban az ódon hangulatú pincénkben, a családias hangulatú, mediterrán panziónkba távol a városok, a főutcák zajától, hogy feltöltődjön, hogy felfrissüljön, hogy új barátokra leljen, hogy az elfelejtetett ízekkel ismerkedjen. Ígérjük, Mi és kollégáink mindent elkövetünk, hogy ez így legyen!

Polgár Pince Panzió Villány képei

Szállások Villány városában
Wellness csomagok Villány városában

Polgár Pince Panzió Villány vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 6.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk párommal a pincészetben, a pincelátogatást maga a tulajdonos vezette. Első perctől kezdve úgy kezelt minket, mintha évtizedek óta ismertük volna egymást, nagyon közvetlen, jó humorú, élvezetes beszélgetőtárs volt. Az ételek nagyon finomak voltak, a bor természetesen szintén, a személyzetért pedig sokan irigyelhetnék a tulajdonost.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Villányi látogatásunk második állomása volt a Polgár pince bejárása. Isteni kalauzunk volt, rendkívül bőkezű kóstoltatónk, igazi élmény volt. Imádtam a bor, a szőlő iránti tiszteletet és alázatot, az egész egy különleges világ. Ha lehetőségünk lesz, újra ellátogatunk erre a nagyszerű helyre!

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 28.
Márciusban voltunk egy hétvégén Villányban. A kínálatból most a Polgár Panziót választottuk. Egy pohár üdvözlő borral vártak minket (is). Lehetőség volt pincelátogatásra,ahol szimpatikus borász kalauzolta a csoportot,ismét kóstolás. Este borvacsorára mentünk az éttermükbe,ahol emlékezetes estét töltöttünk. Finom ételek,válogatott borok,udvarias kiszolgálás.

Blum Vendégház & Pince
Villány
Érvényes: 2021.10.26-ig
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 27.115,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.30-ig

Szállodák Villány környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

VillányX