Hotel Wellamarin Zamárdi ★★★★

Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Wellamarin ZamárdiHotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Wellamarin ZamárdiHotel Wellamarin Zamárdi

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

A Hotel Wellamarin legnépszerűbb csomagjai

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi - BALATON SOUND (min. 2 éj)
BALATON SOUND
Hotel Karos Spa Zalakaros - Karácsony
Karácsony
12.23-27.
Hotel Karos Spa Zalakaros
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. február 20.gyerekekkel járt itt
Nem tudom, hogy másoknak mitől 4 és 5 szívecske ez a hely, de mi nagyon rossz csillagzat alatt voltunk itt. Egy pozitívum lenne: a szoba, de csak lenne, mert a két helyiség közül csak az egyikben volt tv (nem így a honlapon az alaprajzon). Szobacsere. Semmi gond. Halványan halljuk, hogy alattunk a fitnessterem, vagy mi, de mindegy.
Szörnyű 2015. november 19. járt itt
Az 1 éves gyerekem a szobába kicsepegtette a szönyegre a kakaót ezért úgy meg hurcoltak a többi vendég előtt és 10000 ezer forintot kértek a takaritásért amit mondtam nem tudok kifizetni olyan kellemetlen volt az éterembe kértem a gyereknek müanyag tányért nem volt tök ideges lettem féltem hogy a gyerek összetör valamit nagyon rossz senkinek nem ajánlom eszt a helyett.
Szörnyű 2015. április 30.kollégákkal járt itt
A 2014 es szilvesztert szerettük volna a szállodában tölteni a barátainkkal. 22 fő. Mivel ennyi emberről volt szó árajánlatot kértünk az említett időszakra. Meg is kaptuk és szerepelt benne, hogy az ajánlat/ foglalás meddig érvényes. 20% kedvezményt ígértek a megadott időpontig.
Gyenge 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
A pozitívum nagy szoba szép és ízlésesen berendezett, kedves személyzet, bizonyos helyen jó kilátás. Szelektív kuka a szobában, és "handy" ami segít a túristáknak -egy mobil a szállodára hangolva, én nem bízom az ilyen eszközökben, de ez az saját véleményem. Negatívum amiből sajnos több van mint a pozitívomból: kicsi belső és külső medence TELTHÁZ ESETÉN pláne.
Hotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Medence/kertHotel Wellamarin Zamárdi - KörnyékHotel Wellamarin Zamárdi - Medence/kertHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - Medence/kertHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - Külső kép
Gyenge 2016. március 12. járt itt
Nem volt szerencsém megtapasztalni a Wellamarin szolgáltatását, már a foglalásnál csalódást okoztak
Egy ajándékutalványt vásároltam, azt szerettem volna beváltani, a meghatározott feltételek mellett. Az első –általam megjelölt időpontra azt jelezték, teltházas a szálloda – amit természetesen megértettem és elfogadtam.
Gyenge 2015. június 10.a párjával járt itt
Baráti ajánlásra választottuk a szállodát. (Megjegyzem, hogy ők hétvégén voltak, mi hétköznap. )Recepción kedves személyzet nem tájékoztatott, hogy a szobákhoz vezető folyosók le vannak zárva és a szobakártyával nyílik az ajtó (még jó hogy a barátok igen, igaz ők miután bejutottak többször segítettek a vendégeknek a bejutásban).
Hotel Wellamarin Zamárdi - Környék
Átlagos 2023. december 29.barátokkal járt itt
Maga a szállás gyönyörű, igényes, a szobák rendkívül kényelmesek. A dolgozók figyelmesek, kedvesek.
Az ételválaszték azonban gyér volt, valamint a gyümölcsök között sok volt az ehetetlen.
De a legrosszabb a hideg ételek voltak! ! ! - nem volt melegen tartójuk, és mikrót sem raktak ki, hogy legalább meg lehessen melegíteni!
Kicsit csalódottak voltunk, de jól éreztük magunkat.
Kedves Vendégünk!
Először is szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta velünk észrevételeit és visszajelzéseit. Örülünk, hogy szállodánk szobáival kapcsolatosan maximálisan elégedettek voltak!
Ugyanakkor sajnáljuk, hogy az ételválasztékkal kapcsolatos tapasztalataik nem teljesen voltak megfelelőek.
2024. január 13., Hotel Wellamarin****, Hotel Wellamarin
Átlagos 2022. július 31.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett az a Balaton közelsége. Voltunk itt pár éve,de sajnos azóta a spórolás látszik mindenhol. Egyik vacsora alkalmával a pincér nem ért az asztalunkhoz oda,igy szomjan maradtunk. De ami a legjobban zavart az a levegőtlenség. Közlekedőkben,liftben kifejezetten, és az étkezőben ahol tul sok ember van.
Tisztelt Vendégünk!
Nagyon köszönjük értékelését és véleményét!
Sajnáljuk, hogy az egyik vacsora alapján kollégánk nem tudta itallal kiszolgálni Önöket.
A továbbiakra pedig a jövőben nagyobb figyelmet fordítunk.
2022. augusztus 29., Hotel Wellamarin**** csapata, Hotel Wellamarin
Átlagos 2022. július 11.gyerekekkel járt itt
A játszó szoba felszereltsége nagyon gyenge. A tv-n az adók csak a minimális, ingyenesen fogható adók. A vacsora kínálat egyhangú, nem túl ízletes. A recepcióhoz vezető főbejárat szemetes, koszos volt, 1 hétig sem takarították fel. A fürdőben a járólapok mozognak, a tusfürdő adagoló fedele rendszeresen leesett a használatkor.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük szépen értékeléstét és véleményét!
Annyit szeretnénk reflektálni, hogy a szobára vonatkozó kéréseket figyelembe vesszük, de garantálni nem tudjuk, melyről vendégeinket tájékoztatjuk is ilyen kérés esetén.
A jelzett hibákra a jövőben nagyobb odafigyelést fordítunk.
2022. augusztus 29., Hotel Wellamarin**** csapata, Hotel Wellamarin
Átlagos 2022. június 6.a párjával járt itt
A hotel tiszta, az ágynemű, a matrac jó minőségű. A beltéri wellness kicsi, nagyon erős a fertőtlenítő szaga. A kültéri wellness-nél nem volt nyitva a bár, bár többen tartózkodtunk fent, igény lett volna rá. Az elegendő számú napágyhoz összesen 3 napernyő van, így nem lehetett hűvöst találni.
Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen
8621 ZamárdiEötvös u. 15/1.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Internet használat a szálloda számítógépén (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 2500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Fedett parkoló, kamerával felügyelt: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bisztró
Wellness Hotel Szindbád