Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád

A Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Visegrád Visegrád - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Hotel Visegrád Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Visegrád Visegrád - Magyaros örömök Visegrádon (min. 2 éj)
Magyaros örömök Visegrádon
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2020. július 9.a párjával járt itt
A szép helyen elhelyezkedő hotel kívülről és belülről is nagyon ízléses, az enteriőr modern de nem túl hivalkodó, tényleg szép. A személyzet átlagos, se nem túl kedves, se nem flegma. A szoba tiszta, szép, modern, újszerű berendezéssel. A fürdőszoba tiszta, hibátlan.
2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Már nem első aklalommal voltunk itt, a hely a szolgáltatások színvonala teljesen megfelelő. A szálloda welness részlege kielégít minden igényt. Az étterem része nagyon jó, a középkori lakoma egyszerűen mesés. A szálloda által kínált programok, a palota látogatás, vagy a lovagi torna nagyon látványos, érdekfeszítő!
2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Két fiammal és férjemmel idén öt napig Visegrádon vártuk a tavaszt. A szálloda nagyon jó helyen fekszik, könnyű kirándulásra felkerekedni vagy vízre szállni a közeléből. A szobánk galériás kialakítású volt, hiszen a gyerekek már viszonylag nagyok, legalább kicsit el tudtak különülni.
Hotel Visegrád Visegrád - SzobákHotel Visegrád Visegrád - SzobákHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - VendéglátásHotel Visegrád Visegrád - Wellness
2017. május 23.a párjával járt itt
Szálloda szövetségi kedvezménnyel vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Pozitívum, mert más szállodák nem igen szeretik megadni a kedvezményt. A szobánk 110-es volt. A külső 20+ hőmérséklet ellenére a hűtés nem működött a szobában. Szerintem a szállodában sem, mert éjszakára kinyitották a folyosó végi ablakokat teljesen , ezért reggelre az egész szálloda a nyárfa szöszben fürdött.
2017. május 4.gyerekekkel járt itt
Nővéremmel és két gyermekkel voltunk a szállodában Karácsony előtt. A szobánk tágas volt, kényelmes, gyönyörű Dunai kilátással. A Wellness nagy medencéjére ráférne egy felújítás, mert több helyen fellazult az alja, de ezt leszámítva, nagyon kellemes volt ott is minden. A medencéből szintén a Dunára láthatunk rá.
2017. március 17.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt és a csomagban lévő programokat nagyon élveztük. A lovagi torna szuper volt (a rossz idő ellenére) a reneszánsz vacsora pedig tényleg különleges. A szálloda nagyon jó helyen fekszik, minden megtalálható a környéken (bolt, étterem, cukrászda, kompkikötő stb.
2017. március 2.a párjával járt itt
Igaz csak egy éjszakára szálltunk meg, de szívesen ajánlom másoknak is. Ha nagyon kukacoskodni szeretnék, akkor a wellness jakuzzi ereje lehetne kicsit erősebb a masszázshoz, s a vizét is kicsit melegnek tartottam, de ez tényleg minimális kritika. Mint a reggeli, mint a szállás a panoráma nagyon tetszett.
2016. október 5.a párjával járt itt
Franciaágyas elrendezésű szobát foglaltunk, kétágyas szobát kaptunk. A vacsora itt tartózkodásunk alatt menüválasztásos volt, jobban örültünk volna a svédasztalnak. A köntösökèrt külön fizetni kellett. Más 4*-os hotelben ezt tartalmazza az ár. Ár-érték arány teljesen megfelelő. Jól éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. július 4.a párjával járt itt
3nap 2éjszakát töltöttünk itt a párommal.
Éppen felújították a wellness részt, amit már előtte emailban jeleztek, és a fizetéskor kaptunk egy bont is a következő ottani szállásból, igazán figyelmes dolog volt. A szoba egy kicsit lelakott volt, kopottas szőnyeg és bútorok.
Az étterem kiváló volt, és a hotel elhelyezkekdése is nagyon jó.
2016. május 20.a párjával járt itt
Én már írtam pár sor hogy csalódtam a hotel visegrádba de viszont van még is csak egy kis pozitívum ! A szerdai napon busszal visznek fel szálló vendégeket a Salamon toronyba és ezen mi is részt vehetünk meg az utána lévő reneszànsz vacsoràn. Na viszont ez mindent vitt,ez hatalmas élmény volt ès nagyon nagyon finom volt az étel amit feltálaltak! Szóval ezt nagyon szépen köszönjük !
Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév utca 15
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád