Sussmann

Sussmann adatlapja

Regisztráció2014.08.03
Utoljára itt2022.05.08

Kiváló 2017. január 5.a párjával járt itt
2016 szilveszter. Másodszor voltunk ebben a szállodában, de ilyen jól még sehol nem éreztük magunkat. A vendéglátás kiváló, étel ital van bőven, nagyon finomak. Igazi vendégszerető tulajdonosok le a kalappal előttük. Itt még nem unatkozott senki. Nagyon sokan járna vissza, van aki több mint 10-szer volt már itt.
Hotel Lido Vonyarcvashegy -
Kiváló 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó, és családias szálloda. Az ételek nagyon finomak,annyit ehet mindenki amennyit csak akar, ugyanis ha fogyóba van valamiből már töltik is fel. Választék is van bőven. A sütemények is Isteniek. Voltunk már több helyen, több csillaggal ellátott szállóban,De eddig ez volt a legjobb. A wellness szuper, a víz kellemesen meleg.
Felhasználó fényképei:
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök -
Kiváló 2015. október 29.gyerekekkel járt itt
Július végén jártunk ebben az étteremben a párommal és a kis unokánkkal. A közeli hotelban nyaraltunk, és ebédelni ide jöttünk,gondoltuk kipróbáljuk milyen lehet. Örültünk hogy ezt az éttermet választottuk, nagyon finoman főznek, ráadásul délben egy képzett zenészekből álló együttes szolgáltatta a zenét.
Halászkert Hotel és Étterem Badacsonytomaj -