1. helyezett Zamárdi

8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 54 zamárdi szállás közül
17. helyezett Balatonon - 1088 szállás közül

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pozitívum nagy szoba szép és ízlésesen berendezett, kedves személyzet, bizonyos helyen jó kilátás. Szelektív kuka a szobában, és "handy" ami segít a túristáknak -egy mobil a szállodára hangolva, én nem bízom az ilyen eszközökben, de ez az saját véleményem. Negatívum amiből sajnos több van mint a pozitívomból: kicsi belső és külső medence TELTHÁZ ESETÉN pláne.
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 9.
A szálloda remek helyen fekszik , csodálatos a kilátás. A reggeli és vacsora bőséges, finom volt, a választék is megfelelő. A welness részleg is nagyon szép és kiváló szolgáltatást nyújt! Amit kifogásolok a parkolás, hogy még a szálloda utcájában vagy előtte a saját térkövezett részen is fizetni kell az 1500 ft-os napi jegy a szálloda udvarában való parkolásra lenne elfogadható!
Válasz az értékelésre - 2018. július 24.
Kedves Vendégünk, Köszönettel fogadtuk részletes visszajelzését és pozitív szavait! A parkolási változások friss vetületében szállodánk mérlegelni fog a jövőre nézve. Várjuk Önöket vissza sok szeretettel, Üdvözlettel, Hotel

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Először jártam ebben a hotelben,mivel általában gyógyfürdőkbe szeretek utazni. Lányaimmal egy leánybúcsút szerveztünk csak úgy családiasan. A szálloda gyönyörű,tiszta. a recepción már nagyon kedvesen, segítőkészen fogadtak. A szoba tiszta, kellemes hangulatú volt. Miután lementünk a Wellness-be, csodálatos hangulat fogadott bennünket.
Válasz az értékelésre - 2018. május 21.
Kedves Járfásné Kerényi Eszter,
Örömmel olvastuk sorait és reméljük,hogy mihamarabb ismételten vendégeink között köszönthetjük Önöket! Üdvözlettel, Hotel

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Összességében remek 4 napot töltöttünk a szállodában, néhány apróbb hiányosságot említenék, amin könnyedén javítani lehetne. Ilyen pl. hogy nem működött a széf, sajnos nem tudták megcsinálni sem, a fürdőszobában is több "hibás" dolog volt. A szálloda nagyságához képest kicsi a wellness, hosszú hétvége révén rengetegen voltak, a wellness rendkívül zsúfolt volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Vendégünk, Köszönettel fogadtuk véleményét, melyből fejlődni képes szállodánk. Észrevételeit továbbítjuk az érintett részlegek vezetőinek.
Köszönettel, Hotel

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
A szálloda rendben van, nagyon szép, a vacsorák többnyire finomak, bár két véglet között, vagy nagyon sós, vagy sótlan.
Ami nem tetszett, az a szoba hőmérséklete.
A termosztát csak dísznek van. 27 fok szerintem értelmetlenül sok, és sehogy se tudtam lejjebb vinni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 25.
Szuper hetveget toltottem a parommal Zamardiban, a Hotel Wellamarinban. Nagyon kenyelmes volt az agy a szobankban, es a tagas ter szinten nagy kenyelmet biztositott. Az erkelyunkrol csodaszep kilatas nyilt a Balatonra. A wellness resz is tokeletesen megfelelt szamunkra, a szaunaszeansz is szuper elmeny volt. Lehetosegem volt kiprobalni a fitness termet, ahol nagy tisztasag volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Juhász Judit,

Örömünkre szolgált, hogy vendégeink voltak, továbbá, hogy szállodánkból ilyen sok pozitív élménnyel távoztak.
Várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is. Üdvözlettel, Hotel Wellamarin

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
A hotel remek elhelyezkedésű. Személyzete segítőkész udvarias. A szoba tiszta rendezett de a bútorzaton kopott szakadt részek láthatók és nem is eldugott helyeken hanem pl. az ágy háttámláján illetve a kanapén. A szálloda egyébként csodálatos hangulatát és a vendégélményt lerontja ez a hanyagság amivel a karbantartást kezelik. Egyébiránt nagyon jól éreztük magunkat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Ünnepelni és pihenni mentünk kettesben a párommal. Ami jó a szállodában az elhelyezkedése és a szakács művészete. Nem átlag feletti, de minden nagyon finom volt és nagy volt a választék. Többféle diétát tartok, mindig volt mit ennem. Figyelnek a diétázókra, lehet kérni diétás ételt is.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Kítűnő Szálloda!

Udvarias segítőkész személyzet!
Az ételek bőséges választéka!
Tiszta kényelmes szoba!Nekünk az első emeleten volt a szobánk ami zavaró volt az a Bowling terem egy kicsit hangos.
A Welnesz részleg szép, és jó! A személyzet segítőkész!Csak nekünk ez is egy kicsit hangos volt!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 éjszakát töltöttem a párommal a hotelben. Az ételek változatosak és finomak voltak. A személyzet kedves volt, a welness szép tiszta, de a benti rész szűkös. A szilveszteri program jó volt, bár a kiszolgálás kicsit akadozott. Két negatívum volt a szállodában: erős csatornaszag a fürdőszobában illetve a wi-fi nagyon lassú volt, néha nem működött.

Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, animációs programokkal, szilveszteri gálavacsorával
2018.12.29. - 2019.01.03.
Zamárdi
2-4 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes fitnesz órákkal, animációs programokkal, játszóház használatával
2018.12.23. - 2018.12.31.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szüreti vacsorával, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, ajándék választható programmal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.14. - 2018.11.18.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőségekkel, kedvezményekkel, parkolással
2018.09.02. - 2018.12.21.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.09.23. - 2019.09.23.
Leitner Ház II.
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.23. - 2019.09.23.
Fitromax Szabadidőközpont és Panzió
Ajka
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.23. - 2019.03.30.
Hotel Pallone
Balatonfüred
4-5 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, főszezonban kedvezményes strandbelépővel, napozóterasz használatával, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.12.28.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.24. - 2019.09.23.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, romantikus programmal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.12. - 2018.12.23.
Hotel Carpe Diem
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.23. - 2018.09.23.
Zamárdi
1-4 éjszaka 14.063,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, animációs programokkal, játszóház használattal
2018.09.23. - 2018.10.25.

Szállodák Zamárdi környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Őszi wellness kaland (min. 2 éj)
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Családi őszi szünet ala Két Korona (min. 2 éj)

ZamárdiX