Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Vendégház VonyarcvashegyZenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Vendégház VonyarcvashegyZenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy bemutatkozása

Vonyarcvashegyen, az egykori keszthelyi uradalom borvidékének egyik szőlőskertjének szélén található a Helikon Taverna Wellness Hotel. A szálloda kényelmes szállást, ízletes borokat, igényes éttermet és gyönyörű, nyugodt környezetet kínál vendégeinek.

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy vélemények

Átlagos 2013. november 6.gyerekekkel járt itt
A szálloda csodás környezetben helyezkedik el. Tanulság: ne higgy a hely kiválasztásakor a képeknek, mert úgy tűnik a személyzet legügyesebb tagja a fotográfus. Sajnos ezt előre nem tudtuk és a Vendégházban foglaltunk szállást.
Kiváló 2013. november 4.a párjával járt itt
Tökéletes volt minden aki egy kényeztető hétvégére vágyik arra ez a hotel kiválóan alkalmas! A személyzet kedvessége a kiszolgálás a környezet a programok minden, minden fantasztikusan jó volt. Ami nekem nem tetszett,hogy egyik nap sem volt párolt ,sült, vagy rántott zöldség ami számomra nagyon hiányzott!
2013. november 4.a párjával járt itt
A szálloda fekvése, a panoráma csodálatos. Sajnos a telt házas hétvége miatt olyan szobát kaptunk, amire nem számítottam. Az rendben van, hogy a szálloda legkisebb szobája maradt, de ezt a szobát egy ajtó választotta el egy másik szobától, ahol egy kisgyermekes család volt. Ezt azért közölni kellett volna a foglalásnál.
Kiváló 2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az egész hotel a szoba szuper volt az étteremben a reggeli vacsora nagyon finom volt változatos a felszolgálók is nagyon segítőkészek és kedvesek voltak!A wellnesz részleg egyszerűen fantasztikus volt!Szuper hely egy igazi kikapcsolódáshoz!Bátran merem ajánlani bárkinek!
Kiváló 2013. június 8.a párjával járt itt
Az idő rövidsége miatt a wellness részlegről nem tudok nyilatkozni, de összességében többet kaptunk, mint amire számítottunk. . . kellemes környezet, vidám, kedves, közvetlen alkalmazottak, kiváló konyhafőnök, finom ételek és csodálatos panoráma. Kényelmes, tiszta, otthonos szoba.
Gyenge 2013. május 31.a párjával járt itt
Wellness részlegben a fekete hosszú hajú alkalmazott a minőségi szolgáltatás nyújtása (lásd jakuzzi beindítása közben) helyett elmondta, hogy ő fáradt mert már a 11 órája dolgozik, s egyébként is a a vendégek mindent elcsavarnak. Majd ezt követően unaloműzésként a Balaton felé fordulva telefonálgatott. A jég szobában nem volt jég.
2013. május 9.a párjával járt itt
Tetszett a wellnes,a az étterem,az ellátás,a személyzet udvariassága.kevésbé tetszett hogy a szobánkból nem volt kilátás,/vendég házban laktunk/ nincs egy akasztó se az előtérben,se a fürdőszobában. A legnagyobb probléma számunkra a sok lépcső volt,de ez idős korunk miatt okozott nehézséget. Jurka Károlyné.
Kiváló 2013. április 29.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már a Hotel Zenit Balatonban, de most először a voltunk a vendégházban. A szállodában telt ház volt, más csak itt kaptunk helyet. A vendégház tulajdonképp a hotel egy régebbi szárnya, szobái az étterem feletti tetőtérben vannak. A berendezés fenyőbútorokból áll, tisztaság volt mindenütt.
Kiváló 2013. március 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk Vonyarcon a Hotel Zenitben. Szállásunk a hotel vendégház részében volt, ahol kényelmes ágy és tiszta fürdőszoba fogadott bennünket. A kisfiunknak már be volt készítve a pótágy. A wellness részleg színvonalas, és nagyon nagy sikere volt a gyermek medence csúszdájának is, amit a 3 éves kisfiúnk előszeretettel használt.
Kiváló 2013. február 25.gyerekekkel járt itt
Bár a Vendégházban fgolaltam a szállást, odaérkezéskor tudtuk meg, hogy a Hotelben kapunk két összenyitható kétágyas szobát. A gyerekek ennek nagyon örültek (5 és 7 évesek), hogy külön szobájuk lehet. Félpanzióra fizettem be, ami "bőséges büféreggelit és bőséges büfévacsorát" jelentett.