Sirály Étterem Visegrád

Sirály Étterem Visegrád
Sirály Étterem VisegrádSirály Étterem Visegrád
Sirály Étterem VisegrádSirály Étterem Visegrád

Sirály Étterem Visegrád bemutatkozása

Az elegáns polgári stílusban berendezett Sirály Étterem egyben a Hotel Visegrád étterme is.
Hangulatos dunai kerthelyiséggel és bőséges parkolókapacitással rendelkezik. Vendégeit kitűnő házias konyhával, hazai és nemzetközi specialitásokkal várja.

Patak Park Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Sirály Étterem Visegrád vélemények

Szörnyű 2022. június 2.a párjával járt itt
Kértünk két édes tölcsérbe 3+3 gombóc fagylaltot. A kiszolgló kislány azonnal jött, adni a fagyit, erre a tulaj vagy vezető a háttér takarásából kiszólt minősíthetetlen hangnemben és idézem szó szerint, hogy mit mondott. Hagyd azt a négy gombóc fagyit a g. . . be [moderálva - a szerk. ], gyere már hátra.
Szörnyű 2022. március 14.családjával járt itt
Szörnyű. Soha többet.. a mártástól amit a főételhez kaptunk ketten is hánytunk A kiszolgálást és a felszolgálók kedvességét már meg sem említem. Remélem innen már nem törlik le a kommentem.
Szörnyű 2016. október 28.a párjával járt itt
Párommal a napokban voltunk az étteremben. 1. Miután bementünk, előbb percekig vártunk, pedig a pincérek többször is ránk pillantottak, senki sem fogadott minket, végül (távozás helyett sajnos. . . ) magunknak választottunk asztalt. 2. Miután asztalt foglaltunk azonnal feltűnt, hogy az asztal teli van morzsával és itt-ott ragad is.
Szörnyű 2016. július 10. járt itt
Maga az étterem szép, az ételek átlagosak, viszont a felszolgálók modora minősíthetetlen. Az a kifejezés, hogy (előre is bocsánat) b. . . [moderálva, a szerk. ], túl gyenge! ! !
Vacsora közben szó szerint rosszul éreztem magam. Még messziről is láttam, hogy rólam beszélnek, mutogatnak felém. . . A desszertet inkább máshol fogyasztottam el.
Ahogy látom, nem csak én vagyok ezen a véleményen.
Szörnyű 2016. június 9.a párjával járt itt
A külső alapján választottuk a helyet.....rossz döntés volt!
A felszolgálók hozzáállása minősíthetetlen!!
A felszolgált étel közepes alatti. A hús száraz, íztelen......pont mint aki kihozta!!!!!
Ha nagyon éhes valaki, csak akkor menjen be, de akkor is inkább menjen tovább.......van ott sok étterem
Szörnyű 2014. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Döbbenet ami ezen a helyen van. Először is az étteremvezető alkalmasságát kérdőjelezném meg. 17:00-kor már nincs ott felelős vezető? Megérkezésünkkor a vendég fogadás tűrhető a felszolgáló részéről. Az asztal morzsás, előző vendégek nyomait tükrözte. Elkezdtem lesöprögetni, mindez a felszolgálót nem zavarta.
Szörnyű 2014. július 23.a párjával járt itt
Mai nap folyamán reggel vàgytunk a párommal egy finom kàvéra,s a sétànk alatt a Sirály Restaurant kàvézó részét vàlasztottuk. Első problèma,hogy teraszon ülve kb. 10 perc utàn jött ki a felszolgàló ? ? ? hölgy ,nem éppen egy felszolgàló felszerelésben,màr itt furcsàltuk a dolgokat hogy egy ilyen nagy étterem hogy engedheti ezt meg magànak.
Sirály Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév u. 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • bowling • csocsó • csoportokat szívesen fogad • élő zene • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
nemzetközi, gluténmentes, vegetáriánus