Hotel Aphrodite Zalakaros ★★★★

Hotel Aphrodite Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport utca 10.

Hotel Aphrodite Zalakaros a térképen

Hotel Aphrodite Zalakaros értékelése:

5. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
21. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Hotel Aphrodite Zalakaros - vélemények, kritkikák

Hotel Aphrodite Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Nagyon megszerettük ezt a helyet a párommal! Minden valòszìnūséggel vissza megyünk 2019-ben is, de akkor már 4esben! Nagyon kedvesek,segìtōkèszek,lelkesek,s csalàdbarátok voltak! Mindent köszönönünk! Kilàtogattunk a farmra is, nagy kàr lenne kihagyni! Annyi,de annyi èlmènnyel gazdagodtunk,hogy az hihetetlen!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 21.
Kellemesen pihentető négy napot töltöttünk a hotelben. Figyelmes, udvarias személyzet segítette a kikapcsolódást és tájékozódást. Kényelmes, rendezett szobában, hangulatos wellnessben, házias ételeket fogyasztva -amelyeket saját farm termel- igazi, gondtalan kikapcsolódásban volt részünk.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
Jól éreztük magunkat,afélpanzió kiváló,a személyzet kedves,a környezet szép. A welness nem nagy,de nem messze van a fürdő.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotelban nem kisértek fel a szobába. Nem gond feltalálok. Igaz kuponnal érkeztem ami 35 000Ft értékű, ebből 10 000Ft-ot sikerült felhasználni mert elfelejtettek szólni, hogy masszázs és squash és ingyenes számunka . Ellenben a parkolás fizetős :D ***csillagos venusba kaptunk helyet pedig **** aproditeba kértem. Megmagyarázza nem gáz.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Nyugodt környezetben lévő szàlloda segítőkèsz kedves személyzet bőséges finom ételek .Gyerekbaràt ,a közelben lèvő települèsek különfèle programokkal vàrjàk a kikapcsolodni vàgyókat.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet végtelenül kedves, figyelmes a légkör családias. A wellness részleg igazán alkalmas a pihenésre, feltöltődésre. Az ételek helyi, saját farmon termelt alapanyagokból készülnek. Programokat szerveznek a farmra lovas szekérrel. Nagyon ízletesek. Szeptember elején a környék nyugodt, csendes. A város tiszta, sok parkkal, játszótérrel rendelkezik.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jakuzzis lakosztályban laktunk,amiről eddig nem is hallottam. A személyzet kedves, segítőkész volt. A hotel saját farmjára,ahonnan a finom házi ételeket kaptuk lovas fogattal vittek ki minket. Nagy élmény volt még lovagolhattam is. Az étel, a kiszolgálás minden szuper volt. Remélem lesz még alkalmam eljutni oda. Ez volt a legszebb születésnapom(61).

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk itt, főleg a paraszti gasztronómia miatt. Tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges a sok koleszterin, de majd otthon diétázom. Véres hurka, oldalas, töpörtyű reggelire és vacsorára. A grillező szakácson a kitűző "mindenes" abszolút megállja a helyét. Őt napközben a Garabonciás farmon is megtaláljuk, ahová eddig minden alkalommal ellátogattunk a szálló zöld lovaskocsijával - és nem tudjuk megunni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Az elmúlt héten két csodálatos éjszakát töltöttünk párommal ebben a szállodában. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. ott tartózkodásunk kellemesen telt nem éreztük semminek hiányát. Félpanziós ellátást kértünk, mely kiadós volt, változatos és finom. Kipróbáltuk a szálloda wellness részlegét is mely teljes mértékben elnyerte tetszésünket.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most már a nyaralásunkat is itt töltöttük mert több alkalommal voltunk télen welneshétvégén és annyira tetszett hogy szivesen visszautaztunk nyaralni mivel a kinti medence is csábítóan hangzott a már jól ismert welnes részleg melett Kiváló konyhájukban most sem csalódtunk melynek éléskamrájuk saját farmjuk és ez nekünk már első alkalommal nagyon szimpatikus volt A szenélyzet kedves udvarias magatartása segítőkézsége már nem okozott meglepetést Köszönjük szépen a vendéglátást!

Zalakaros
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
4 nap/3 éjszaka 19.428,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.080,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vasárnap délután kávéval és süteménnyel, kedvezményes fürdőbelépővel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.728,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.09-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, masszázs kuponnal, sportos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Tavaszi hétköznapok (1 éjtől)

ZalakarosX