Kiskakas Vendéglő Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 73.

Kiskakas Vendéglő Zalaegerszeg a térképen

étterem, fagyizó, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz
grill ételek ...
Gépzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német
Különtermek:
1 db - max. 25 fő
Dreher Classic

Kiskakas Vendéglő Zalaegerszeg vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 7.
Mostanában néhányszor voltunk a zalaegerszegi Kiskakas Vendéglőben. Egyetlen alkalmat kivéve mindig volt valami probléma. A ma történtek után úgy döntöttem, hogy értékelést írok. Azt már megszoktuk, hogyha a hátsóbb asztalokhoz ülünk, akkor az előttünk levő asztalokat mindig előttünk szolgálják ki, nem foglalkoznak azzal, hogy ki mikor érkezett.
Szombathely

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 13 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap látogattunk Zalaegerszegre, találomra választottuk a helyet. Kissé furcsa elrendezésű az étterem. Lakótelepen található, olyan, mintha egy szolgáltatóház több üzlethelyisége lenne összenyitva. Mondjuk a környék is különleges, még sehol nem láttam panelházat nyereg/sátortetővel. Az étterem előtt teljes hosszában kerthelyiség, mely a hűvösebb idő ellenére is használható, mert le van fóliázva.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Késő este érkeztünk az étterembe, 22óra felé, gond nélkül fogadták a rendelésünket. Kedves volt a személyzet. Cordon Bleu-t ettünk mindketten, finom és nagy adagot kaptunk. A külső részen foglaltunk helyet, kellemes volt a hangulata. Az árak átlagosak, nem magasabbak, mint máshol. Nagyon elégedettek voltunk, bátran ajánlom az éttermet másoknak is!
Zalaegerszeg

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebéd időben voltunk párommal az étterembe. Volt menü is, de mi egy egyszerű ételt kértünk inkább. Az árak elég magasak, igazából a színvonalnál magasabbak. Akik menüt kértek, ők is nagyon sokat vártak, de mi is, egy gyrosra, és egy rántott szeletre. . Egy hölgyike tartotta a frontot felszolgálás terén, de a konyhában sem lehettek többen.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
A múlt héten jártunk a párommal az étteremben és a következőket tapasztaltuk! Az étteremmel nem voltunk megelégedve! Nagyon magas árak vannak, viszont az ételek adagja nagyon nagyon kevés! Ennyi pénzért többet várna az ember ha már étterembe megy! Nem éhesen kíván távozni egy étteremből és azon gondolkodni, hogy máshol még mit tud enni ha már nem kevés pénzt ott hagy.

2015. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. március 21.
A kiszolgálás nagyon jó, figyelmes, gyors, udvarias. Menüzni is voltunk, akkor nagyon kis adagok voltak, még nekem is. Ízletes volt, de lehetett volna több.
Kertvárosi családoknak ideális, akár vasárnapi ebédhez is. Inkább nekik ajánlanám. Családi rendezvényekhez is ideális hely. Házias konyha, átlagos ételek.

2014. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. június 25.
A személyzet szuper, a szakácsok profik, a felszolgálók kedvesek és intelligensek!! A pizza itt a legfinomabb a városban!!!!! A menü változatos, minden ételt nagyon jó érzékkel fűszereznek, az adagok nagyok. Az étlap választékosan összeállított, minden ízlést kielégít! :)
A környezet igényesen kialakított mind bent, mind kint a kerthelyiségben.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 25.
Családias és mégis minőségi hely. Nagyon szerethető annak, aki nem a zsivajt és a mulatozást, hanem a hangulatos, szép helyeket keresi. Az ételek pedig egészen különleges kategóriát képviselnek. Vasárnap olyan gyümölcslevest ettem, amilyennel még nem találkoztam, pedig mindenhol keresem a minőséget és a finom ételeket.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos, téli és nyári idényben is kellemes(fedett szellős résszel is rendelkező)hely, szívélyes fogadtatással. Akkor is nyitva tart, mikor sok más hely nem. Az elhelyezés sokféle létszámhoz biztosít megfelelő helyet, vagyis akár kétszemélyes, akár tíz fő feletti igény képes ellátni, zömmel előzetes foglalás nélkül is.

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.05. - 2021.04.30.
EMAN Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.04. - 2020.12.31.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 54.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna show-kal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2021.05.31.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és bőrfiatalító peeling keverék használattal, wellness- és szauna törölköző bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 11.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorossal, zenével
2020.12.24. - 2020.12.26.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.11.26.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.355 - 7.700,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2022.01.02.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.02. - 2021.11.26.
Annamária Apartmanház
2020.11.26. - 2021.11.26.
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 3.475 - 5.225,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.27. - 2021.11.26.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Vital Zalaegerszeg
Wolf Panzió Zalaegerszeg
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

Kiskakas Vendéglő ZalaegerszegX