Sirály Étterem Visegrád

Sirály Étterem Visegrád
Sirály Étterem VisegrádSirály Étterem Visegrád
Sirály Étterem VisegrádSirály Étterem Visegrád

Sirály Étterem Visegrád bemutatkozása

Az elegáns polgári stílusban berendezett Sirály Étterem egyben a Hotel Visegrád étterme is.
Hangulatos dunai kerthelyiséggel és bőséges parkolókapacitással rendelkezik. Vendégeit kitűnő házias konyhával, hazai és nemzetközi specialitásokkal várja.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Sirály Étterem Visegrád vélemények

Gyenge 2023. február 17.a párjával járt itt
Az ételek jók voltak, árak elviselhetőek, de a kiszolgálás csapnivaló. Gyakorlatilag alig akartak észrevenni. Az étterem üres volt, 15 percig tartott kihozniuk egy üdítőt és 2 desszertet. Eleve úgy fogadtak, mintha életükben nem láttak volna vendéget. Senki nem ajánlom.
Gyenge 2022. augusztus 16.barátokkal járt itt
Egyszerűen nem értem a hely tulajdonosait, üzemeltetőit. Kitűnő lokáció a Duna-parton, a révnél, a főút mellett. Egy szépen kialakított, modern, jó állapotú, sok asztalos, tágas szálloda és étterem, csodás, Dunára néző terasszal. Ahogy más is írta már, gyerekbarát helynek tervezték, mert van játszósarok is.
Sirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - EgyébSirály Étterem Visegrád - Egyéb
Szörnyű 2022. június 2.a párjával járt itt
Kértünk két édes tölcsérbe 3+3 gombóc fagylaltot. A kiszolgló kislány azonnal jött, adni a fagyit, erre a tulaj vagy vezető a háttér takarásából kiszólt minősíthetetlen hangnemben és idézem szó szerint, hogy mit mondott. Hagyd azt a négy gombóc fagyit a g. . . be [moderálva - a szerk. ], gyere már hátra.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2022. március 19.a párjával járt itt
Néhány reggelit és vacsorát fogyasztottunk a Sirály étteremben. Nagy választék, kiváló ízek. Nagyon jó hangulat. Erről a személyzet és a hely gondoskodik. Jó ár érték arány. A menüsort nem lehet végig enni. Annyira nagy a választék. szóval, aki Visegrádon van, itt étkezzen. Az itt megjelent negatív értékelőkre ne hallgasson senki!
Szörnyű 2022. március 14.családjával járt itt
Szörnyű. Soha többet.. a mártástól amit a főételhez kaptunk ketten is hánytunk A kiszolgálást és a felszolgálók kedvességét már meg sem említem. Remélem innen már nem törlik le a kommentem.
Átlagos 2022. február 26.barátokkal járt itt
Az étel közepes minő, de a kiszolgálás értékelhetetlen. Még a fizetésre is kellett várnunk húsz percet. Körülöttünk mindenkit megszólítottak, felénk még csak nem is tekintettek.
Gyenge 2018. július 19.a párjával járt itt
Pár napja voltunk az étteremben a kávézó rèszen. Jegeskávét szerettem volna inni, de a kávé ihatatlan volt és langyos. Az árát persze jól megkérték.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. április 1.a párjával járt itt
Az étterem üres volt amikor megérkeztünk. Megkèrdeztük hova ülhetünk . Azt mondták bárhová. Leültünk,és odajött egy felszolgáló,hogy üljünk át máshova,mert ha gyerekes család érkezik nem tudnám hova leülni. Átültünk másik asztalhoz. Ott hiányos volt az étkészlet. A kávés pohár mindkettőnknek másik fajta volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. március 10.gyerekekkel járt itt
Az étterem nagy előnye a tágas játszószoba. Olvastam a negatív véleményeket, de a rossz idő miatt, kisgyerekekkel ezt az éttermet választottuk. Nekik nagyon tetszett a játszószoba, sokféle játék van, elég tágas helyen. A gyerekmenüből a leves viszont elég borzasztó ízű.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. december 11.gyerekekkel járt itt
Félpanziós ellátás részeként költöttük el két vacsoránkat ebben az étteremben. Mivel nem jártunk még itt, tiszta lappal indult a hely, és azt hiszem ezt meg is őrizte, sőt, az összes csillagot megkapta, amit tőlem lehetett. Belépéskor egyből jött egy pincér, s asztalt ajánlott.
Sirály Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév u. 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • bowling • csocsó • csoportokat szívesen fogad • élő zene • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
nemzetközi, gluténmentes, vegetáriánus