Hotel Wellamarin Zamárdi
8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 57 zamárdi szállás közül
20. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Minden családosnak (lehet az pár hónapos kisgyermek vagy akár nagyobb gyermekes is) csak ajánlani tudom. A tiszta benti és kültéri medence, valamit a Balaton közelsége minden fürdőzni és pihenni vágyónak tökéletes kikapcsolódást biztosít.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 10.
Kedves Vendégünk, Örömmel olvastuk szíves visszajelzését és kedves ajánlását. Várjuk Családjukat vissza szállodánkba! Üdvözlettel, Hotel

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Már régóta gondolkodtam rajta, hogy meg kéne szállni a Wellamarinban, most adódott rá alkalom. A szálloda elhelyezkedése remek, közvetlenül a Balaton partján van. A szoba tiszta és kényelmes, a teraszról remek a kilátás. Az étteremben remekül megoldják a két ütemben való étkeztetést, udvarias a személyzet, az ételek finomak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokadszor voltunk ott, nem véletlenül. Évekkel ezelőtt láttam hogy mozgáskorlátozott vagy idősebb emberek rendkívül nehezen tudnak bemenni a medencébe a lábmosó lépcsője miatt. Most hogy felettem is eljárt az idő és magam is tapasztaltam,célszerű lenne a lábmosóhoz két kapaszkodó korlátot elhelyezni amely nem lenne nagy munka,csak korlátok és csavarok kérdése.
Válasz az értékelésre - 2019. február 17.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen visszajelzését,melyet igyekszünk jövőbeni fejlesztéseink során megvalósítani. Várjuk vissza Önök minden alkalommal szeretettel, Üdvözlettel, Hotel

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Kellemes gyerek programok, de kicsi a wellness és apró bosszantó hibákkal teli (nincs akasztó a zuhany közelében, a wellness férfi mosdón átjárnak a hölgyek, mert úgy van kialakítva.., stb)
Válasz az értékelésre - 2018. október 28.
Tisztelt Vendégünk, Köszönjük szépen visszajelzését, melyből fejlődni képes szállodánk. Üdvözlettel, Hotel

Juca TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 3.
Visszatérő vendégként érkeztem a szállodába, és örömmel fedeztem fel, hogy nem kell egyetlen liftnél tülekedni, sem egymást kerülgetni a szűk lépcsőházban mint első alkalommal. Most egy konferenciára érkeztem, a hotel ebben sem okozott csalódást, minden jól szervezett volt. A személyzet barátságos, figyelmes, az ételek változatosak, a tisztasággal is elégedettek voltunk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
A 336-os szobában az ételszag folyamatos volt, főleg a fürdőben! A piknik kosár jó ötlet-kihasználtuk, remekül sikerült, köszönjük! Jól éreztük magunkat, de a büfé árakat nagyon magasnak találtuk, ezért keveset fogyasztottunk. A menedzsment gondolja át az árakat, már egyre több hotel csökkenti a büféárakat - korrekt árszínvonalra - mert rájöttek, a szállóvendégek szívesebben fogyasztanak a helyszínen, vacsora,- wellnesz közben ha nem érzik túlzónak azt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 8.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen véleményének megírását, örülünk, hogy összességében kellemes napokat töltöttek el szállodánkban. Az Ön által jelzetteket át fogja gondolni szállodánk! Várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is, Üdvözlettel, Hotel

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pozitívum nagy szoba szép és ízlésesen berendezett, kedves személyzet, bizonyos helyen jó kilátás. Szelektív kuka a szobában, és "handy" ami segít a túristáknak -egy mobil a szállodára hangolva, én nem bízom az ilyen eszközökben, de ez az saját véleményem. Negatívum amiből sajnos több van mint a pozitívomból: kicsi belső és külső medence TELTHÁZ ESETÉN pláne.
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda remek helyen fekszik , csodálatos a kilátás. A reggeli és vacsora bőséges, finom volt, a választék is megfelelő. A welness részleg is nagyon szép és kiváló szolgáltatást nyújt! Amit kifogásolok a parkolás, hogy még a szálloda utcájában vagy előtte a saját térkövezett részen is fizetni kell az 1500 ft-os napi jegy a szálloda udvarában való parkolásra lenne elfogadható!
Válasz az értékelésre - 2018. július 24.
Kedves Vendégünk, Köszönettel fogadtuk részletes visszajelzését és pozitív szavait! A parkolási változások friss vetületében szállodánk mérlegelni fog a jövőre nézve. Várjuk Önöket vissza sok szeretettel, Üdvözlettel, Hotel

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Először jártam ebben a hotelben,mivel általában gyógyfürdőkbe szeretek utazni. Lányaimmal egy leánybúcsút szerveztünk csak úgy családiasan. A szálloda gyönyörű,tiszta. a recepción már nagyon kedvesen, segítőkészen fogadtak. A szoba tiszta, kellemes hangulatú volt. Miután lementünk a Wellness-be, csodálatos hangulat fogadott bennünket.
Válasz az értékelésre - 2018. május 21.
Kedves Járfásné Kerényi Eszter,
Örömmel olvastuk sorait és reméljük,hogy mihamarabb ismételten vendégeink között köszönthetjük Önöket! Üdvözlettel, Hotel

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Összességében remek 4 napot töltöttünk a szállodában, néhány apróbb hiányosságot említenék, amin könnyedén javítani lehetne. Ilyen pl. hogy nem működött a széf, sajnos nem tudták megcsinálni sem, a fürdőszobában is több "hibás" dolog volt. A szálloda nagyságához képest kicsi a wellness, hosszú hétvége révén rengetegen voltak, a wellness rendkívül zsúfolt volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Vendégünk, Köszönettel fogadtuk véleményét, melyből fejlődni képes szállodánk. Észrevételeit továbbítjuk az érintett részlegek vezetőinek.
Köszönettel, Hotel

Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.02-ig
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknikkosárral, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.09.19.
Gasthaus Gibizer
2020.10.21. - 2019.10.21.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Apartman Bella Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 49.555,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
Érvényes: 2020.10.21-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.998 - 12.855,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Napsugár Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.16. - 2020.01.06.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 13.800 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Zamárdi környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

ZamárdiX