Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

A Venus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Venus Hotel Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Venus Hotel Zalakaros - Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
111.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

Gyenge 2013. június 9.csoporttal járt itt
Kollégákkal érkeztünk június elején a három csillag superior Venusba... [Az értékelést az értékelő kérésére eltávolítottuk.]
Venus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - Belső
Kiváló 2022. január 2.a párjával járt itt
2021. dec. 24. - től dec. 27. -ig voltunk férjemmel a Venus Hotelben Zalakaroson. Kb. egy héttel az utazás előtt hívtam a szállodát, hogy karácsonyra szeretnék foglalni. Udvariasan közölték, hogy szeretettel várnak. És valóban, ahogy odaértünk mindig mi voltunk a "Vendég". Mindennel a legmesszebb menőkig meg voltunk elégedve.
Kiváló 2019. április 15.a párjával járt itt
Hangulatos, kellemes hotel szép környezetben. A szoba tiszta, rendezett, minden igényt kielégít.Az étterem első osztályú, az ételek változatosak, ízletesek, a házias ízek dicséretesek. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness hangulatos, tiszta, az igényeinknek maximálisan megfelelt. Köszönet!
Kiváló 2018. november 19.a párjával járt itt
Eltöltöttünk egy pihentető hétvégét a Aphrodite-Venus hotelben, Zalakaroson, a hét végén. A fogadtatás és az ellátás nagyon jó volt nem lehet panaszunk. Az árak elfogadhatóak, előzetes érdeklődésünkre és megrendelésünkre, udvarias választ és pontos visszaigazolást kaptunk. A szoba kényelmes, tiszta.
Kiváló 2017. február 16.a párjával járt itt
Szuper 3 napot töltöttünk a Párommal a Hotel Venusban. Hálás köszönet a remek személyzetnek akik a vendégért vannak, és ezt feltétel nélkül éreztetik a betérőkkel. Segítőkészek, mosolygósak, előzékenyek, abszolút vendégközpontúak. A hotel éttermében felszolgált fogások hozzávalóit a saját farmjukon termelik meg, ennek köszönhetően igazi házi alapanyagokból készült zalai ételeket kínálnak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márLelkes fotózó - 134 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 15.a párjával járt itt
A hotel nagyon rendben van. A személyzet kedves, figyelmes. A szobák tágasak, tiszták, a terasz nagy. Az étkezések élményszámba mentek. Valóban minden házi, főleg a füstölt áruk a reggelinél és a vacsoránál is. A disznósajt, a sonka, a szalámik, szalonnák, nos ezek nem a multiktól származnak, minden olyan, mint otthon disznóvágáskor.
Venus Hotel Zalakaros - Külső képVenus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - Wellness
Kiváló 2016. február 23.a párjával járt itt
2015. Szilveszterét töltöttem ott párommal. 4 nap 3 éjszaka. Teljes telt ház volt. Nekem túl sok volt a hús, inkább ettem volna zöldséget és még több sajtot, de azért mindig jól laktam. Levesek nagyon finomak voltak és mindig volt legalább 2 féle. Személyzet kedves figyelmes, de kissé fáradt már Szilveszterre.
Kiváló 2022. október 26.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégként, mindig maximálisan meg vagyunk elégedve mindennel! Csak ajánlani tudom mindenkinek, 0-99 éves korig. Csodálatos hely, kedves személyzet, fenséges hazai ízek. A wellness részleg maximálisan kielégít minden igényt, ár-érték arányban messzemenőleg a legjobb országosan.
2022. február 4.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a szállodában és mindennel meg voltunk elégedve. Ár/érték arányában tökéletes. Tiszta,rendezett szoba. A reggeli és a vacsora finom volt, a személyzet segítőkész. A recepciós hölgy minden kérdésre tudta a választ, minden kérést elintézett. Ha módunkban áll, megyünk még.
Kiváló 2020. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A párommal és a kislányommal 5 éjszakát töltöttünk el a szálloda 3 csillagos részében. Már érkezésünkkor nagyon kedves fogadtatásban volt részünk, ami végigkísért a teljes ottartózkodásunk alatt. A személyzet nagyon kedves és barátságos volt. A benti welness kitűnő, a szabadtéri medence vize viszont számunkra egy kicsit hideg volt.
Venus Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport u. 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó