4,1

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Pizza Pazza Zamárdi vélemények

Kiváló 2018. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Születésnapot ünnepeltünk augusztusban - emlékezetesen jól sikerült. Igaz, hogy nem pizzát ettünk, de minden nagyon finom volt. A kiszolgálás nagyon figyelmes és a nagy tömeg ellenére gyors volt. Egyetlen kifogásunk, hogy a hely telefonon elérhetetlen. Kedves gesztus, hogy a szülinapi tortát mi vihettük, és szépen szervírozták. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Gyenge 2018. július 18.gyerekekkel járt itt
A pizza tészta nagy csalódás volt. A széle ehetetlen, beletörik az ember foga olyan száraz. Valószínű mirelit.
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Tegnap és ma is ott ebédeltünk, több éve , évtizede járunk ide gyermekeimmel, feleségemel. Nagyon finom itt minden, megfizethető árakon. Csak ajánlani tudom.
Pizza Pazza Zamárdi - Étel/italPizza Pazza Zamárdi - Étel/ital
Kiváló 2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
2015. július végén nyaraltunk Zamárdiban. Második este vacsoráztunk itt,négyféle pizzát ettünk,mindegyik nagyon finom volt. Tökéletes volt a tésztája,a feltétek,és nem utolsó sorban a mérete is. A desszertek,az italok is nagyon jó minőségűek,jó árakon. Mi minden nap beültünk ide. Zamárdiban ez a hely tetszett nekünk a legjobban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. szeptember 19., kollégákkal járt itt
A Zamárdi Strand fesztiválra érkeztünk és betértünk egy pizzára. Pizzéria lévén - és mert pont előttünk sütötték ki hagyományos kemencében a pizzákat ahogy azt kell - reméltem nagyon finom lesz a pizza. Sajnos nem lett az, ízetlen volt és mintha túl hamar vették volna ki a kemencéből, nem pirultak meg rajta a cuccok.