1. helyezett Zamárdi

8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 54 zamárdi szállás közül
26. helyezett Balatonon - 1068 szállás közül

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Feleségemmel töltöttünk itt egy varázslatos hetet a nászutunkat. Megérkezésünkkor a szoba gyönyörű volt, az ágyon a törölköző hattyúk és a piros rózsaszirmok vártak, majd egy kicsivel később hűtött pezsgőt kaptunk a szálloda jóvoltából. A szálloda szép környezetben található, az étterme és bárja kitűnő. Mind a reggeli és a vacsora színvonala magas fokú.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Éppen 1 évvel ezelőtt voltunk először,azóta nem változott a liftprobléma. Jó és kellemes a környezet, de a hotel nem kiemelkedő. A vacsora lehetne bővebb választékú, az erkélyen a pókhálók nincsenek leszedve ezért nem bizalomkeltő a kiülés, a gyerekpancsolóban ugyanaz a klóros víz van mint az élménymedencében, mert egybe folyik.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
1 hetet töltöttünk a párommal a szállodában. Amiatt választottuk ezt a helyet, mert jó helyen van, közel a Balatonhoz, mégsem a Balaton legforgalmasabb helye. A szálloda kialakítása valóban remek, úgy építették meg, ahogy én is megépítenék egy hotelt. A wellness-részleg kialakítása nagyon jó, pároknak és gyerekeseknek is ajánlható.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk, tavasszal-ősszel egy hétvégét mindig itt töltünk. Számunkra ez az a hely ami mindig minden szinten tökéletes. Superior szobát szoktunk foglalni, most lecsúsztunk róla, de nem bántuk meg, igy magasabb kategóriájut kaptunk. A kinti medence már működött, vize friss volt, de élvezhető. Az étkezések mindig tökéletesek, hibátlanok!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
Minden nagyon jó volt, jól éreztük magunkat. Egy apró megjegyzés, hogy masszázsnál nem azt kaptam amire befizettem. Kisgyerekes családoknak nagyon tudom ajánlani a szállodát.
Válasz az értékelésre - 2017. április 26.
Kedves Holesné Juhász Csilla,

Köszönettel fogadtuk véleményét. Masszázs kezelésünk kapcsán igazán sajnáljuk tapasztalatait, kérjük, hogy a helyszínen mindig egyeztessen kollégáinkkal a felmerült probléma kapcsán. Várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A vártnál sokkal kellemesebb csalódásban volt részünk, hogy a Hotel Wellamarinban tölthettük a húsvéti ünnepeket.
Nagyon szép, tiszta és az igényeinknek tökéletesen megfelelő szállodát és szolgáltatást kaptunk.
Az étkezésről nem is beszélve, amely nagyon finom, változatos és felülmúlhatatlan volt.
Üdvözlettel:
Tóth-Baranyi Rita
Válasz az értékelésre - 2017. április 25.
Kedves Tóth-Baranyi Rita,

Örömmel olvastuk sorait és várjuk Önöket sok szeretettel a jövőben is! Üdvözlettel, Hotel

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételekkel annyi problémánk volt csak, hogy átlagos ételek nem voltak és a gyerekek nincsenek hozzászokva az inyencségekhez. Ezt talán meg kellene oldani, mert nem csak mi voltunk ott gyerekekkel. Amúgy ezen kívül minden szuper volt.
Válasz az értékelésre - 2017. április 25.
Kedves Vendégünk,

Köszönettel fogadtuk véleményét, mely fontos számunkra. Várjuk Családjukat sok szeretettel a jövőben is! Üdvözlettel, Hotel

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel szobák nagyon színvonalasak,kényelmesek,tiszták. Szép a kilátás a nyugati szobákból, élvezhető a Balaton gyönyörűsége. Nagyon jó a parkolási lehetőség, az autók biztonságban vannak. Az ellátás bőséges, a minősége már nem annyira jó,a húsvéti sonka több napon keresztül volt feltálalva, a kicsit megbarnult nem a legfrissebb minőséget mutatta.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Visszatérőként most sem csalódtunk: kényelmes, tiszta szoba, isteni fogások reggel és este, szép környezet, kedves személyzet. Mindenkinek szívből ajánlom, de csak nyáron! Hideg időben, telt ház esetén nem elég a wellness részlegen a beltéri medence. Sajnos elég kicsi. . . Nyáron viszont ott a Balaton és a kültéri medence is, akkor már bárhol kényelmesen lehet fürdőzni.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. karácsonyán jártunk a Hotel Wellamarinban. Már a foglalási procedúra közben kiderült számomra, hogy nagyon kedvesek segítőkészek. Ez a benyomásom a megérkezésünkkor is megerősödött. A bechekkolás zökkenőmentesen és gyorsan zajlott. Viszont feljutni a szobába az elég hosszadalmas volt. Aminek egyszerű oka, hogy 1db kicsi (3-4fő) lift szállítja az utasokat 5 emeletre.

Zamárdi
1-7 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal
2017.10.29. - 2017.12.23.
Zamárdi
Akár 1 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal
2017.12.27. - 2017.12.30.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 11.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, pálinka kóstolóval, wellness-részleg használattal, korai érkezéssel és késői távozással, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.27. - 2018.01.02.
Somogy Kertje Szabadidő- és Rendezvényközpont
Bonnya
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szabadtéri wellness használattal, kerékpár és nordic walking túrabot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.09. - 2017.09.30.
Hotel Bakony
Bakonybél
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, vezetett kirándulással, kemencés party-val, kézműves foglalkozással, sportjátékokkal, íjászattal
2017.10.20. - 2017.10.24.
Thermal Hotel Igal
Igal
4 nap/3 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, forralt borral, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.29.
CE Plaza Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi műsorral és programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.29.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 3.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerti medence használattal, kedvezményes kerékpár bérléssel, ping-pongozással
2017.09.14. - 2017.12.23.
Best Western Plus Lakeside Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.125 - 14.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna-világ és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.12.29.
Zamárdi
1-2 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes fitnesz órákkal, animációs programokkal, játszóház használatával
2017.12.24. - 2017.12.27.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 15.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, gesztenyesütéssel és forralt borral, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
2017.12.24. - 2017.12.27.

Szállodák Zamárdi környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Akciós balatoni élménynapok (min. 2 éj)
Két éjszakás pihenés a Balatonnál (min. 2 éj)
Kedvezményes bor&wellness hétköznapok (min. 2 éj)

ZamárdiX