Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
8741 Zalaapáti, Kossuth u. 12.

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti a térképen

magyar, nemzetközi, Nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
jazz
magyar, angol, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti - vélemények, kritkikák

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti vélemények

2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kis gyöngyszem Zalaapáti közepén. Már többször jártunk itt sosem csalódtunk sem az ételekben sem a kiszolgálásba,az étlap mindig tud új meglepetésekkel szolgálni a pincérek napra készek az ételek tekintetében. Az ízek párosítása fantasztikus,nem érdemes az étlaptól eltérni ,mert úgy tökéletes ahogy van.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 1.
Hosszú évek óta járunk ide édesapámmal és párjainkal,és még sohasem csalódtunk az ételekben,pedig a zömét már végigettük. Az étel választás egyre nagyobb feladat,mert a kellemes tapasztalatok miatt,már eluralkodott rajtunk a ' bárcsak tudnék enni mindenből egy kicsit ' érzés. A kiszolgálás kultúrált,családias de nem tolakodó.

zara TOP szállásértékelő
2015. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16.
Másodjára tértem vissza az étterembe, nem véletlenül. A libamáj ismét isteni volt, és a másik választott főétel (szűzérme tejszínnel, póréhagymával, baconnal) harmóniája, összhangja, ízvilága is valami fantasztikus volt. A személyzet előzékeny, figyelmes, érdeklődő, de nem tolakodó. Az ár-érték arány a minőség figyelembevételével tökéletes.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14.
Kétszer jártunk az Étteremben a férjemmel, csodálatos kiszolgálásban volt részünk, és isteni finomat ettünk!Csak ajánlani tudom!Baráti ajánlásra mentünk első alkalommal, másodszor Olaszországból hazafelé jövet már előre megterveztük, hogy ott fogunk vacsorázni, mert itt biztosan nem fogunk csalódni az ellátásban és a környezetben! Igazunk volt!

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
Ajánlásra érkeztünk az étterembe, több mint 100 km-t utaztunk. Este 7 óra magasságában érkeztünk meg, az étterem teljesen tele volt. A személyzet kedvesen köszöntött bennünket, majd megkérdezték, hogy volt-e foglalásunk? ! Hát, nem volt! ! Felajánlották, hogy kis várakozás után tudnak nekünk asztalt biztosítani (valaki már fizetett és távozóban volt).

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 28.
12 fös baráti társasággal kerékpártúránkon két éjszakát töltöttünk itt, itt aludtunk, reggeliztünk, túra után söröztünk, boroztunk és vacsoráztunk. A személyzet nagyon kedves, udvarias, vendégszeretö, a konyha kitünö, az étlap választéka széles, a szép és hangulatos kerthelységben este nagyon kellemes élö zene szól.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Születésnapot ünnepelni mentünk ide,- sokat és jót hallottunk előzőleg az étteremről. Sajnos a mi tapasztalatunk ennél kedvezőtlenebb volt,- a férjem a kedvencét, kacsasültet rendelt,- ami száraz volt és rágós. A többi étel rendben volt,- a kiszolgálás is,- de ez elrontotta az összképet. Mivel vendégek voltunk,- nem akartunk különösebben reklamálni,- a végén megjegyeztük, hogy nem volt túl jó.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 15. - 7 látogató hasznosnak vélte
Isteni finom ételek,elsőrendű kiszolgálás,vendégszeretet. A fogások ízletesek voltak, a minőség kiváló, nem szólva az italokról és a desszertekről. Gyors, tettre kész, udvarias személyzet. Gyönyörű kerthelyiség, tele virágokkal, szeretettel. Mihelyst időnk engedi, ismét visszatérünk. Megköszönve a felejthetetlen élményt, kívánunk további sikeres éveket.

maska TOP étteremértékelő
2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha arra járunk, mindig ott ebédelünk. Idén negyedszerre voltunk ott és elmondhatjuk, hogy még mindig ugyanabban a minőségben üzemel a Zöld Elefánt! Ez ritka, hogy éveken keresztül egy vendéglátó egység fenn tudja tartani a nívót és a vendégkört, sőt új vendégeket szerez! Most barátokat is vittünk magunkkal, akik a hét vége óta is még mindig erről a meglepetésről beszélnek, és biztos, hogy visszatérnek.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 14.
Véletlenül tértünk be ebbe az étterembe, de egyszerűen fenomenális élményben volt részünk! Gyönyörű, virágos terasz,kedves, előzékeny pincérek,hatalmas választék,eszméletlenül finom ételek és nem utolsó sorban nagy tisztaság. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Mi biztosan visszatérünk, ha a környéken járunk!

Legnépszerűbb csomagok Zalaapátiban és környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 19.472 - 22.983,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.23.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Triász Aparthotel
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel König
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.18. - 2019.12.31.
Gizi Néni Vendégháza
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 32.719,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2020.12.30.
Berki Margit Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.162 - 21.467,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.16. - 2020.12.16.
Nussbaum Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Orbán Panzió
2019.04.19. - 2019.07.17.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
8 nap/7 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.18. - 2019.10.27.
Karos Garden Family Resort
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.24. - 2020.04.18.

Szállodák Zalaapáti környékén
Hotel Viktória Zalaapáti
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Zalaapáti
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalaapáti
Wellness édes kettesben (min. 2 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness (min. 2 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)

Zöld Elefánt Étterem ZalaapátiX