Ezüstfenyő Üdülő Visegrád

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád
Ezüstfenyő Üdülő VisegrádEzüstfenyő Üdülő Visegrád
Ezüstfenyő Üdülő VisegrádEzüstfenyő Üdülő Visegrád

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád bemutatkozása

Visegrád és környéke a Dunakanyar legszebb és leglátogatottabb vidéke, amely egyben az ország egyik legnépszerűbb kirándulóhelye. Itt található a nyugodt környezetben fekvő Ezüstfenyő Üdülő, amely már földrajzi fekvésével garantált pihenést ígér.

Az Ezüstfenyő Üdülő legnépszerűbb csomagjai

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.10.12-ig
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád vélemények

2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Mindannyian maximálisan elégedettek voltunk a kiszolgálással, valamint legtöbbünk elégedett volt a szállással. (9 felnőtt, 3 gyerek). A reggelik/vacsorák bőségesek és ízletesek voltak. Bármilyen utolsó pillanatban kért dolog teljesítve volt. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és rugalmas volt.
Kiváló 2018. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szállás és a kiszolgálás az üdülőben. a személyzet nagyon kedves és készséges volt,lesték minden kívánságunkat. Ha kérdeztünk valamit arra nagyon szívesen,és hozzáértéssel válaszoltak. Nagyon megszerettek minket és mi is őket. Legközelebb ha Visegrádra vesz az utunk,biztosan ezt a helyet választjuk majd szállásnak.
2018. június 5.gyerekekkel járt itt
Csodás kikapcsolódás volt drága unokáimmal és szüleikkel. A várost járva barátságos segítőkész emberekkel találkozva úrnapi virágszőnyegben gyönyőrködve.
Kiváló 2018. június 4.a párjával járt itt
Június első hétvégéjét Visegrádon töltöttük és az Ezüstfenyő Üdülőben szálltunk meg. Az épület egy hatalmas park végén a hegyoldalban van, 150 méterre a Királyi Palotától. Az épület, a környezet, a szobák a régi üdülők hangulatát tükrözik, nagyszerű és nyugodt pihenést biztosítva.
2017. október 27.a párjával járt itt
Az üdülő csodálatos helyen van, Visegrád szívében, minden könnyen elérhető. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, a félpanziós ellátás remek, finom reggelik, és még finomabb vacsorák. Az ágyak matracai voltak talán kicsit már kifeküdtek, de mindent összevetve ár-érték arányban messze az egyik legjobb őszi üdülési lehetőség.
2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A szállás elhelyezkedése jol megközelíthető helyen van. A vendégfogadás és a kiszolgálás is kitűnő volt.Csendes, nyugodt környezetben jol éreztük magunkat, szívesen ajánlom másoknak is.
Gyenge 2017. július 26.a párjával járt itt
Sajnos, nagy csalódás volt a szállás! Korábban, MTA üdülőként már laktunk ott. Akkor egyszerűsége ellenére sokkal többet nyújtott. Csak pár dolog: piszkos ágytámla,szakadt függöny, ütött-kopott bútor, foltos étkezőszék-kárpit, az esti vacsora után nincs takarítás, ezért reggel ott találod az esti "nyomokat", ha vajat kérsz margarint hoznak vajnak "álcázva". Lerobbant, elhanyagolt.
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk! A szoba maximálisan minden igényt kielégített. Az ételek nagyon finomak voltak,tiszteletem a szakács(ok)nak! A felszolgálók, figyelmességének, és a gyorsaságuknak, napiszinten a kedvességüknek. Összeségében maximálisan hozzájárultak a gondtalan pihenésünkhöz! Le a kalappal a hozzá állásukhoz, a családias légkörhöz. Gratulálok.
2017. április 18.a párjával járt itt
Úgy a tulajdonos, mint a személyzet részéről történő figyelem a vendégek irányába nagyon jól eső érzés. A reggeli változatos. A vacsora pedig egyenesen pazar. Köszönöm, hogy Önöknél tölthettem a Húsvéti hétvégét. Lehetőségemhez mérten igyekszem még többször is eljutni Önökhöz.
Átlagos 2016. augusztus 23.csoporttal járt itt
4 felnőtt részére kértem szállást és félpanziós ellátást, amit úgy igazoltak vissza, hogy csak két kétágyas szobát tudnak biztosítani félpanzióval. Elfogadtam. Amikor megérkeztünk a szállásra kiderült, hogy a két kétágyas szoba a szálló folyosójának két legtávolabbi végében van, annak ellenére, hogy a megrendelésből tudták, hogy négyágyast szerettem volna kérni, de nem tudtak adni.
Ezüstfenyő Üdülő Visegrád a térképen
2025 VisegrádFő u. 45.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé