Hotel Karos Spa Zalakaros ★★★★

Hotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros bemutatkozása

A Zalakaros szívében "édenkerti" környezetben fekvő Hotel Karos Spa wellness- és gyógyszálloda 221 exkluzív felszereltségű szobaegységgel, és a legkülönbözőbb ajánlatokkal várja a kis és nagy-családokat, valamint az egyedülállókat egyaránt.

A Hotel Karos Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás (min. 2 éj)
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Karos Spa Zalakaros - Nyári vakáció (1 éjtől)
Nyári vakáció (1 éjtől)
07.15-08.20.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Napi ár (min. 1 éj)
Napi ár
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros vélemények

Kiváló 2019. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szobánk, az apartmanszárnyban volt. Külön (kihúzhatós) nagy ágy a gyerek részére külön szobában. Hatalmas fürdőszoba, külön zuhanyzóval és nagy káddal. Külön WC. A fürdési lehetőség szerintem nagyon jó. Három éves kislányom is nagyon élvezte. Szuper, hogy több medence is van kicsiknek, és nagyoknak.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Gyöngyi Izabella! Köszönjük szépen értékelését, várjuk vissza szeretettel! Üdvözlettel: Hotel Karos Spa
2019. november 20., Filák Tünde, Hotel Karos Spa
Átlagos 2019. augusztus 29.a párjával járt itt
A szobák szépek. Wellnes részleg átlagos. Az étterem katasztrófa! ! 2-3 féle étel közül lehet választani ami a legfelháborítóbb hogy laktóz érzékeny és glutén érzékeny vendégekre nem gondolnak. A eizs száraz a kiszolgálás pocsék. Nagy csalódás volt! A legrosszabb éttermi rész az összes szálloda közül ahol jártam!
2019. augusztus 22.a párjával járt itt
Szép parkosított környezet,nagy wellnes terület tetszett,és szoba is tágas,kényelmes volt.A személyzet is nagyon figyelmes volt.Javítani lehetne esetleg az ételek változatosságán.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves István, köszönjük értékelését! Észrevételeit továbbítjuk az érintett részlegek vezetői felé! Köszönettel: Hotel Karos Spa
2019. szeptember 17., Filák Tünde, Hotel Karos Spa
Kiváló 2019. július 13.gyerekekkel járt itt
Pozitívumok:
Köszönettel tartozom a recepción dolgozóknak / szobaasszonyoknak, akik a születésnapi tortával megleptek bennünket! Nagyon kedves, figyelmes gesztus volt! Sok helyen jártunk már, de ilyen figyelmességgel sehol sem találkoztunk. Nekünk ez most sokat jelentett! Nagyon köszönöm! Az ágy kényelmes volt, az ágynemű és a törölköző friss, puha.
Kiváló 2019. február 25.barátokkal járt itt
Már többször jártam itt, most először az apartman részben. Tetszett, tágas, kényelmes, az átjutás a szállodába nem gond. Szeretem a Karos Spa hotelt, kedvesek, udvariasak, a konyha szerintem nagyon jó,sokféle finom étel van. A wellness rész is rendben, folyamatosan működnek az élményelemek. Nekem csak a kinti úszómedence hiányzott! Még jövök!
Kiváló 2019. február 13.a párjával járt itt
Az elmúlt négy éjszakát töltöttem az apartman hotel részlegben. A wellness szolgáltatás kitűnő volt, a masszőrök remekek. A tisztaság kifogástalan.
Étkezni a városban étkeztünk egy neve nincs étteremben, ahol a vadak, halak, rántott velő, palacsinta kitűnő volt. [moderálva - a szerk.] Jól éreztük magunkat!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. január 5.gyerekekkel járt itt
Hol is kezdjem? Az egyetlen POZITÍVUM a pincérek! Kedvesek, türelmesek, lelkesek. . . különösen Bernadettnek köszönjük a sok mosolyt! Baromi sok vendég, nagyon kevés pincérre, mégis megoldották. A többi NEGATÍVUM! Hideg a víz a wellnessben, ez a gyerekmedencéknél nagyon bosszantó. Egyszer szóltunk, mentségükre másnapra melegebb lett, egy fokkal!
2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Előtte már háromszor is jártunk itt, de ez egy kicsit más volt. Nyeremény utalványt váltottunk be és fel voltunk villanyozva a korábbi élmények után. Az apartmanos részből alagúton át jutunk a főépületbe (SPA rész és étterem). A fürdő szerintem nem változott, de a gasztronómia valahogy sokkal szegényesebb volt.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - KörnyékHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - KörnyékHotel Karos Spa Zalakaros - Külső kép
2018. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Tavaly már jártunk a Hotel Karos Spa-ban, kellemes élményekkel gazdagodtunk, így idén visszatértünk egy hétre. Ezúttal vegyesek az érzéseink, kezdem a jó dolgokkal. A szoba tiszta és tágas, kényelmesen elfértünk. A születésnapom a nyaralás idejére esett, aznap a szobában egy kis torta várt, ennek nagyon örültem és ízletes is volt a meglepetés sütemény (nem a családtagok kérésére került oda :.
Kiváló 2018. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 4 napot töltöttünk a Hotel Karos Spa-ban. A személyzet udvarias, kedves, a szoba tiszta, kényelmes, az ételek bőségesek és finomak voltak, a wellness részleggel is minden rendben volt. Nem tudunk negatív dolgot említeni. Köszönjük! Visszatérünk!
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen kedves szavait! Mindig örömmel olvassuk, ha szállodánk szolgáltatásai elnyeri vendégeink tetszését! Reméljük hamarosan ismét ellátogatnak hozzánk!
Üdvözlettel: Hotel Karos Spa
2018. szeptember 24., Szekeres Éva, Hotel Karos Spa
Hotel Karos Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosAlma u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád