4,3
a 31 visegrádi étterem közül
étterem
Mogyoróhegy Étterem VisegrádMogyoróhegy Étterem Visegrád

Mogyoróhegy Étterem Visegrád bemutatkozása

Éttermünk páratlan természeti környezetben várja vendégeit tavasztól őszig. Kedvezményes csoportmenük, esküvők 100 főig.

Patak Park Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Mogyoróhegy Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2022. augusztus 22.családjával járt itt
Kellemes erdei környezetben található az étterem. Érkezésünkkor csak a teraszon tudtak helyet biztosítani (egyébként is azt választottuk volna), mivel a belső térben egy rendezvény kezdődött, de ettől függetlenül nagyon gyors volt a kiszolgálás, hamar megkaptuk az ebédet.
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás udvarias.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 19., csoporttal járt itt
Egy erdei iskola megszervezésénél osztályfőnökként, rengeteg dolgot kell figyelembe venni: a költségeket, a szállást, a buszt, a vizesblokkot, a programokat és az étkezést. Nos, ha Visegrádra megyünk ez utóbbival nincs mit foglalkozni, hiszen a Mogyoróhegy Étterem tárt karokkal vár minket.
Mogyoróhegy Étterem Visegrád - Étel/ital
2017. október 1.a párjával járt itt
Azt nyújtja mit az ember elvárhat egy kirándulás alkalmával elköltött ebéd során. Tájba illő épület gyönyörű környezetben, oda illő berendezéssel, megfelelő ár-érték aránnyal, igyekvő személyzettel.
Aki többet, mást akar az bemehet Visegrádra vagy közeli szállóba. Szimpatikus volt, hogy - kérés nélkül - a velünk lévő kutyának azonnal hoztak vizet.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2016. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Sok év után vasárnap a családdal, kicsi gyerekkel ismét meglátogattuk az éttermet. Nem voltak sokan, de kb. 1 órát vártunk az ebédre. A sült krumpli alig volt langyos, a pulykához a sajtszószban csak a sajt nem érződött. Ásványvizet kértem. Nem mondták, hogy 1 üveg, az 0,75 liter. Az adag lányomnak és nekem elég volt.
Kiváló 2016. június 20.gyerekekkel járt itt
Itt tartottuk az esküvőnket és az egyik legjobb döntést hoztuk ezzel. Nem csak mi voltunk teljes mértékben elégedettek minden alkalommal, mikor itt voltunk, egyeztettünk, szerveztünk, vendégeinktől is csupa pozitív visszajelzést kaptunk a helyszínt, a finom ételeket és a kedves személyzetet illetően.
Átlagos 2016. április 10.a párjával járt itt
Visegrádi pihenésünk alkalmával toppantunk be az ajánlott mogyoróhegyi étterembe. (A térkép nem a jó helyet mutatja! A Hotel silvanustól kb 3 perc autóval még bőven a hegyekben van, nem a Duna melletti főúton! )
Én már a neten kinéztem a pulykamellet, bazsalikomos narancsmártással verziót. A párom is ezt választotta.
Mogyoróhegy Étterem Visegrád - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 27.a párjával járt itt
Az Itt jártam segítségével találtuk az éttermet. Az egy, de hasznos értékelésen felbuzdulva néztünk be. Sajna a belső térben majdnem minden asztal foglalt volt, és a vendég sereg is elég zajosnak tűnt, a készséges pincért megkérdezve a még hűvös teraszon foglaltunk helyet. Kaptunk derékra pokrócot, ülő párnát.
Kiváló 2016. március 14.gyerekekkel járt itt
Márciusi séta a hegyen, ebéd az étteremben, gyors kulturált kiszolgálás, nagy jó 2 személyes tál 2 felnött plusz 2 gyereknek, friss, finom, semmi extra, korrekt. Leves forró jó volt, frissen sültek és köretek rendben.
Egy óra alatt végeztünk 3 fogással, a kockás abrosz jó jel volt.
Környezet szép idöben verhetetlen, teraszon nagyon szép.
Mogyoróhegy Étterem Visegrád - Külső képMogyoróhegy Étterem Visegrád - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
2013. október 17.a párjával járt itt
Nyáron, egy kirándulás alkalmával jártam a vendéglőben.A környezet nagyon szép, az ételek ízletesek, az adagok megfelelőek.
A kiszolgálás udvarias volt. Minden megfáradt turistának jó szívvel merem ajánlani. De már az is egy kiváló program, ha valaki hajóval ellátogat Visegrádra és a végcél a vendéglő.
Kolofon
Mogyoróhegy Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádMogyoróhegy
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi