Hotel Aphrodite Zalakaros ★★★★

Hotel Aphrodite Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport utca 10.

Hotel Aphrodite Zalakaros a térképen

Hotel Aphrodite Zalakaros értékelése:

5. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
21. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Hotel Aphrodite Zalakaros bemutatkozása

Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel Aphrodite, amely wellness és gasztronómiai szolgáltatásaival változatos programlehetőségeket kínál.

Hotel Aphrodite Zalakaros képei

Hotel Aphrodite Zalakaros

Hotel Aphrodite Zalakaros vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Összességében nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el. Az ételek ízletesek voltak és sokfélék. A szoba berendezése és a körágy nagyon szuper volt. A tisztaság viszont nem volt kiváló, légy tetemek a sarokban, hangyák az asztalon és a földön. A wellness rész is nagyon zsúfolt volt egyik nap, szerencsére másnap kicsit javult a helyzet.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással mentünk Zalakarosra a Hotel Aphroditéba. Szép időnk volt még tél elején is. Szíves mosollyal fogadtak, és azonnal elfoglalhattuk a szállásunkat. Meglepően nagy tágas szoba várt, nagy erkéllyel. jó kilátással. Meghitt wellnes részleg nagyon tiszta patent hely, jó elrendezés, sok funkció egy helyen. Talán külön szauna lepedő nem ártott volna.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
Jól éreztük magunkat,afélpanzió kiváló,a személyzet kedves,a környezet szép. A welness nem nagy,de nem messze van a fürdő.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Szuper 6 éjszakát töltöttünk a szállodában.A személyzet kedves,segítőkész és mindig mosolyognak.Az ételek finomak ...háziasak.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Most jártunk először az Afroditéban igy nagyon kiváncsiak voltunk . SZerencsénkre nem csalodtunk a szállodában. Kedves személyzet . Nagy tiszta szoba kényelmes ágy. Tökéletes konyha helyi specialitásokkal. Gyógyvizes medence megfelelő hőmérséklettel. Pezsgőfürdő és egy másik medence látvány elemekkel. A városi fürdővel szembe akinek kevés a medence mehet oda is fürdeni.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Nagyon szép 2éjszakát töltöttünk a szállodában. Korán érkeztünk de a szoba készen volt ,de ajánlották az elnöki lakosztályt is nagyon kedvesen. Tiszta kellemes szoba , kedves személyzet és segítőkészek. Ajánlott kirándulás Garaboncra biciklivel remek volt ott is remekül szórakoztunk ,körbe vezettek a tanyán . Az ételek nagyon finomak háziasan elkészítve .

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Nagyon tiszta hely.Barátságos személyzet.Kényelmes szobák.Jó welness részleg.Megfelelő ár-érték arány.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk a Hotelben Karácsony előtt. A személyzet kedves, udvarias és nagyon figyelmes volt. A tisztaság kifogástalan volt, kivéve a meleg vizes medencét amire ráfért volna egy alapos tisztítás. A bizánci gőzfürdő szuper volt. A szoba és a fürdőszoba hatalmas volt és ragyogó tiszta. Az étkezésről csak annyit, hogy a reggeli lehetett volna változatosabb.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Szép hotel, kedves személyzet, a szoba megfelelő volt, az ételekkel annyi baj volt csak, hogy nagyon helyi jellegűek voltak és nem biztos hogy mindenki ízlésének megfelel (nekem bejött) :). Az ár megfelelő volt. Az elhelyezkedése (környezete) leheten kicsit jobb. Bár ez nem feltétlen a hotel problémája.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 14.
Párommal és kislányával töltöttünk itt 4 napot húsvétkor. Érkezéskor a recepción a hölgy kedvesen, barátságosan fogadott minket, részletesen elmondta, milyen szolgáltatásokat vehetünk igénybe a foglalt csomagunk keretein belül. A véletlennek és az ünnepi teltháznak köszönhetően mi egy körágyas-jacuzzis szobába kerültünk, a 4*-os részben.

Zalakaros
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
4 nap/3 éjszaka 19.428,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.080,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vasárnap délután kávéval és süteménnyel, kedvezményes fürdőbelépővel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.728,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.09-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, masszázs kuponnal, sportos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Tavaszi hétköznapok (1 éjtől)

ZalakarosX