Kádár Lívia: Igazi pihenés Visegrádon - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Igazi pihenés Visegrádon

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A hotel most is ugyan azt a magas színvonalat nyújtotta, mint korábbi ittlétünk alkalmával. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. Mindenben segítettek, ha szükségünk volt rájuk és tudnak kedvesen mosolyogni..:). A tisztaság megfelelő, a takarítás rendszeres. Az étterem kulturált, szintén nagyon tiszta. Az ételeik változatosak, ízletesek, mindenki talál a szájízének megfelelőt, nagyon odafigyelnek, hogy ne legyen üres egy kínáló se. A wellness részleg szuper, tiszta, sokféle lehetőség van a kikapcsolódásra, relaxálásra. Az úszómesterek folyamatosan figyeltek, hogy a különböző medencei élményeket tudjuk használni, nem állították le 15-20 percenként, mint egyéb helyeken. A környék csodaszép, sok lehetőség van kikapcsolódni, kirándulni. Az egyetlen negatív tapasztalatunk, hogy szerettünk volna biliárdozni, amire a lehetőség adott volt, de.. Az asztal 100 ft-os érmével működik, viszont a játékhoz szükséges kellékek töröttek, hiányosak és használhatatlanok voltak, ezáltal sajnos élvezhetetlen, játszhatatlan. Ez elég lehangoló, a hotel színvonalát tekintve pedig érthetetlen is.
Összességében továbbra is nagyon elégedettek vagyunk és tervezzük a visszatérést egy újabb pihenésre.

Szeretnéd követni Kádár Lívia felhasználót?    Igen

2020. március 29. - Thermal Hotel Visegrád válasza Kádár Lívia értékelésére:
Kedves Lívia! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam észrevételét melyben megelégedettséggel nyilatkozik szállodánkról. Észrevételét köszönöm, mely a billiárd asztal minőségére vonatkozott. Tájékoztatom, hogy észrevételét továbbítottam az illetékes Kollégának és a kellékek beszerzése már folyamatban vannak. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeként üdvözölhetjük Önt. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. március 6.
A Thermál Hotel Visegrádot, csak ajánlani tudom mindenkinek! Tiszta, rendezett a szoba, wellness, fürdő. Akár családoknak gyerekekkel is szuper, gyerekmedence, játszó szoba. Mi a Barátainkkal voltunk, nagyon jól éreztük...

2020. március 5.
Összességében nincs kivetni valóm csak egy megjegyzés amit több wellness hotelben felvetettem ,eredmény nélkül és gondolom nem csak nekem kellemetlen. Hogyha a wellness részleg tele van(és gyakran így van) természetesen nincs annyi nyugágy ,mint igénylő(nincs is szükség többre,sőt !) .Szaunázás...

2020. február 27.
Nagyon jó szálloda, kedves kiszolgálás, ellátás. Mivel a várostól nagyon kiesik, jó lenne beállítani egy mikrobuszt, ami félóránkként (de. 10 du. 18 között) a vendégeket szállítaná a hotel és a vár között, a városban egy-két helyen megállva (akár térítés ellenében).

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-12-22
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2021-03-31
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek- és sportanimációs programokkal, gyermekek részére játszóházzal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-30 - 2020-06-01