Hotel Lido Vonyarcvashegy

Hotel Lido Vonyarcvashegy
Hotel Lido VonyarcvashegyHotel Lido Vonyarcvashegy
Hotel Lido VonyarcvashegyHotel Lido Vonyarcvashegy

Hotel Lido Vonyarcvashegy bemutatkozása

A HOTEL LIDO a Balaton északi partján, Keszthelytől 6, Hévíztől 10 kilométerre található Vonyarcvashegyen.
A Hotel a Balatontól 100 méterre fekszik, a jól felszerelt és részben homokos strand igen kedvelt a családok körében.
Szobáink felszereltsége: fürdőszoba, TV, telefon, hűtőszekrény, balkon.

5Szolgáltatás
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hotel Lido Vonyarcvashegy vélemények

Kiváló 2020. április 14.barátokkal járt itt
2019-be 2020. ban Barátnőmmel voltunk disznóvágáson. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. 2019-es év kellemes,jó tapasztalata alapján tértünk vissza 2020-ban. Ha elindul ujra a program,szeretnék visszalátogatni. Minden jót kivánok a személyzetnek,nagyon előzékenyek,udvariasak voltak. Tsztaság,kényelem,étkezés,mind-mind tökéletes volt
nagyon tetszett a hely
Kiváló 2017. január 5.a párjával járt itt
2016 szilveszter. Másodszor voltunk ebben a szállodában, de ilyen jól még sehol nem éreztük magunkat. A vendéglátás kiváló, étel ital van bőven, nagyon finomak. Igazi vendégszerető tulajdonosok le a kalappal előttük. Itt még nem unatkozott senki. Nagyon sokan járna vissza, van aki több mint 10-szer volt már itt.
Hotel Lido Vonyarcvashegy - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 5.gyerekekkel járt itt
Nem először töltjük a húsvétot a Lido Hotelben, sőt pünkösdkor, a nyári vakáció ideje alatt, szilveszterkor és a jó hangulatú disznóölésekkor is részt veszünk az itteni rendezvényeken. Sosem csalódtunk, csak kellemes emlékeink vannak. A vezetők és a személyzet mindenkivel kedves, "régi, jó barátok" mondhatjuk.
Hotel Lido Vonyarcvashegy - Szórakozás/SportHotel Lido Vonyarcvashegy - Külső képHotel Lido Vonyarcvashegy - KörnyékHotel Lido Vonyarcvashegy - Külső képHotel Lido Vonyarcvashegy - VendéglátásHotel Lido Vonyarcvashegy - VendéglátásHotel Lido Vonyarcvashegy - VendéglátásHotel Lido Vonyarcvashegy - VendéglátásHotel Lido Vonyarcvashegy - VendéglátásHotel Lido Vonyarcvashegy - Külső képHotel Lido Vonyarcvashegy - KörnyékHotel Lido Vonyarcvashegy - Vendéglátás
Kiváló 2014. április 22.a párjával járt itt
A húsvétot A lido Hotelban töltöttük. Már nem először jártunk itt és most sem csalódtunk, nagyon klasz volt. A szobák szép tiszták, mint mindig és jól felszereltek, a TV, hűtő, telefon a mai világban természetes, de itt még esztétikus képek is vannak, és maga a bútorzat is ízléses 3 ágy, 2 fotel, 2 puff és asztal.