Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
8741 Zalaapáti, Kossuth u. 12.

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti a térképen

magyar, nemzetközi, Nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
jazz
magyar, angol, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti - vélemények, kritkikák

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti vélemények

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 31.
Ránézésre igényes, de családias hangulatú étterem. Ez az értés meg is valósul, hiszen perceken belül előttünk gőzölgött a húsleves igazi májgombóccal, majd a juharszirupos diós palacsinta vanília fagylalttal. A konyha remekeit tetőzte a kedves és figyelmes, gyors kiszolgálás! Ilyen fantasztikus étteremben még sosem jártunk!

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus hangulatú, családias étterem. Az ember minden kívánságát lesik. Bátran ajánlom, hogy térjenek be pici babával is, az én fél éves kisfiam rögtön otthon érezte magát a Zöld Elefántban. Persze nem először jártam itt, úgyhogy tudtam, hogy mire számíthatok. Az ételek kiválóak, nagy választékkal, most tudtam meg, hogy Festetics Györgynek milyen volt a kedvenc hallevese például, nagyon fincsi.

2013. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 13.
2013. szeptember 11-én szerdán este tértünk be az étterembe. Én már nem először, de nagy örömömre változatlanul kellemes, hangulatos légkör fogadott. A pincér azonnal udvariasan megkérdezte, hogy hányan vagyunk, és megmutatta, hogy hol választhatunk asztalt. Kifogástalan volt mind az étel, mind a kiszolgálás, az étterem, a mosdó csillogóan tiszta.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Köszönöm a szép estét. Anyukámnak volt a szülinapi vacsija megtartva ott. Már a terítés is szemet gyönyörködtető, igazi királynői teríték várt minket. Gyorsak voltak, figyelték minden kívánságunkat. Felejthetetlen élmény, még most is emlegetjük. A terítőn virágszirmok és koszorúk voltak.Kinti díszlet is gyönyörű szép volt,minden féle virág.

Legnépszerűbb csomagok Zalaapátiban és környékén
Berki Margit Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.06.25. - 2020.06.25.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 16.203 - 19.444,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
2018.12.06. - 2021.04.13.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
2019.06.24. - 2020.06.25.

Szállodák Zalaapáti környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalaapáti
Palace Hotel  Zalaapáti
Hotel Viktória Zalaapáti
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Last Minute Július
Wellness ízelítő (min. 2 éj)

Zöld Elefánt Étterem ZalaapátiX