Hotel Wellamarin Zamárdi ★★★★

Hotel Wellamarin Zamárdi
8621 Zamárdi, Eötvös u. 15/1.

Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése:

1. helyezett az 58 zamárdi szállás közül
30. helyezett Balatonon - 1124 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

Hotel Wellamarin Zamárdi képei

Hotel Wellamarin Zamárdi

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Remekül éreztük magunkat, a bowling pályának különösen örültünk, az ételek nagyon ízletesek voltak (esetleg a vacsoránál kifejezetten gyerekeknek való étel is lehetne). Összességében elégedettek voltunk mindennel.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Elsőre a csodás Balaton-parti panoráma tetszett meg, szemben az Apátság templomával. Maga a szoba is tágas és szépen berendezett volt, rengeteg pakolós hellyel. A pálmát mégis az étteremben választéka vitte el; minden étel, köret fantáziadús, különleges volt. Köszönjük! Jó választás volt a Wellamarin!!
Válasz az értékelésre - 2020. február 2.
Kedves Vendégünk, Igazán köszönjük részletes pozitív visszajelzését,melyet örömmel olvastunk. Legyenek a a jövőben is mihamarabb vendégeink! Üdvözlettel, Hotel

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Mindennel maximális szintem meg voltam elégedve. Talán annyi, hogy hétvégére eléggé zsúfolt lett a wellness rész.
Ettől függetlenül, nagyon jót pihentünk!
Válasz az értékelésre - 2019. november 19.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szíves visszajelzését. Legyenek vendégeink mihamarabb a jövőben is! Üdvözlettel, Hotel

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
A szoba tiszta volt és megfelelő méretű három ember számára is. A wellness részleg nem túl nagy így télen, amikor csak bent lehet fürödni. A wellness medence vize kicsit hideg volt. A recepción levő hölgyekkel szemben a férfi recepciósok segítőkészebbek voltak. A bowling pályán a kiszolgálás nagyon kedves volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Nagyon tetszett a tágas,kényelmes szoba,a hasznosan megtervezett bútorzat,a tágas fürdőszoba,valamint az erkélyről történő kilátás a Balatonra és Tihanyra. Bár mi az első emeleten laktunk,a felettünk levő erkélyekről még szebb lehetett! A vacsora finom ételek garmadája volt,bőségesen lehetett választani mindenkinek kényere - kedvére,bár hiányoltam a Séf urat a pult mögül.
Válasz az értékelésre - 2019. november 5.
Tisztelt Vendégünk, Köszönettel fogadtuk visszajelzését és a sok-sok pozitív gondolatot. Az igen aktív pókokkal igyekszünk felvenni a versenyt,mely kapcsán köszönjük észrevételét.
Köszönjük továbbá az észrevételét,mely vonatkozásában kollégánk nem érdeklődött a tartózkodás során tapasztaltakról,továbbá véleményükről, azonban engedje meg,hogy visszautasítsuk ezen elméletet, miszerint vendégeink csak "fizessenek".

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Minden családosnak (lehet az pár hónapos kisgyermek vagy akár nagyobb gyermekes is) csak ajánlani tudom. A tiszta benti és kültéri medence, valamit a Balaton közelsége minden fürdőzni és pihenni vágyónak tökéletes kikapcsolódást biztosít.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 10.
Kedves Vendégünk, Örömmel olvastuk szíves visszajelzését és kedves ajánlását. Várjuk Családjukat vissza szállodánkba! Üdvözlettel, Hotel

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Már régóta gondolkodtam rajta, hogy meg kéne szállni a Wellamarinban, most adódott rá alkalom. A szálloda elhelyezkedése remek, közvetlenül a Balaton partján van. A szoba tiszta és kényelmes, a teraszról remek a kilátás. Az étteremben remekül megoldják a két ütemben való étkeztetést, udvarias a személyzet, az ételek finomak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokadszor voltunk ott, nem véletlenül. Évekkel ezelőtt láttam hogy mozgáskorlátozott vagy idősebb emberek rendkívül nehezen tudnak bemenni a medencébe a lábmosó lépcsője miatt. Most hogy felettem is eljárt az idő és magam is tapasztaltam,célszerű lenne a lábmosóhoz két kapaszkodó korlátot elhelyezni amely nem lenne nagy munka,csak korlátok és csavarok kérdése.
Válasz az értékelésre - 2019. február 17.
Kedves Vendégünk, Köszönjük szépen visszajelzését,melyet igyekszünk jövőbeni fejlesztéseink során megvalósítani. Várjuk vissza Önök minden alkalommal szeretettel, Üdvözlettel, Hotel

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Kellemes gyerek programok, de kicsi a wellness és apró bosszantó hibákkal teli (nincs akasztó a zuhany közelében, a wellness férfi mosdón átjárnak a hölgyek, mert úgy van kialakítva.., stb)
Válasz az értékelésre - 2018. október 28.
Tisztelt Vendégünk, Köszönjük szépen visszajelzését, melyből fejlődni képes szállodánk. Üdvözlettel, Hotel

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 3.
Visszatérő vendégként érkeztem a szállodába, és örömmel fedeztem fel, hogy nem kell egyetlen liftnél tülekedni, sem egymást kerülgetni a szűk lépcsőházban mint első alkalommal. Most egy konferenciára érkeztem, a hotel ebben sem okozott csalódást, minden jól szervezett volt. A személyzet barátságos, figyelmes, az ételek változatosak, a tisztasággal is elégedettek voltunk.

Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 38.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.22-ig
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 22.000 - 28.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.20. - 2020.10.08.
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Gasthaus Gibizer
2021.07.13. - 2020.07.13.
Bohém Birtok
Érvényes: 2020.12.22-ig
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Balla Apartmanház
Érvényes: 2021.07.13-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
Érvényes: 2020.08.25-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
Érvényes: 2021.07.13-ig
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 26.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Zamárdi környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)

ZamárdiX