Szerb-ortodox templom Villány

A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
3. helyezett
Szerb-ortodox templom VillánySzerb-ortodox templom Villány
Szerb-ortodox templom VillánySzerb-ortodox templom Villány
31 fotó

Szerb-ortodox templom Villány bemutatkozása

Villány központjában, a Móra Ferenc utcában található templom, mely a város egyik legöregebb temploma.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

1 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Dráva Hotel Harkány - Pihenő napok
Dráva Hotel Harkány
95.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szerb-ortodox templom Villány vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 745 városban járt márFelfedező - 2395 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 46563 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. november 7.a párjával járt itt
Ó, hát ez egy nagyon szép kaland. . . este bolyongtam a szállásunk környéként, amolyan terepszemlét tartottam, és akkor egyszer csak ott állt. . . a dús, hatalmas levelő növényzet, meg az egzotikus kapu miatt azt a benyomást keltette, mint egy ódon mexikói templom, este nyilván nem megközelíthető jobban, csak kívülről bámész, de van rajta egy telefonszám, azt kell felhívni.
Itt fényképeztem:
Szerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - BelsőSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - BelsőSzerb-ortodox templom Villány - BelsőSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - Külső képSzerb-ortodox templom Villány - Külső képSzerb-ortodox templom Villány - EgyébSzerb-ortodox templom Villány - BelsőSzerb-ortodox templom Villány - BelsőSzerb-ortodox templom Villány - Külső képSzerb-ortodox templom Villány - Külső képSzerb-ortodox templom Villány - Külső képSzerb-ortodox templom Villány - Külső kép
Még több kép (28 db) >>