liva57: Minden szép és jó - Göcsej Palatinus Étterem Zalaegerszeg

18. helyezett a 46 zalaegerszegi étterem közül

Minden szép és jó

2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mindenkinek ajánlom! kiváló göcseji ízek, kellemes környezet, jó hangulat, az adagok bőségesek, a gyermekekre külön figyelnek, vannak kis adagok. Az árak elfogadhatók, udvarias kiszolgálás.Könnyen megtalálható a központban. Ingyenes a parkolás. Csoportoknak , utazási irodáknak is figyelmébe ajánlom. Az étlap változatos, sok göcseji íz közül lehet választani.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni liva57 felhasználót?    Igen

8900 Zalaegerszeg
Dózsa liget 1. (Zrínyi út)

Vélemények liva57 felhasználótól

2019. január 2.
2018. novemberben voltam az erzsébet program keretében.A szálloda gyönyörű, a személyzet kedves, és udvarias. Az étterme kítünő teljes ellátás volt, svédasztalos reggeli vacsora, az ebéd is változatos.A szoba tiszta, és világos. A wellness részlege kitünő. A tavasbarlang a szállodához közel...

2018. április 25.
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.