Hotel Lido Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Arany J. u. 9.

Hotel Lido Vonyarcvashegy a térképen

Hotel Lido Vonyarcvashegy értékelése:

6. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül
194. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Hotel Lido Vonyarcvashegy bemutatkozása

A HOTEL LIDO a Balaton északi partján, Keszthelytől 6, Hévíztől 10 kilométerre található Vonyarcvashegyen.
A Hotel a Balatontól 100 méterre fekszik, a jól felszerelt és részben homokos strand igen kedvelt a családok körében.
...Tovább >>
Szobáink felszereltsége: fürdőszoba, TV, telefon, hűtőszekrény, balkon.
További szolgáltatásaink: gépkocsi parkolás a zárt udvarban, központi széf, WI-FI csatlakozási lehetőség, saját kert, kerti bútor, biliárd, csocsó, söröző, kerékpár kölcsönzés, gyermekeknek játszószoba.
Térítésmentesen használható wellness részlegünk: fedett uszoda, szauna, jakuzzi ,konditerem , pingpong terem adogatógéppel.
Saját horgászstég áll vendégeink rendelkezésére térítésmentesen.
Őszi, téli és tavaszi időszakban hétvégeken is várjuk kedves vendégeinket.

Hotel Lido Vonyarcvashegy képei

Hotel Lido Vonyarcvashegy vélemények

2020. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019-be 2020. ban Barátnőmmel voltunk disznóvágáson. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. 2019-es év kellemes,jó tapasztalata alapján tértünk vissza 2020-ban. Ha elindul ujra a program,szeretnék visszalátogatni. Minden jót kivánok a személyzetnek,nagyon előzékenyek,udvariasak voltak. Tsztaság,kényelem,étkezés,mind-mind tökéletes volt
nagyon tetszett a hely

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 szilveszter. Másodszor voltunk ebben a szállodában, de ilyen jól még sehol nem éreztük magunkat. A vendéglátás kiváló, étel ital van bőven, nagyon finomak. Igazi vendégszerető tulajdonosok le a kalappal előttük. Itt még nem unatkozott senki. Nagyon sokan járna vissza, van aki több mint 10-szer volt már itt.

ádica TOP fotófeltöltő
2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem először töltjük a húsvétot a Lido Hotelben, sőt pünkösdkor, a nyári vakáció ideje alatt, szilveszterkor és a jó hangulatú disznóölésekkor is részt veszünk az itteni rendezvényeken. Sosem csalódtunk, csak kellemes emlékeink vannak. A vezetők és a személyzet mindenkivel kedves, "régi, jó barátok" mondhatjuk.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22. - 5 látogató hasznosnak vélte
A húsvétot A lido Hotelban töltöttük. Már nem először jártunk itt és most sem csalódtunk, nagyon klasz volt. A szobák szép tiszták, mint mindig és jól felszereltek, a TV, hűtő, telefon a mai világban természetes, de itt még esztétikus képek is vannak, és maga a bútorzat is ízléses 3 ágy, 2 fotel, 2 puff és asztal. A Hotel gyönyörű húsvéti díszben pompázott.

Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal, játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.495 - 13.995,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
4 nap/3 éjszaka 12.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Zalakaros
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

VonyarcvashegyX