Vitis Hotel Villány
7773 Villány, Villány, Virágos u. 18.

Vitis Hotel Villány a térképen

Szállások Villány városában
Wellness csomagok Villány városában

Vitis Hotel Villány vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Nem volt az a kiváló élmény, amire számítottunk. . . A gőzfürdő, a dézsák nem mentek, a szauna nem volt igazán meleg (pedig állítólag egész nap ment), a szaunalepedő elfogyott, nem töltötték. A szinte teljesen üres szálloda legtávolabbi szobáját kaptuk. A reggeli finom volt, ízléses és elég választékos, a szoba tiszta, de a fürdőben a víz fordítva volt bekötve.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
ÉG-81' 23 fős társaság:
- kiváló
- baráti
- fiatalos
- teljes körű minőség(étterem, szauna, park, bár, recepció)
- (+ pontok) S CS.tulajdonos személyes közreműködésének
Külön segítség volt, hogy társaságunk a Hotel saját buszával utazhatott a BORPINCÉKBE ! AJ
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Sajnos nem azt kaptuk, amit a visszaigazolásban ígértek. Nem működött a medence és a merülő dézsa sem. A vacsora,igaz jelezték, hogy másik helyen lesz, de azt nem, hogy a legrövidebb úton is közel 3 kilométer csak oda gyalog, és még vissza is kellett jutni a hotelbe. Mi előre jeleztük, hogy közúti közlekedéssel megyünk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Esetleg lehetne a szálloda és az étterem között egy "grátis" transzfer. Az étterem (Fülemüle) is kiváló volt, de szívesen megittunk volna mindketten (felváltva vezettünk a 2 nap) a vacsorához egy pohár bort. Remélem visszatérünk még a Vitis Hotelba. A Villányi hegyvidék egy kis gyöngyszem, melyet érdemes mindenkinek felkeresni.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
A szálloda még nemrégiben nyitott, ennek természetesen látszottak jelei - pl. a medencét akkoriban fejezték be, amikor ott jártunk (bár ez semmilyen zajjal, kellemetlenséggel nem járt). Apró megjegyzés, hogy a svéd asztalos reggeli terítésénél hasznos, ha van az asztalokon egy mini hulladékgyűjtő, és akkor nem kell plusz tányért hoznunk az asztalhoz a vajas papírok, teafilterek, stb.

Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Vitis Hotel
Villány
3 nap/2 éjszaka 19.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pálinka és borkóstolóval, kemencés ételekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2020.12.08-ig
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Villány környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szuper kedvező téli wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Mohácsi busójárás és farsang (min. 2 éj)

VillányX