Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg ★★★

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Széchenyi tér 1.

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg a térképen

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg értékelése:

4. helyezett a 23 zalaegerszegi szállás közül
274. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg bemutatkozása

Az egész évben nyitva tartó 3 csillag „superior” minősítésű szállodánk Zalaegerszeg központjában található. Standard szobáink egy- és kétágyasak, fürdőszobásak, tv, minibár, telefon található bennük. Minden szobában internet-hozzáférést biztosítunk vendégeinknek.

Lakosztályaink, kislakosztályaink légkondicionáltak, szobaszéffel felszereltek, internet elérés biztosított.

A büféreggelit a szállodánk elegáns éttermében szolgáljuk fel. Sörözőnket a házias ízek kedvelőinek ajánljuk.

Éttermünk és sörözőnk a parkoló felől kerekesszékkel is megközelíthető és a szálloda halljában mozgássérült vendégeink részére mosdót alakítottunk ki.

Wellness hétvégét töltene Zalaegerszegen? Vadonatúj Wellness/Fitness részlegünk a test és lélek megújulását szolgálja. Gyermekkel érkezik a családja? A termálfürdő és Aquapark Zalaegerszegen teljes élménnyé teszi az itt töltött időt!

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg képei

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Segítőkész személyzet, rugalmas vezetőség. Szilveszteri foglalásunkhoz [moderálva - a szerk. ] nem tartozott wellnes belépő, azonban a hotelben ezt a plussz szolgáltatást díjmentesen biztosították számunkra. Sok szállodában jártunk már, de az itteni spa részleg kialakítása nagyon igényes, tiszta, a szaunák jól megtervezettek, üzemeltetésük kiváló.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Ahhoz képest, hogy Zalaegerszeg dunántúli megyeszékhely, szállásokban nem igazán bővelkedik, gyakorlatilag az Arany Bárány a legszínvonalasabb szállodájuk a maga 3 csillag superior besorolásával.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 3. - 9 látogató hasznosnak vélte
Egy tipikus háromcsillagos hotel. Régen nem költöttek rá, de tiszta és rendezett. Hozzáteszem ez a város „legtöbb csillagos hotelja” és azt is megjegyezném -megyei jogú városról beszélünk, van bőven látnivaló. A szoba tiszta, rendezett és az is igaz, hogy a színvilág és a bútorok is passzolnak erre panasz nem lehet.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal töltöttünk el 4 napot az Arany Bárány-ban. Összenyitható szobát kértünk. Nagyon megvoltunk mindennel elégedve. Segítőkész recepciós hölgyek, szép berendezésű szobák, finom ételek. Városközpontban helyezkedik el, könnyen megközelíthető a busz pályaudvar, a Pláza, boltok. Nem csalódtunk, kellemesen gondolunk vissza erre a helyre !

Márta Apartman Zalakaros
Zalakaros
2021.01.29. - 2020.01.29.
Berki Margit Apartman
Érvényes: 2021.01.29-ig
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, infra szauna használattal, korai be-, és kései kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Orwa Apartman II.
Zalakaros
Érvényes: 2021.01.29-ig

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Augusztus 20-i ajánlat (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

ZalaegerszegX