Hotel Wellamarin Zamárdi

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
1. helyezett Zamárdi

8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 54 zamárdi szállás közül
19. helyezett Balatonon - 1071 szállás közül

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Kítűnő Szálloda!

Udvarias segítőkész személyzet!
Az ételek bőséges választéka!
Tiszta kényelmes szoba!Nekünk az első emeleten volt a szobánk ami zavaró volt az a Bowling terem egy kicsit hangos.
A Welnesz részleg szép, és jó! A személyzet segítőkész!Csak nekünk ez is egy kicsit hangos volt!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 éjszakát töltöttem a párommal a hotelben. Az ételek változatosak és finomak voltak. A személyzet kedves volt, a welness szép tiszta, de a benti rész szűkös. A szilveszteri program jó volt, bár a kiszolgálás kicsit akadozott. Két negatívum volt a szállodában: erős csatornaszag a fürdőszobában illetve a wi-fi nagyon lassú volt, néha nem működött.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
A két ünnep között töltöttünk el pár napot a családdal. A medencetér lehetett volna nagyobb, mert teltház esetén már nem jutott ülőhely a későn érkezőknek. A liftre mindig sokat kellett várni,ezért inkább gyalog közlekedtünk. A wellness rész szuper,a szauna mester kiváló szeánszokat tartott. A balatoni panoráma ilyenkor télen is mesés.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Télen a wellness kicsi ennyi vendégnek, jó lenne bővíteni egyébként nagyon szép és kényelmes, a személyzet nagyon kedves, mindent megtesznek a vendégek érdekében.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Jól éreztük magunkat az ételek finomak voltak a szálloda minden igényünket kielégítette. Szívesen visszamenne nyáron is az egész család.Köszönjük szépen.

Értékelt: 2017. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Életünkben először nem a családi körben töltöttük az ünnepeket. . . A szálloda igyekezett mindent megtenni, hogy békés karácsonyunk legyen. A telt ház ezt egy kicsit befolyásolta ugyan, de ez nem a szálloda "bűne". Az ellátás kiváló, a személyzet udvarias és szerencsénkre az idő is kifogástalan volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 16.
Minden nagyon szèp és jó volt! Szuper szálloda szuper szemèlyzettel. A étterem a szálloda a wellnes nagyon szuper volt! Önök a vendégekért vannak ez minden percben látszott. Egy javaslatot szeretnék tenni. A tv csatornák növelése ha lehet magyar csatornákkal mert nagyon sok a nem magyar nyelvű( több a külföldi mint a magyar csatorna).

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Remek szálloda,kiváló elhelyezkedéssel.Az ételek fantasztikusan finomak,és nagyon bőséges a kínálat.A welnessben kicsit hideg a víz, a szobák is elég hűvösek,de a szaunák mindenért kárpótoltak.Ajánlani tudom mindenkinek.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
3 napot töltöttünk a szállodába, mindennel maximálisan elégedettek voltunk, talán a wellnessre lehet kisebb kifogás, nem túl nagy, de teltház mellett is élvezhető volt,ha megtaláltuk a megfelelő időpontot,amikor kevesebben voltak. Amit kiemelnék az amúgy is magas értékelésben,az a konyha, gasztronómia.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 17.
Nem először járunk itt,mert jó hely , finomak az ételek . ( el ne engedjék a szakácsot!)A vörös bort nem kéne a hűtőbe tartani. Nagyon jók voltak a szauna szeánszok . Ismét jó volt Önöknél
Köszönjük.

Zamárdi
1-7 éjszaka 10.888,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal
2018.01.01. - 2018.03.29.
Zamárdi
3-4 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
7 nap/6 éjszaka 18.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, jógával, masszázzsal, úszással, szaunázással, kirándulással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.11. - 2018.05.31.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.19. - 2018.06.01.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, koktélkuponnal, internet elérhetőséggel
2017.11.10. - 2018.03.14.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.09.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Aura Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.04.26.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2018.02.27. - 2018.06.15.
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sport és animációs programokkal, játszóház használattal
2018.03.15. - 2018.03.18.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 9.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, szolárium vagy biliárd jeggyel, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.02. - 2018.06.11.
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Zamárdi környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Húsvéti wellness piknik (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)

ZamárdiX