Erdőgyöngye Panzió Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Alsóerdei út 0115/2 hrsz.

Erdőgyöngye Panzió Zalaegerszeg a térképen

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Minden rendben is lett volna, ha nem ünnepnapon akarunk ide menni. Nevezetesen november 1. Úgy 2 hónappal előbb foglaltam le a szobát 2 éjszakára, direkt olyan panzióba melynek étterme is van. 1. én felhívott a tulaj 14 órakor, hogy mikor fogunk oda érni, mert 16-kor bezárnak mivel ünnep van. A kulcsot megmondta, hogy hova teszi és menjünk csak be.

2014. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. július 22.
Több alkalommal vettem már igénybe a szállást, eddig még soha semmilyen panaszom nem volt, és elégedetten távoztam a visszatérés igényével. A szobák egyszerű, de míves, letisztult talán kissé puritán berendezése, az otthon egy-egy darabkáját utánozza sikeresen. A városhoz közeli, mégis abszolút természetközeli hely, valami megfoghatatlan érzést indukál bennem.

Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel, gálavacsorával, szilveszteri programokkal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, pezsgős újévi brunch-al, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

ZalaegerszegX