Juliska Csárda Zalakaros

Ez a hely megszűnt!
a 37 zalakarosi étterem közül
csárda

Juliska Csárda Zalakaros bemutatkozása

A zalakarosi fürdőbe egész évben üzemelő családi vendéglő kifejezetten a fürdővendégek részére, magyaros és kimélő ételspecialitásokat kinálunk, konyhánk felkészült a lisztérzékeny vendégek kiszolgálására is 80fős belső termünkben 120fős teraszunkon rendezvények fogadások,akár ültetett állófogadások lebonyolitásával állunk TISZTELT MEGRENDELŐINK rendelkezésére !

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
04.01-06.30.
Orwa Apartman II. Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Juliska Csárda Zalakaros vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Szörnyű 2018. november 12.a párjával járt itt
A Zalakarosi fürdőben már nem üzemel a Juliska Csárda.
A fedett fürdő területén biztosan nincs, és ahogy nyáron tapasztaltuk, a strand területén sincs ilyen nevű étterem.
Helyette egy teljesen már nevű étterem van, ahogy az előző értékelő is leírta.
Ezt a másik éttermet nem látogattuk meg, mert "strandos étteremként" túlzottnak tartottuk az árait.
Szörnyű 2017. november 2.a párjával járt itt
Nem tudom megírni a véleményemet, ugyanis a fürdő területén egy teljesem más nevű étterem található. A park le van zárva, így az sem derül ki, hogy szezonálisan nyitva vannak e. Utazás előtt rákerestem, a weblapjuk sem indul el.
Egyébként a Bodahegyi úton minden étterem zárva van, erről sehol sincs tájékoztatás. Múlt héten jártunk Zalakaroson.
Kiváló 2015. április 25.a párjával járt itt
Amikor Zalakaroson járunk, mindig betérünk ide, régi ismerősként üdvözölnek minket mindig. Emlékeznek ránk és örülök hogy mindig tudok friss halat enni, vagy egy jó emberes csülköt :) Gyors a kiszolgálás, jó az ételek minősége.
Évente több alkalommal is ugyanazt a színvonalat tudják nyújtani, ha Zalakaros és strand, akkor csak ide ülünk be egy ebédre vagy akár egy kávéra is.
Kiváló 2015. március 9.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk Zalakaroson. Ilyenkor nem maradhat ki a strand sem természetesen és még nem fordult meg a fejünkben, hogy máshol együnk! Az étterem személyzete minden visszajáró vendéget szinte barátként üdvözöl és fogad. Emlékeznek az emberre és mindig kifogástalanul kedvesek és udvariasak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
Átlagos 2014. április 20.a párjával járt itt
Az étterem választéka megfelelőnek mondható egy fürdőben üzemelő étteremhez képest. Kétszer jártunk ott, és az egyik alkalommal kb. 30 percet vártunk a leveseinkre, amit kissé soknak találok. :-( (És ez nem egyedi eset, mert a másik nap a szomszéd asztalnál ülő reklamált a kiszolgálás lassúsága miatt.
Kiváló 2013. december 28.barátokkal járt itt
Mi évente járunk Zalakarosra,üdülni. Nagyon tetszik a város,a fürdője! Kétszer ebédeltünk a vendéglőben/azon kívül is fogyasztottunk itt már mást/,nagyon ízletesen főznek,tényleg családias a légkör,a kiszolgálás kifogástalan! Változatos az étlapkínálat,van napi- és séf ajánlat! Mi SZÉP kártyával fizettünk.
Kiváló 2013. október 17.gyerekekkel járt itt
Többször voltam itt a nyáron. Sokan voltak, mégsem kellett az ételre sokat várni. Az ételek minősége és mennyisége minden alkalommal kitűnő volt. A választék bőséges. Az étlap több nyelvű. A kiszolgálás is első osztályú volt. Bankkártyával és Szép kártyával is lehet fizetni. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Juliska Csárda Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosTermál út. 4.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • fix áras • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, gluténmentes, vegetáriánus