Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád

A Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Visegrád Visegrád - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Hotel Visegrád Visegrád - Magyaros örömök Visegrádon (min. 2 éj)
Magyaros örömök Visegrádon
Hotel Visegrád Visegrád - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Minden nagyon szép volt, csodálatos időt fogtunk ki áprilisban, ezért még a medence melletti üvegajtót is kinyitották. Az ételek finomak és bőségesek, nem találtam kivetni valót a szálláshelyen. Ajánlom mindenkinek! A reneszánsz vacsora nagyon jó ötlet volt, élveztük. A fellegvárra láttam rá minden reggel, amikor felébredtem, nagyon szép!
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
2017. március 12-15 között tartózkodtunk a Hotel Visegrádban. Nagyon jól éreztük magunkat, úgy a szállás, mint az étel, és a Wellness vonalán. A csomagban volt egy nagyon kellemes program is, ami feldobott bennünket. Egyébként a nejemmel voltunk.
2017. május 23.a párjával járt itt
Szálloda szövetségi kedvezménnyel vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Pozitívum, mert más szállodák nem igen szeretik megadni a kedvezményt. A szobánk 110-es volt. A külső 20+ hőmérséklet ellenére a hűtés nem működött a szobában. Szerintem a szállodában sem, mert éjszakára kinyitották a folyosó végi ablakokat teljesen , ezért reggelre az egész szálloda a nyárfa szöszben fürdött.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Pénteken már úgy érkeztünk, mintha haza vártak volna minket. Nagyon kedves a személyzet, a tulajdonos pedig szinte szárnyai alá vett minket. Nagy séták a városban, a hajókázás kifejezetten tetszett a dupla naplementével (erről érdemes kérdezni a személyzetet, bár maguktól is biztosan szívesen mondják, nem érdemes kihagyni) :)
A reneszánsz étterem külön élmény volt, az ételek finomak, a látvány pedig önmagáért beszél.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Profizmus minden téren. A 25. házassági évfordulónkat töltöttük itt az előző hétvégén a "Tavaszi felfrissülés" program keretében. A szállás tökéletes, a wellness részek patyolat tiszták, az ételek fejedelmiek, a kiszolgálás figyelmes, a programok (lovagi torna,királyi lakoma. . . ) profin megszervezve. . Szóval tökéletes volt.
Hotel Visegrád Visegrád - SzobákHotel Visegrád Visegrád - Medence/kertHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - Környék
Kiváló 2014. március 27.gyerekekkel járt itt
2014. március 15-ei hétvégét töltöttük ott, 7 éves kisfiunkkal. Elég nehéz programot találni amikor már nem kisgyerek, de még nem is olyan nagy hogy látványosságokat értek itt műemlék múzeum értékelje. Itt minden megvolt ami lefoglalhat egy ekkora gyereket.
Gyenge 2022. február 3.a párjával járt itt
Csak az étellel voltunk megelégedve. A köntös büdös olaj szagú volt. A wellnessben nem kaptunk törülközőt, mert még mosásban volt. A szauna rossz állapotú és kicsi, sorba kellett állni érte. A pezsgőfürdőnél nem működött minden elem és nagyon klóros volt a víz.
Hotel Visegrád válasza
Kedves Hölgyem!

Már vártam az értékelését! :)
A leendő vendégeink érdekében és a tisztánlátás végett engedje meg, hogy elmeséljem annak a "csodás" 3 napnak a történetét,amit nálunk töltöttek!

Megérkezésük után 1h-val már fennhangon kikérte „Panaszkönyvet” - hivatalos nevén Vásárlók Könyve - és indulatosan írta le a vélt sérelmeit!
2022. február 5., Üveges Csaba, Hotel Visegrád
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Májusban jártunk itt a párommal ès igazából már 3szor próbáltam ide helyett foglalni de mindig telt ház volt! Most végre sikerült de valahogy nem azt kaptuk amire számítottam! Igaz minden ugy nézz ki mint a kèpeken de a valóságban kisebb.
Kiváló 2014. december 27.a párjával járt itt
2014 Karácsonyát töltöttük itt. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. A személyzet kedves és segitőkész sőt udvarias! A szoba tágas és patyolat tiszta, a Dunai kilátás gyönyörü. A wellness részleg tiszta, tágas. Az ételek kifogástalanok, főleg a levesek! , bőséges a választék a reggelinél és a vacsoránál is.
Kiváló 2014. március 17.gyerekekkel járt itt
2013 nyarán voltunk,két gyermekkel az egyikük még csak 4 hónapos volt. A szálloda nagyon szép,tiszta a személyzet pedig nagyon segítőkész és barátságos. A reggelik és a vacsorák nagyon finomak voltak. A medencék nagyon jók gyerekek számára is. A különböző programok nagyon tetszettek különössen a sétahajózás és,hogy "kétszer" láttuk a naplementét egy este alatt
Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév utca 15
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár