Kiváló 2019. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. december 4.
Ajánlom a helyet másoknak is!
November végén voltunk a szállodában!Mind a szobánk,mind az étterem és wellnes mindig tiszta volt,szépen berendezett!A reggelik és vacsorák izlésesen tálalva,izletesek voltak,választékkal sem volt problémánk!A személyzet figyelmes,udvarias,de ez alap elvárás is!Köszönjük,jól éreztük magunkat a 4 napos pihenésen a szép és tágas lakosztályban!
Harmadszor járunk a szállodában,most sem csalódtunk! Szeretjük a wellnest jók az ételek,kedves a személyzet! Rend és tisztaság mindenhol! Ismét kellemesen telt 5nap 4 éjszakánk! Változatosság kedvéért most a zölt területre néző szobában voltunk!-nagy szobák,nagy erkély!
Szép Napot! A Hotel Vitalban töltött idő kellemesen telt. Nyugodt, csendes környezetben található. A személyzet kivétel nélkül kedves, illedelmes. Tetszett, hogy az étkezésnél mindenkinek meg van a helye szobaszám szerint, nem kell üres asztalt vadászni. A délutáni sütiparty nemes gesztus volt,...
Személyzet segítőkész odaadó. Séf úr étele sós Séf néni ételébe hajszál Bőséges választék amúgy.. Fürdőszobába meleg víz is olajos thermal Szinte fölösleges... Ruhaszárító nincs az erkélyen.... Sikeres poratka csípésekkel jöttünk haza... Ágy padlószőnyeg. Mem ártana egy fertőtlenítő...