Ágnes12

Ágnes12 adatlapja

Regisztráció2014.04.03
Utoljára itt2017.03.21

Kiváló 2016. november 24.barátokkal járt itt
A barátainkkal tett kiránduláson az interneten kerestünk éttermet Győr és Sopron között. A Diana volt a legszimpatikusabb, és nem is csalódtunk. Az étlapon mindenki megtalálja az izlésének megfelelő ételt, bőven van választék. Négyen négyfélét kértünk, és mindegyik nagyon finom volt. Az árak, a kiszolgálás gyorsasága sem kifogásolható.
Kiváló 2015. március 6.a párjával járt itt
Januárban másodszor jártam a Hotelben, és most sem okozott csalódást. A személyzet kedvességéről csak felső fokon lehet beszélni. A szoba kényelmes, tiszta, a wellnessrészleg is kellemes. Étkezésekkor "nehéz helyzetben voltunk" a nagy választék miatt. Nagyon finomakat ettünk. Máskor is szívesen megyek.
Kiváló 2016. november 24.barátokkal járt itt
Abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy egy éven belül harmadszor látogathattam el a hotelba. Most sem csalódtam! Retro hotel ugyan,de a tisztaság, a személyzet és az ellátás kifogástalan. A szombati zenés est nagyon jó ötlet! Ausztriai barátainkat is elvarázsolta a környezet és a jó levegő.