Hotel Wellamarin Zamárdi
8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 57 zamárdi szállás közül
19. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Mindennel maximális szintem meg voltam elégedve. Talán annyi, hogy hétvégére eléggé zsúfolt lett a wellness rész.
Ettől függetlenül, nagyon jót pihentünk!
Válasz az értékelésre - 2019. november 19.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szíves visszajelzését. Legyenek vendégeink mihamarabb a jövőben is! Üdvözlettel, Hotel

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
A szoba tiszta volt és megfelelő méretű három ember számára is. A wellness részleg nem túl nagy így télen, amikor csak bent lehet fürödni. A wellness medence vize kicsit hideg volt. A recepción levő hölgyekkel szemben a férfi recepciósok segítőkészebbek voltak. A bowling pályán a kiszolgálás nagyon kedves volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Nagyon tetszett a tágas,kényelmes szoba,a hasznosan megtervezett bútorzat,a tágas fürdőszoba,valamint az erkélyről történő kilátás a Balatonra és Tihanyra. Bár mi az első emeleten laktunk,a felettünk levő erkélyekről még szebb lehetett! A vacsora finom ételek garmadája volt,bőségesen lehetett választani mindenkinek kényere - kedvére,bár hiányoltam a Séf urat a pult mögül.
Válasz az értékelésre - 2019. november 5.
Tisztelt Vendégünk, Köszönettel fogadtuk visszajelzését és a sok-sok pozitív gondolatot. Az igen aktív pókokkal igyekszünk felvenni a versenyt,mely kapcsán köszönjük észrevételét.
Köszönjük továbbá az észrevételét,mely vonatkozásában kollégánk nem érdeklődött a tartózkodás során tapasztaltakról,továbbá véleményükről, azonban engedje meg,hogy visszautasítsuk ezen elméletet, miszerint vendégeink csak "fizessenek".

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Minden családosnak (lehet az pár hónapos kisgyermek vagy akár nagyobb gyermekes is) csak ajánlani tudom. A tiszta benti és kültéri medence, valamit a Balaton közelsége minden fürdőzni és pihenni vágyónak tökéletes kikapcsolódást biztosít.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 10.
Kedves Vendégünk, Örömmel olvastuk szíves visszajelzését és kedves ajánlását. Várjuk Családjukat vissza szállodánkba! Üdvözlettel, Hotel

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Már régóta gondolkodtam rajta, hogy meg kéne szállni a Wellamarinban, most adódott rá alkalom. A szálloda elhelyezkedése remek, közvetlenül a Balaton partján van. A szoba tiszta és kényelmes, a teraszról remek a kilátás. Az étteremben remekül megoldják a két ütemben való étkeztetést, udvarias a személyzet, az ételek finomak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokadszor voltunk ott, nem véletlenül. Évekkel ezelőtt láttam hogy mozgáskorlátozott vagy idősebb emberek rendkívül nehezen tudnak bemenni a medencébe a lábmosó lépcsője miatt. Most hogy felettem is eljárt az idő és magam is tapasztaltam,célszerű lenne a lábmosóhoz két kapaszkodó korlátot elhelyezni amely nem lenne nagy munka,csak korlátok és csavarok kérdése.
Válasz az értékelésre - 2019. február 17.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen visszajelzését,melyet igyekszünk jövőbeni fejlesztéseink során megvalósítani. Várjuk vissza Önök minden alkalommal szeretettel, Üdvözlettel, Hotel

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Kellemes gyerek programok, de kicsi a wellness és apró bosszantó hibákkal teli (nincs akasztó a zuhany közelében, a wellness férfi mosdón átjárnak a hölgyek, mert úgy van kialakítva.., stb)
Válasz az értékelésre - 2018. október 28.
Tisztelt Vendégünk, Köszönjük szépen visszajelzését, melyből fejlődni képes szállodánk. Üdvözlettel, Hotel

Juca TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 3.
Visszatérő vendégként érkeztem a szállodába, és örömmel fedeztem fel, hogy nem kell egyetlen liftnél tülekedni, sem egymást kerülgetni a szűk lépcsőházban mint első alkalommal. Most egy konferenciára érkeztem, a hotel ebben sem okozott csalódást, minden jól szervezett volt. A személyzet barátságos, figyelmes, az ételek változatosak, a tisztasággal is elégedettek voltunk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
A 336-os szobában az ételszag folyamatos volt, főleg a fürdőben! A piknik kosár jó ötlet-kihasználtuk, remekül sikerült, köszönjük! Jól éreztük magunkat, de a büfé árakat nagyon magasnak találtuk, ezért keveset fogyasztottunk. A menedzsment gondolja át az árakat, már egyre több hotel csökkenti a büféárakat - korrekt árszínvonalra - mert rájöttek, a szállóvendégek szívesebben fogyasztanak a helyszínen, vacsora,- wellnesz közben ha nem érzik túlzónak azt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 8.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen véleményének megírását, örülünk, hogy összességében kellemes napokat töltöttek el szállodánkban. Az Ön által jelzetteket át fogja gondolni szállodánk! Várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is, Üdvözlettel, Hotel

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pozitívum nagy szoba szép és ízlésesen berendezett, kedves személyzet, bizonyos helyen jó kilátás. Szelektív kuka a szobában, és "handy" ami segít a túristáknak -egy mobil a szállodára hangolva, én nem bízom az ilyen eszközökben, de ez az saját véleményem. Negatívum amiből sajnos több van mint a pozitívomból: kicsi belső és külső medence TELTHÁZ ESETÉN pláne.

Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, szilveszteri gálavacsorával
Érvényes: 2020.01.01-ig
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 16.407,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, szilveszteri gálavacsorával
Érvényes: 2020.01.03-ig
My Lake Hotel
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Gasthaus Gibizer
2020.12.12. - 2019.12.12.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 10.350 - 18.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 61.028,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 26.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.

Szállodák Zamárdi környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZamárdiX