Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg ★★★

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Széchenyi tér 1.

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg a térképen

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg értékelése:

4. helyezett a 24 zalaegerszegi szállás közül
259. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg bemutatkozása

Az egész évben nyitva tartó 3 csillag „superior” minősítésű szállodánk Zalaegerszeg központjában található. Standard szobáink egy- és kétágyasak, fürdőszobásak, tv, minibár, telefon található bennük. Minden szobában internet-hozzáférést biztosítunk vendégeinknek.

Lakosztályaink, kislakosztályaink légkondicionáltak, szobaszéffel felszereltek, internet elérés biztosított.

A büféreggelit a szállodánk elegáns éttermében szolgáljuk fel. Sörözőnket a házias ízek kedvelőinek ajánljuk.

Éttermünk és sörözőnk a parkoló felől kerekesszékkel is megközelíthető és a szálloda halljában mozgássérült vendégeink részére mosdót alakítottunk ki.

Wellness hétvégét töltene Zalaegerszegen? Vadonatúj Wellness/Fitness részlegünk a test és lélek megújulását szolgálja. Gyermekkel érkezik a családja? A termálfürdő és Aquapark Zalaegerszegen teljes élménnyé teszi az itt töltött időt!

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg képei

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg

Arany Bárány Hotel Zalaegerszeg vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Segítőkész személyzet, rugalmas vezetőség. Szilveszteri foglalásunkhoz [moderálva - a szerk. ] nem tartozott wellnes belépő, azonban a hotelben ezt a plussz szolgáltatást díjmentesen biztosították számunkra. Sok szállodában jártunk már, de az itteni spa részleg kialakítása nagyon igényes, tiszta, a szaunák jól megtervezettek, üzemeltetésük kiváló.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Ahhoz képest, hogy Zalaegerszeg dunántúli megyeszékhely, szállásokban nem igazán bővelkedik, gyakorlatilag az Arany Bárány a legszínvonalasabb szállodájuk a maga 3 csillag superior besorolásával.

varadym TOP fotófeltöltő
2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 3. - 9 látogató hasznosnak vélte
Egy tipikus háromcsillagos hotel. Régen nem költöttek rá, de tiszta és rendezett. Hozzáteszem ez a város „legtöbb csillagos hotelja” és azt is megjegyezném -megyei jogú városról beszélünk, van bőven látnivaló. A szoba tiszta, rendezett és az is igaz, hogy a színvilág és a bútorok is passzolnak erre panasz nem lehet.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal töltöttünk el 4 napot az Arany Bárány-ban. Összenyitható szobát kértünk. Nagyon megvoltunk mindennel elégedve. Segítőkész recepciós hölgyek, szép berendezésű szobák, finom ételek. Városközpontban helyezkedik el, könnyen megközelíthető a busz pályaudvar, a Pláza, boltok. Nem csalódtunk, kellemesen gondolunk vissza erre a helyre !

Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, sportolási lehetőségekkel, belépővel a Csácsi állatsimogatóba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.16. - 2021.12.20.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 16.279 - 38.727,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, ajándék kuponnal, fürdőköpennyel
Érvényes: 2022.09.07-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 57.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

ZalaegerszegX