2025 Visegrád, Kisoroszi révkikötő

magyar, nemzetközi, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
nemzetközi slágerek
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz, szlovák, kínai, héber, spanyol, arab, holland
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Soproni, Soproni Ászok

Plintenburg Étterem Visegrád bemutatkozása

Visegrádon az egyetlen Duna-parti étterem, ahonnan egyszerre gyönyörködhet a Fellegvárban, a Salamon-toronyban és a Dunában. Éttermünk étlapján főleg magyaros ételeket és halspecialitásokat találnak kedves vendégeink. Gluténmentesen is elkészítjük ételeinket. Az étterem a 11-es főút mellett, a visegrádi kompnál található. Szeretettel várjuk minden kedves vendégünket.

Plintenburg Étterem Visegrád képei

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2021. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. május 7.
A tavalyi kellemes élmények után idén az újranyitáskor ide vezetett az első kirándulásunk. Érdemes asztalt foglalni, folyamatosan érkeznek a vendégek. Teljes mértékben eleget tettek az előírásoknak, kevesebb asztallal és folyamatos fertőtlenítéssel várják a vendégeket. Az ételek, a pizzák finomak, korrekt áron, az étterem elhelyezkedéséhez képest pláne.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 18.
Ajánlom mindenkinek, kedves személyzet, kiváló ételek, kilátás, hangulat. A házi limonádék nagyon finomak, cigány pecsenyét, halaszlevet rendeltünk, jól éreztük magunkat, köszönjük.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Kifejezetten csodálkozom a sok, nagyon eltérő tapasztalaton, eltérő értékelésen. Nem először járok ezen a helyen, és még soha nem hagyott maga után rossz szájízt. Ma például azért mentünk idáig, mert Leányfaluban be van zárva az Útonálló, tatarozzák, oda készültünk, hát akkor hajrá tovább. Két falun átgurulva máris itt van Visegrád, a parton az étteremmel.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 9.
Pénteken(2018. 07. 06. )jártunk az étteremben a húgommal először és valószínűleg utoljára. Halászlavet rendeltünk,ami kifogástalan volt. Valószínűleg életem eddigi legjobbja,ezért azt vártam a második fogástól is, hogy legalább ehető lesz. A rendelesem Chilis citrusos csirkecomb filé,francia rakott burgonyával volt.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
A kiszolgálás tökéletes volt kedves, figyelmes személyzet. Egy végtelenül kedves és szimpatikus tulajdonos közreműködésének köszönhetjük, hogy 8. Évfordulónkat a párommal egy családias hangulatú étteremben ünnepelhettük meg. Az ételek elképesztően finomak voltak, amit az ízléses tálalás tett még ínycsiklandóbbá. Nagyon jól éreztük magunkat.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 10.
Remek ebéd!! Unokákkal tértünk be egy ebédre:nagyon finomat ettünk ,a gyerekek akik amúgy nagyon válogatosak ők is örömmel falatoztak! A kiszolgálás barátságos és színvonalas volt! Csak jókat tudok írni erről az étteremről! Ha legközelebb is Visegrádon járunk biztos betérünk ebbe az étterembe!

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 5.
Szomorúan olvastam a negatív értékeléseket. Viszont én személy szerint semmi rosszat nem tudok mondani. Isteni falatok kellemes környezetben és a kiszolgálás is kifogásolhatatlan a pincérek kedvesek odafigyelnek a vendégre! A harcsapaprikásuk illetve a halászlevük nagyon finom, de sok más finomságot is elkészítenek a halételeken kívül is.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 1.
Kiszolgálás lehetne precízebb, minőségi alapanyagok hiányoznak véleményünk szerint.
Ez csak az én véleményem!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ma délben járunk az étteremben. Iszonyatos rossz halászlét szolgáltak fel, olyan volt mint a főzelék. A túroscsusza hideg volt. Összességében nagyon nem volt jó az ebéd, de nagyon sokat fizettünk. A mosdó az éttermen kívül van, alig találtam meg. A kiszolgálással nem volt gond, lévén hogy rajtunk kívül csak egy vendég volt.

Mobilról küldte. | 2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. október 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha jót akartok enni ne ezt az éttermet válaszátok. Igényesség nulla. A pisztrángot nagyon elhasznált olajban sütötték , ehetetlen volt. A Fogasnak a bundája már szintén barnás volt de a közepe nyers. Ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy mindkettőt csalamádéval tálalták. És mindez horror árakon!!

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.295 - 39.933,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.06.30.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
3 nap/2 éjszaka 6.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.454 - 16.751,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2022.06.06.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 27.142,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2021.05.01. - 2021.06.13.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 18.473 - 50.446,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2022.12.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.943 - 51.820,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.05.10. - 2023.01.01.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.698 - 26.527,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.05.07. - 2022.01.09.
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Visegrád
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

Plintenburg Étterem VisegrádX