Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

A Venus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Venus Hotel Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Venus Hotel Zalakaros - Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
111.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hotel Vital Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 19.gyerekekkel járt itt
Sok jót hallottunk a szállásról, ezért gondoltuk, hogy kipróbáljuk mi is. Másfél éves kislányunkkal érkeztünk. A szoba szép volt és tiszta, kaptunk kiságyat,bár elfelejtették bekészíteni, kétszer kellett szólni,hogy még mindig nem kaptunk.
Venus Hotel Zalakaros - BelsőVenus Hotel Zalakaros - EgyébVenus Hotel Zalakaros - Vendéglátás
2019. május 15.gyerekekkel járt itt
a szálloda elhelyezkezése jó. A reggeli fantasztikus a rengeteg saját farmon készitett élelmiszerek miatt. A vacsora is kiváló az alapanyagok és a jó szakácsok miatt. A személyzet és a recepció szintén kiváló,segítőkész. Mindenkinek szivesen ajánlom. Mi már több éve visszatérő vendégek vagyunk. Többször voltunk családdal,vagy akár kettesben. Eddig csak jó tapasztalatokról tudok beszámolni.
Kiváló 2019. április 15.a párjával járt itt
Hangulatos, kellemes hotel szép környezetben. A szoba tiszta, rendezett, minden igényt kielégít.Az étterem első osztályú, az ételek változatosak, ízletesek, a házias ízek dicséretesek. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness hangulatos, tiszta, az igényeinknek maximálisan megfelelt. Köszönet!
Kiváló 2019. április 3.a párjával járt itt
Kellemes jó barátságos hely , szép környezet , kedves mosolygós személyzet , külön kiemelném a második emeleti szoba asszonyt , kiváló nagyon finom és bőséges étkezés , saját farmról az ételek alapanyaga , csodálatos Wellness , kényelmes szoba . Mindenkinek csak ajánlani tudom !
2019. március 24.a párjával járt itt
Tulajdonképpen teljesen elégedettek voltunk mindennel, kivétel a rejtett kiadások, amik a szállásfoglaláskor nem jelentek meg, így hiába lett előre kifizetve minden, még a helyszínen több tízezer forintot hagytunk. Kiemelten jók voltak az ételek, örülök, hogy helyi termelőktől veszik az alapanyagot.
Kiváló 2019. március 18.a párjával járt itt
Szeretek ide vissza járni ,mindig kedvesek segítőkészek a személyzet tagjai .Az étel fantasztikus finom és bőséges szívesen töltöm itt a szabadidőm nagyon jól ki pihenem magam!!! köszönöm önöknek !
Kiváló 2019. március 4.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon szuper hétvégét töltöttünk itt a családdal, mindenkinek nagyon tetszett, szuper volt a wellness-részleg, a fitneszterem nagyon jól felszerelt és nagyon finom ételek közül választhattunk. A személyzet nagyon kedves volt. Köszönjük!
Kedves vendégünk!
Tisztelt Takácsné Nagy Klára!

Igazán jó olvasni, hogy szuper hétvégének titulálta a nálunk eltöltött napokat. Fantasztikus, hogy a Fittness termünkbe vásárolt új gépeket észrevette és elnyerte a tetszésüket. Remek volt olvasni,hogy felismerte a különleges Gasztronómiánkat, hogy nálunk minőségi élelmiszer kerül a vendégek asztalára.
2019. március 11., Friskó Dorottya, Venus Hotel
Kiváló 2019. március 3.a párjával járt itt
Február végén három napot töltöttünk a hotelben a párommal. Csodásan éreztük magunkat. Másnak is ajánlom! Szép tiszta hely,barátságos személyzet, wellness kiválo, bőséges és nagyon finom ételek! Olyan bőséges a svédasztalos reggeli és vacsora,hogy választani sem lehet a sok finomság közül! Máskor is visszalátogatunk a hotelbe! Másnak is csak ajánlani tudom!
Kiváló 2019. március 3.a párjával járt itt
Három csodás napot töltöttünk a hotelban! Udvarias személyzet,nagyon jók a medencék,a félpanziós ellátás bőséges és kitünő! nagyon jól éreztük magunkat! Máskor is elmegyünk!
Tisztelt Vendégünk!
Kedves Bot László!

Igazán jó volt olvasni, hogy csodálatos napokat töltöttek a szállodánkban. Külön szeretném megköszönni, hogy véleményének nyilvánosságot is adott. Nagy szeretettel visszavárjuk önöket, mint SIlver kártyás kedves vendégeinket.

2019. március 5., Kőszegi Anikó , Venus Hotel
Átlagos 2019. január 3.csoporttal járt itt
3 éjszakás szilveszteri programon voltunk. A szilveszter éjszaka jó volt, jó zene volt, bár az igért és a TV híradóban is beharangozott 20-as évek zenéjéből semmi sem történt, csak a női ruhák idézték a kort. Korhű zene egyetlen szám sem volt. Jó volt a két fellépő és a DJ műsora.
Tisztelt volt Vendégünk!

Megköszönjük, hogy időt szánt az értékelés megírására is elküldésére.
Örömmel jelezzük, hogy 17 éve ugyanaz a csapat szervezi a szilveszter estét és a kalandparkba a programjainkat is. Az este eleje a 20-as évek zenéjét idézte, de mint ön is érzékelhette a vendégeink kérését a DJ folyamatosan próbálta nyomon követni.
2019. március 5., Kőszegi Anikó , Venus Hotel
Venus Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport u. 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó