1. helyezett Zamárdi

8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 54 zamárdi szállás közül
12. helyezett Balatonon - 1083 szállás közül

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Először jártam ebben a hotelben,mivel általában gyógyfürdőkbe szeretek utazni. Lányaimmal egy leánybúcsút szerveztünk csak úgy családiasan. A szálloda gyönyörű,tiszta. a recepción már nagyon kedvesen, segítőkészen fogadtak. A szoba tiszta, kellemes hangulatú volt. Miután lementünk a Wellness-be, csodálatos hangulat fogadott bennünket.
Válasz az értékelésre - 2018. május 21.
Kedves Járfásné Kerényi Eszter,
Örömmel olvastuk sorait és reméljük,hogy mihamarabb ismételten vendégeink között köszönthetjük Önöket! Üdvözlettel, Hotel

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Összességében remek 4 napot töltöttünk a szállodában, néhány apróbb hiányosságot említenék, amin könnyedén javítani lehetne. Ilyen pl. hogy nem működött a széf, sajnos nem tudták megcsinálni sem, a fürdőszobában is több "hibás" dolog volt. A szálloda nagyságához képest kicsi a wellness, hosszú hétvége révén rengetegen voltak, a wellness rendkívül zsúfolt volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Vendégünk, Köszönettel fogadtuk véleményét, melyből fejlődni képes szállodánk. Észrevételeit továbbítjuk az érintett részlegek vezetőinek.
Köszönettel, Hotel

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
A szálloda rendben van, nagyon szép, a vacsorák többnyire finomak, bár két véglet között, vagy nagyon sós, vagy sótlan.
Ami nem tetszett, az a szoba hőmérséklete.
A termosztát csak dísznek van. 27 fok szerintem értelmetlenül sok, és sehogy se tudtam lejjebb vinni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 25.
Szuper hetveget toltottem a parommal Zamardiban, a Hotel Wellamarinban. Nagyon kenyelmes volt az agy a szobankban, es a tagas ter szinten nagy kenyelmet biztositott. Az erkelyunkrol csodaszep kilatas nyilt a Balatonra. A wellness resz is tokeletesen megfelelt szamunkra, a szaunaszeansz is szuper elmeny volt. Lehetosegem volt kiprobalni a fitness termet, ahol nagy tisztasag volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Juhász Judit,

Örömünkre szolgált, hogy vendégeink voltak, továbbá, hogy szállodánkból ilyen sok pozitív élménnyel távoztak.
Várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is. Üdvözlettel, Hotel Wellamarin

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
A hotel remek elhelyezkedésű. Személyzete segítőkész udvarias. A szoba tiszta rendezett de a bútorzaton kopott szakadt részek láthatók és nem is eldugott helyeken hanem pl. az ágy háttámláján illetve a kanapén. A szálloda egyébként csodálatos hangulatát és a vendégélményt lerontja ez a hanyagság amivel a karbantartást kezelik. Egyébiránt nagyon jól éreztük magunkat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Ünnepelni és pihenni mentünk kettesben a párommal. Ami jó a szállodában az elhelyezkedése és a szakács művészete. Nem átlag feletti, de minden nagyon finom volt és nagy volt a választék. Többféle diétát tartok, mindig volt mit ennem. Figyelnek a diétázókra, lehet kérni diétás ételt is.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Kítűnő Szálloda!

Udvarias segítőkész személyzet!
Az ételek bőséges választéka!
Tiszta kényelmes szoba!Nekünk az első emeleten volt a szobánk ami zavaró volt az a Bowling terem egy kicsit hangos.
A Welnesz részleg szép, és jó! A személyzet segítőkész!Csak nekünk ez is egy kicsit hangos volt!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 éjszakát töltöttem a párommal a hotelben. Az ételek változatosak és finomak voltak. A személyzet kedves volt, a welness szép tiszta, de a benti rész szűkös. A szilveszteri program jó volt, bár a kiszolgálás kicsit akadozott. Két negatívum volt a szállodában: erős csatornaszag a fürdőszobában illetve a wi-fi nagyon lassú volt, néha nem működött.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
A két ünnep között töltöttünk el pár napot a családdal. A medencetér lehetett volna nagyobb, mert teltház esetén már nem jutott ülőhely a későn érkezőknek. A liftre mindig sokat kellett várni,ezért inkább gyalog közlekedtünk. A wellness rész szuper,a szauna mester kiváló szeánszokat tartott. A balatoni panoráma ilyenkor télen is mesés.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Télen a wellness kicsi ennyi vendégnek, jó lenne bővíteni egyébként nagyon szép és kényelmes, a személyzet nagyon kedves, mindent megtesznek a vendégek érdekében.

Zamárdi
2-4 éjszaka 22.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, ajándék matraccal, animációs és fitnesz programokkal, játszóház használattal
2018.07.08. - 2018.08.25.
Zamárdi
2-4 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes fitnesz órákkal, animációs programokkal, játszóház használatával
2018.12.23. - 2018.12.31.
Aura Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.393 - 45.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus bekészítéssel, aquabárral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.21. - 2018.12.21.
Panoráma Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 2.750 - 3.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.07.23. - 2018.09.21.
Boglárka Nyaralóház
Balatonfűzfő
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.30. - 2018.10.31.
Vicze Apartman
2018.07.15. - 2019.07.15.
Park Hotel Balatonlelle
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.21. - 2018.08.21.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.24. - 2019.07.15.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 19.453,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2018.07.18. - 2018.11.19.
Diószeghy-Villa
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.01. - 2018.09.30.
Hotel Magyar Király
2-3 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes éttermi fogyasztással, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2018.08.21.
Zamárdi
1-7 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék fagylalttal, animációs programokkal
2018.08.26. - 2018.09.01.

Szállodák Zamárdi környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Nyárutó a Balatonon (min. 2 éj)
Sungarden vakáció (min. 2 éj)
Egy tisztes ősz halánték... (min. 3 éj)

ZamárdiX