1. helyezett Zamárdi

8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 54 zamárdi szállás közül
16. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Kellemes gyerek programok, de kicsi a wellness és apró bosszantó hibákkal teli (nincs akasztó a zuhany közelében, a wellness férfi mosdón átjárnak a hölgyek, mert úgy van kialakítva.., stb)
Válasz az értékelésre - 2018. október 28.
Tisztelt Vendégünk, Köszönjük szépen visszajelzését, melyből fejlődni képes szállodánk. Üdvözlettel, Hotel

Juca TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 3.
Visszatérő vendégként érkeztem a szállodába, és örömmel fedeztem fel, hogy nem kell egyetlen liftnél tülekedni, sem egymást kerülgetni a szűk lépcsőházban mint első alkalommal. Most egy konferenciára érkeztem, a hotel ebben sem okozott csalódást, minden jól szervezett volt. A személyzet barátságos, figyelmes, az ételek változatosak, a tisztasággal is elégedettek voltunk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
A 336-os szobában az ételszag folyamatos volt, főleg a fürdőben! A piknik kosár jó ötlet-kihasználtuk, remekül sikerült, köszönjük! Jól éreztük magunkat, de a büfé árakat nagyon magasnak találtuk, ezért keveset fogyasztottunk. A menedzsment gondolja át az árakat, már egyre több hotel csökkenti a büféárakat - korrekt árszínvonalra - mert rájöttek, a szállóvendégek szívesebben fogyasztanak a helyszínen, vacsora,- wellnesz közben ha nem érzik túlzónak azt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 8.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen véleményének megírását, örülünk, hogy összességében kellemes napokat töltöttek el szállodánkban. Az Ön által jelzetteket át fogja gondolni szállodánk! Várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is, Üdvözlettel, Hotel

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pozitívum nagy szoba szép és ízlésesen berendezett, kedves személyzet, bizonyos helyen jó kilátás. Szelektív kuka a szobában, és "handy" ami segít a túristáknak -egy mobil a szállodára hangolva, én nem bízom az ilyen eszközökben, de ez az saját véleményem. Negatívum amiből sajnos több van mint a pozitívomból: kicsi belső és külső medence TELTHÁZ ESETÉN pláne.
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda remek helyen fekszik , csodálatos a kilátás. A reggeli és vacsora bőséges, finom volt, a választék is megfelelő. A welness részleg is nagyon szép és kiváló szolgáltatást nyújt! Amit kifogásolok a parkolás, hogy még a szálloda utcájában vagy előtte a saját térkövezett részen is fizetni kell az 1500 ft-os napi jegy a szálloda udvarában való parkolásra lenne elfogadható!
Válasz az értékelésre - 2018. július 24.
Kedves Vendégünk, Köszönettel fogadtuk részletes visszajelzését és pozitív szavait! A parkolási változások friss vetületében szállodánk mérlegelni fog a jövőre nézve. Várjuk Önöket vissza sok szeretettel, Üdvözlettel, Hotel

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Először jártam ebben a hotelben,mivel általában gyógyfürdőkbe szeretek utazni. Lányaimmal egy leánybúcsút szerveztünk csak úgy családiasan. A szálloda gyönyörű,tiszta. a recepción már nagyon kedvesen, segítőkészen fogadtak. A szoba tiszta, kellemes hangulatú volt. Miután lementünk a Wellness-be, csodálatos hangulat fogadott bennünket.
Válasz az értékelésre - 2018. május 21.
Kedves Járfásné Kerényi Eszter,
Örömmel olvastuk sorait és reméljük,hogy mihamarabb ismételten vendégeink között köszönthetjük Önöket! Üdvözlettel, Hotel

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Összességében remek 4 napot töltöttünk a szállodában, néhány apróbb hiányosságot említenék, amin könnyedén javítani lehetne. Ilyen pl. hogy nem működött a széf, sajnos nem tudták megcsinálni sem, a fürdőszobában is több "hibás" dolog volt. A szálloda nagyságához képest kicsi a wellness, hosszú hétvége révén rengetegen voltak, a wellness rendkívül zsúfolt volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Vendégünk, Köszönettel fogadtuk véleményét, melyből fejlődni képes szállodánk. Észrevételeit továbbítjuk az érintett részlegek vezetőinek.
Köszönettel, Hotel

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
A szálloda rendben van, nagyon szép, a vacsorák többnyire finomak, bár két véglet között, vagy nagyon sós, vagy sótlan.
Ami nem tetszett, az a szoba hőmérséklete.
A termosztát csak dísznek van. 27 fok szerintem értelmetlenül sok, és sehogy se tudtam lejjebb vinni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 25.
Szuper hetveget toltottem a parommal Zamardiban, a Hotel Wellamarinban. Nagyon kenyelmes volt az agy a szobankban, es a tagas ter szinten nagy kenyelmet biztositott. Az erkelyunkrol csodaszep kilatas nyilt a Balatonra. A wellness resz is tokeletesen megfelelt szamunkra, a szaunaszeansz is szuper elmeny volt. Lehetosegem volt kiprobalni a fitness termet, ahol nagy tisztasag volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Juhász Judit,

Örömünkre szolgált, hogy vendégeink voltak, továbbá, hogy szállodánkból ilyen sok pozitív élménnyel távoztak.
Várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is. Üdvözlettel, Hotel Wellamarin

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
A hotel remek elhelyezkedésű. Személyzete segítőkész udvarias. A szoba tiszta rendezett de a bútorzaton kopott szakadt részek láthatók és nem is eldugott helyeken hanem pl. az ágy háttámláján illetve a kanapén. A szálloda egyébként csodálatos hangulatát és a vendégélményt lerontja ez a hanyagság amivel a karbantartást kezelik. Egyébiránt nagyon jól éreztük magunkat.

Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 13.800 - 20.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 12.075 - 16.022,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 9.998 - 12.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használattal, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2019.05.31.
Hotel Pallone
Balatonfüred
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Gabriella
Tapolca
Érvényes: 2019.03.16-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.382 - 45.321,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.14.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.498 - 6.998,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.13-ig
Zamárdi
Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel

Szállodák Zamárdi környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Echo Residence All Suite Hotel Tihany
Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással...
CE Plaza Hotel Siófok
A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces...
Nyárváró a Hotel Panorámában (min. 2 éj)
Karácsony és téli szünet (min. 2 éj)
Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)

ZamárdiX