Hotel Wellamarin Zamárdi ★★★★

Hotel Wellamarin Zamárdi
8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett a 60 zamárdi szállás közül
6. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 1.
Nagyon jól éreztük magunkat a családommal. Tágas, szép apartmanunk volt. Bőséges és változatos volt az ételkínálat. Kedves, előzékeny személyzet vett körbe bennünket. Egy ici-pici negatívum: az első este 19:30-kor mentünk vacsorázni és sajnos a főétel már nem volt kellően meleg.
Válasz az értékelésre - 2020. november 8.
Kedves Vendégünk, köszönettel fogadtuk szíves visszajelzését. Örülünk, hogy összességében kellemes napokat töltöttek el szállodánkban. Észrevételét továbbítani fogjuk illetékes kollégáink felé. Várjuk Önöket legközelebb is sok szeretettel!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
A szálloda tiszta, rendezett. A vacsora és a reggeli választékos,a szallodához tartozó pizzériában nagyon finom a pizza és a hamburger is! A vacsoránál a sütemények fenségesek! Családdal voltunk, szállodai apartman szobában, ami nagyon tágas volt. Személyzet kedves. Wellnes részleg kicsivel lehetne nagyobb ( több medence ) . Ajánlom!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Remekül éreztük magunkat, a bowling pályának különösen örültünk, az ételek nagyon ízletesek voltak (esetleg a vacsoránál kifejezetten gyerekeknek való étel is lehetne). Összességében elégedettek voltunk mindennel.
Válasz az értékelésre - 2020. július 21.
Kedves Vendégünk, Köszönettel olvastuk szíves visszajelzését. Legyenek vendégeink a jövőben is! Üdvözlettel, Hotel

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Elsőre a csodás Balaton-parti panoráma tetszett meg, szemben az Apátság templomával. Maga a szoba is tágas és szépen berendezett volt, rengeteg pakolós hellyel. A pálmát mégis az étteremben választéka vitte el; minden étel, köret fantáziadús, különleges volt. Köszönjük! Jó választás volt a Wellamarin!!
Válasz az értékelésre - 2020. február 2.
Kedves Vendégünk, Igazán köszönjük részletes pozitív visszajelzését,melyet örömmel olvastunk. Legyenek a a jövőben is mihamarabb vendégeink! Üdvözlettel, Hotel

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Mindennel maximális szintem meg voltam elégedve. Talán annyi, hogy hétvégére eléggé zsúfolt lett a wellness rész.
Ettől függetlenül, nagyon jót pihentünk!
Válasz az értékelésre - 2019. november 19.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szíves visszajelzését. Legyenek vendégeink mihamarabb a jövőben is! Üdvözlettel, Hotel

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
A szoba tiszta volt és megfelelő méretű három ember számára is. A wellness részleg nem túl nagy így télen, amikor csak bent lehet fürödni. A wellness medence vize kicsit hideg volt. A recepción levő hölgyekkel szemben a férfi recepciósok segítőkészebbek voltak. A bowling pályán a kiszolgálás nagyon kedves volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Nagyon tetszett a tágas,kényelmes szoba,a hasznosan megtervezett bútorzat,a tágas fürdőszoba,valamint az erkélyről történő kilátás a Balatonra és Tihanyra. Bár mi az első emeleten laktunk,a felettünk levő erkélyekről még szebb lehetett! A vacsora finom ételek garmadája volt,bőségesen lehetett választani mindenkinek kényere - kedvére,bár hiányoltam a Séf urat a pult mögül.
Válasz az értékelésre - 2019. november 5.
Tisztelt Vendégünk, Köszönettel fogadtuk visszajelzését és a sok-sok pozitív gondolatot. Az igen aktív pókokkal igyekszünk felvenni a versenyt,mely kapcsán köszönjük észrevételét.
Köszönjük továbbá az észrevételét,mely vonatkozásában kollégánk nem érdeklődött a tartózkodás során tapasztaltakról,továbbá véleményükről, azonban engedje meg,hogy visszautasítsuk ezen elméletet, miszerint vendégeink csak "fizessenek".

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Minden családosnak (lehet az pár hónapos kisgyermek vagy akár nagyobb gyermekes is) csak ajánlani tudom. A tiszta benti és kültéri medence, valamit a Balaton közelsége minden fürdőzni és pihenni vágyónak tökéletes kikapcsolódást biztosít.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 10.
Kedves Vendégünk, Örömmel olvastuk szíves visszajelzését és kedves ajánlását. Várjuk Családjukat vissza szállodánkba! Üdvözlettel, Hotel

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Már régóta gondolkodtam rajta, hogy meg kéne szállni a Wellamarinban, most adódott rá alkalom. A szálloda elhelyezkedése remek, közvetlenül a Balaton partján van. A szoba tiszta és kényelmes, a teraszról remek a kilátás. Az étteremben remekül megoldják a két ütemben való étkeztetést, udvarias a személyzet, az ételek finomak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokadszor voltunk ott, nem véletlenül. Évekkel ezelőtt láttam hogy mozgáskorlátozott vagy idősebb emberek rendkívül nehezen tudnak bemenni a medencébe a lábmosó lépcsője miatt. Most hogy felettem is eljárt az idő és magam is tapasztaltam,célszerű lenne a lábmosóhoz két kapaszkodó korlátot elhelyezni amely nem lenne nagy munka,csak korlátok és csavarok kérdése.
Válasz az értékelésre - 2019. február 17.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen visszajelzését,melyet igyekszünk jövőbeni fejlesztéseink során megvalósítani. Várjuk vissza Önök minden alkalommal szeretettel, Üdvözlettel, Hotel

Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2021.02.01. - 2021.12.30.
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és kondi terem használattal, játszószobával
2021.05.21. - 2021.06.03.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Platán
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 8.050 - 23.575,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, játszótérrel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 13.800,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.18. - 2021.08.31.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.01.21-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.06.24.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázs kuponnal, nordic walking bothasználattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.30.

Szállodák Zamárdi környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Nyári hétközi akció (min. 3 éj)

ZamárdiX