8749 Zalakaros, Gyógyfürdő u. 8

Veszprém
Csopak
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Miután a szálloda fergeteges szilvesztreri hangulatot és szilveszteri gasztronómiát ígért, nagy várakozással indultunk neki a hétvégének. Teljesítették. Voltak ételspecialitások, melyek feldobták a színvonalat (borjúpaprikás, királyrák, tenger gyümölcsei, tatár, különleges halak). Első este bort, második este pedig koktélokat fogyasztottunk.
Veszprém
Csopak
Zirc

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
Nagyon régóta járunk ide és elégedettek vagyunk. Abban az időszakban sem voltunk hűtlenek, mikor átmenetileg más szállodalánc kezelte a Men Dant. Egy dolog viszont nem tetszik: Mikor magam kérem a reggeli rántottám megsütését, akkor mintha nagyon sietne a látványkonyhás szakács és nincs türelme hozzám. Mindent egybevetve nagyon jó a Men Dan étterem és szívesen járunk ide.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 26.
Zalakarosról sokaknak a pihenés jut eszébe, nekem is. A családdal tavaly voltunk a MenDan Magic Spa & Wellness Hotelben, így ebédeltünk mi az étteremben is. A személyzet kedves, nem vártunk sok időt az ételekre, finomak, a mi szájízünk szerint készültek. Pár napot töltöttünk itt, nagyon elégedettek voltunk. A város is nagyon szép, húsvétkor szívesen visszamennék most is.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Gesztenye Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.
Toldi Panzió
4 nap/3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé, rózsa és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal
2019.01.02. - 2019.12.31.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Zalakaros
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Palace Hotel  Zalakaros
Hotel Vital Zalakaros
Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Téli-tavaszi csobbanás (min. 2 éj)

MenDan Étterem ZalakarosX