Hotel Wellamarin Zamárdi

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
1. helyezett Zamárdi

8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 54 zamárdi szállás közül
16. helyezett Balatonon - 1076 szállás közül

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Összességében remek 4 napot töltöttünk a szállodában, néhány apróbb hiányosságot említenék, amin könnyedén javítani lehetne. Ilyen pl. hogy nem működött a széf, sajnos nem tudták megcsinálni sem, a fürdőszobában is több "hibás" dolog volt. A szálloda nagyságához képest kicsi a wellness, hosszú hétvége révén rengetegen voltak, a wellness rendkívül zsúfolt volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Vendégünk, Köszönettel fogadtuk véleményét, melyből fejlődni képes szállodánk. Észrevételeit továbbítjuk az érintett részlegek vezetőinek.
Köszönettel, Hotel
Wellamarin Rezerváció (Hotel Wellamarin)

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
A szálloda rendben van, nagyon szép, a vacsorák többnyire finomak, bár két véglet között, vagy nagyon sós, vagy sótlan.
Ami nem tetszett, az a szoba hőmérséklete.
A termosztát csak dísznek van. 27 fok szerintem értelmetlenül sok, és sehogy se tudtam lejjebb vinni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 25.
Szuper hetveget toltottem a parommal Zamardiban, a Hotel Wellamarinban. Nagyon kenyelmes volt az agy a szobankban, es a tagas ter szinten nagy kenyelmet biztositott. Az erkelyunkrol csodaszep kilatas nyilt a Balatonra. A wellness resz is tokeletesen megfelelt szamunkra, a szaunaszeansz is szuper elmeny volt. Lehetosegem volt kiprobalni a fitness termet, ahol nagy tisztasag volt.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Juhász Judit,

Örömünkre szolgált, hogy vendégeink voltak, továbbá, hogy szállodánkból ilyen sok pozitív élménnyel távoztak.
Várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is. Üdvözlettel, Hotel Wellamarin
Wellamarin Rezerváció (Hotel Wellamarin)

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
A hotel remek elhelyezkedésű. Személyzete segítőkész udvarias. A szoba tiszta rendezett de a bútorzaton kopott szakadt részek láthatók és nem is eldugott helyeken hanem pl. az ágy háttámláján illetve a kanapén. A szálloda egyébként csodálatos hangulatát és a vendégélményt lerontja ez a hanyagság amivel a karbantartást kezelik. Egyébiránt nagyon jól éreztük magunkat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Ünnepelni és pihenni mentünk kettesben a párommal. Ami jó a szállodában az elhelyezkedése és a szakács művészete. Nem átlag feletti, de minden nagyon finom volt és nagy volt a választék. Többféle diétát tartok, mindig volt mit ennem. Figyelnek a diétázókra, lehet kérni diétás ételt is.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Kítűnő Szálloda!

Udvarias segítőkész személyzet!
Az ételek bőséges választéka!
Tiszta kényelmes szoba!Nekünk az első emeleten volt a szobánk ami zavaró volt az a Bowling terem egy kicsit hangos.
A Welnesz részleg szép, és jó! A személyzet segítőkész!Csak nekünk ez is egy kicsit hangos volt!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 éjszakát töltöttem a párommal a hotelben. Az ételek változatosak és finomak voltak. A személyzet kedves volt, a welness szép tiszta, de a benti rész szűkös. A szilveszteri program jó volt, bár a kiszolgálás kicsit akadozott. Két negatívum volt a szállodában: erős csatornaszag a fürdőszobában illetve a wi-fi nagyon lassú volt, néha nem működött.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
A két ünnep között töltöttünk el pár napot a családdal. A medencetér lehetett volna nagyobb, mert teltház esetén már nem jutott ülőhely a későn érkezőknek. A liftre mindig sokat kellett várni,ezért inkább gyalog közlekedtünk. A wellness rész szuper,a szauna mester kiváló szeánszokat tartott. A balatoni panoráma ilyenkor télen is mesés.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Télen a wellness kicsi ennyi vendégnek, jó lenne bővíteni egyébként nagyon szép és kényelmes, a személyzet nagyon kedves, mindent megtesznek a vendégek érdekében.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Jól éreztük magunkat az ételek finomak voltak a szálloda minden igényünket kielégítette. Szívesen visszamenne nyáron is az egész család.Köszönjük szépen.

Zamárdi
1-4 éjszaka 16.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, animációs programokkal, kerékpár használattal, játszóház használatával
2018.05.21. - 2018.06.14.
Zamárdi
2-4 éjszaka 22.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, ajándék matraccal, animációs és fitnesz programokkal, játszóház használattal
2018.07.08. - 2018.08.25.
Aura Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 19.000 - 33.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus bekészítéssel, aquabárral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.21. - 2018.12.21.
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.29. - 2018.12.31.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel és hintózással, lovasoktatással vagy tereplovaglással, wellness-részleg használattal, játszótér és sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 13.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.30. - 2018.09.01.
Green Garden Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.06.15. - 2018.06.29.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.01.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 12.600,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, sportolási lehetőségekkel, masszázzsal, lovaglással
2018.06.01. - 2018.06.24.
Hotel Halászkert
Badacsony
2-3 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.03.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Akár 1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, palacsinta délutánnal, ajándék ebéddel, wellness-részleg használattal, masszázs-kuponnal, internet elérhetőséggel
2018.02.01. - 2018.06.03.
Zamárdi
Akár 1 éjszaka 13.393,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2018.04.02. - 2018.05.17.

Szállodák Zamárdi környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Pünkösd a Balatonon (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness kaland (1 éjtől)
Tavaszi pihenés a Bakonyban (min. 2 éj)

ZamárdiX