1. helyezett Zamárdi

8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 54 zamárdi szállás közül
22. helyezett Balatonon - 1071 szállás közül

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
3 napot töltöttünk a szállodába, mindennel maximálisan elégedettek voltunk, talán a wellnessre lehet kisebb kifogás, nem túl nagy, de teltház mellett is élvezhető volt,ha megtaláltuk a megfelelő időpontot,amikor kevesebben voltak. Amit kiemelnék az amúgy is magas értékelésben,az a konyha, gasztronómia.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 17.
Nem először járunk itt,mert jó hely , finomak az ételek . ( el ne engedjék a szakácsot!)A vörös bort nem kéne a hűtőbe tartani. Nagyon jók voltak a szauna szeánszok . Ismét jó volt Önöknél
Köszönjük.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Feleségemmel töltöttünk itt egy varázslatos hetet a nászutunkat. Megérkezésünkkor a szoba gyönyörű volt, az ágyon a törölköző hattyúk és a piros rózsaszirmok vártak, majd egy kicsivel később hűtött pezsgőt kaptunk a szálloda jóvoltából. A szálloda szép környezetben található, az étterme és bárja kitűnő. Mind a reggeli és a vacsora színvonala magas fokú.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Éppen 1 évvel ezelőtt voltunk először,azóta nem változott a liftprobléma. Jó és kellemes a környezet, de a hotel nem kiemelkedő. A vacsora lehetne bővebb választékú, az erkélyen a pókhálók nincsenek leszedve ezért nem bizalomkeltő a kiülés, a gyerekpancsolóban ugyanaz a klóros víz van mint az élménymedencében, mert egybe folyik.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
1 hetet töltöttünk a párommal a szállodában. Amiatt választottuk ezt a helyet, mert jó helyen van, közel a Balatonhoz, mégsem a Balaton legforgalmasabb helye. A szálloda kialakítása valóban remek, úgy építették meg, ahogy én is megépítenék egy hotelt. A wellness-részleg kialakítása nagyon jó, pároknak és gyerekeseknek is ajánlható.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk, tavasszal-ősszel egy hétvégét mindig itt töltünk. Számunkra ez az a hely ami mindig minden szinten tökéletes. Superior szobát szoktunk foglalni, most lecsúsztunk róla, de nem bántuk meg, igy magasabb kategóriájut kaptunk. A kinti medence már működött, vize friss volt, de élvezhető. Az étkezések mindig tökéletesek, hibátlanok!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
Minden nagyon jó volt, jól éreztük magunkat. Egy apró megjegyzés, hogy masszázsnál nem azt kaptam amire befizettem. Kisgyerekes családoknak nagyon tudom ajánlani a szállodát.
Válasz az értékelésre - 2017. április 26.
Kedves Holesné Juhász Csilla,

Köszönettel fogadtuk véleményét. Masszázs kezelésünk kapcsán igazán sajnáljuk tapasztalatait, kérjük, hogy a helyszínen mindig egyeztessen kollégáinkkal a felmerült probléma kapcsán. Várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A vártnál sokkal kellemesebb csalódásban volt részünk, hogy a Hotel Wellamarinban tölthettük a húsvéti ünnepeket.
Nagyon szép, tiszta és az igényeinknek tökéletesen megfelelő szállodát és szolgáltatást kaptunk.
Az étkezésről nem is beszélve, amely nagyon finom, változatos és felülmúlhatatlan volt.
Üdvözlettel:
Tóth-Baranyi Rita
Válasz az értékelésre - 2017. április 25.
Kedves Tóth-Baranyi Rita,

Örömmel olvastuk sorait és várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is! Üdvözlettel, Hotel

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételekkel annyi problémánk volt csak, hogy átlagos ételek nem voltak és a gyerekek nincsenek hozzászokva az inyencségekhez. Ezt talán meg kellene oldani, mert nem csak mi voltunk ott gyerekekkel. Amúgy ezen kívül minden szuper volt.
Válasz az értékelésre - 2017. április 25.
Kedves Vendégünk,

Köszönettel fogadtuk véleményét, mely fontos számunkra. Várjuk Családjukat sok szeretettel a jövőben is! Üdvözlettel, Hotel

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel szobák nagyon színvonalasak,kényelmesek,tiszták. Szép a kilátás a nyugati szobákból, élvezhető a Balaton gyönyörűsége. Nagyon jó a parkolási lehetőség, az autók biztonságban vannak. Az ellátás bőséges, a minősége már nem annyira jó,a húsvéti sonka több napon keresztül volt feltálalva, a kicsit megbarnult nem a legfrissebb minőséget mutatta.

Zamárdi
1-7 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal
2017.11.05. - 2017.12.23.
Zamárdi
Akár 1 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal
2017.12.27. - 2017.12.30.
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, egyszeri alkalommal levessel és tésztaétellel, wellness-részleg használattal, utalványokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.16. - 2018.03.14.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
2-4 éjszaka 26.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, wellnesskuponnal, szilveszteri gálavacsorával és programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.28. - 2018.01.01.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.11.15. - 2018.02.28.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 3.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerti medence használattal, kedvezményes kerékpár bérléssel, ping-pongozással
2017.09.14. - 2017.12.23.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.27.
Somogy Kertje Szabadidő- és Rendezvényközpont
Bonnya
2-3 éjszaka 6.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, nordic walking bot használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2018.03.14.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.12.19.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2017.12.17.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus díszítéssel, pezsgő bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.15. - 2017.11.30.
Zamárdi
1-4 éjszaka 16.688,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes fitnesz órákkal, animációs programokkal, játszóház használatával
2017.12.22. - 2017.12.27.

Szállodák Zamárdi környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Őszi-téli mini wellness (min. 2 éj)
Téli álom árak (min. 2 éj)
Siófoki téli szünet (min. 2 éj)

ZamárdiX