Hotel Wellamarin Zamárdi ★★★★

Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Wellamarin ZamárdiHotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Wellamarin ZamárdiHotel Wellamarin Zamárdi

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

A Hotel Wellamarin legnépszerűbb csomagjai

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi - BALATON SOUND (min. 2 éj)
BALATON SOUND
Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

Kiváló 2014. február 23.üzleti partnerrel járt itt
Bár még nincs idény, napsütés viszont volt és dolgozni is kellet, még is úgy éreztem nyaralok. Ehhez nagyban hozzá járult a szálloda személyzete és színvonala. Tudom amit most írok amiatt sokan „sznobnak” neveznek majd, de a helyzet az mos nem foglalkozom vele, mert egy szállodának ilyennek kell lennie - az én mércém szerint.
Hotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Medence/kertHotel Wellamarin Zamárdi - KörnyékHotel Wellamarin Zamárdi - Medence/kertHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - Medence/kertHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - Külső kép
Kiváló 2013. augusztus 28.a párjával járt itt
Az első ami szembeötlött a szobába lépve, a különleges hangulatot kölcsönző sokszínű világítási lehetőség, melyből az ágy körüli és a szemben levő falé külön említést érdemel. A szálloda elegáns, szép tiszta, a személyzet és a kiszolgálás figyelmes. Jó a konyha, az ételek választéka bőséges.
Hotel Wellamarin Zamárdi - Szobák
Kiváló 2016. július 15.gyerekekkel járt itt
Összeségében nézve nagyon jól éreztük magunkat a 3 éjszaka alatt. Mindenki nagyon barátságos, kimagaslóan szép és jó minőségű a hotel. Félpanziós ellátást kaptunk és az ételek nagyon ízletesek és kiváló minőségűek voltak. Az aranygaluskát vanilia öntettel mindenkinek nagyon ajánlom, még soha nem ettem ilyen finomat.
Szörnyű 2015. április 30.kollégákkal járt itt
A 2014 es szilvesztert szerettük volna a szállodában tölteni a barátainkkal. 22 fő. Mivel ennyi emberről volt szó árajánlatot kértünk az említett időszakra. Meg is kaptuk és szerepelt benne, hogy az ajánlat/ foglalás meddig érvényes. 20% kedvezményt ígértek a megadott időpontig.
2014. augusztus 18.a párjával járt itt
A szálloda szép, kényelmes. Parkolni a szálloda előtt lehet, ha van hely, ha nem, akkor az utcán. Belépve egyből észreveszem, hogy kerülik az egyenes vonalakat. Minden hullámos, a fal, a festés. Viszont a barna szín nem tetszett. 1 szűk lift van, a lépcsőház és a folyosó is szűk, a szobák nagyságának javára.
Kiváló 2014. február 10.családjával járt itt
Tegnap jöttünk haza , 3 csodás napot töltöttünk a családommal a szállodában! Nem tudok semmi negatív kritikát írni,mert minden tökéletes volt! Igaz,hogy nem volt telt ház és lehet hogy ez javított a komfortérzetemen. A szobák nagyon gyönyörűek,tiszták voltak. A személyzet átlagon felüli!
Kiváló 2014. január 13.a párjával járt itt
2 éve járunk ide, 4. alkalommal pihentünk itt. Nagyon szép igényes szálloda, gyönyörű szobák (különbség a standard és deluxe között csak az elhelyezkedése 1-2 emelt standard, 3-4 deluxe)az étterem és az ételek nagyon jók (egyik alkalommal nem felelt meg a vacsora kínálat, és szájhúzás nélkül sütettek részemre csirkemellet).
Gyenge 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
A pozitívum nagy szoba szép és ízlésesen berendezett, kedves személyzet, bizonyos helyen jó kilátás. Szelektív kuka a szobában, és "handy" ami segít a túristáknak -egy mobil a szállodára hangolva, én nem bízom az ilyen eszközökben, de ez az saját véleményem. Negatívum amiből sajnos több van mint a pozitívomból: kicsi belső és külső medence TELTHÁZ ESETÉN pláne.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 22.a párjával járt itt
Tavasszal egy konferencián voltunk párommal ebben a szállodában. A recepciósok eléggé sótlanak voltak, de amit kértünk/kérdeztünk abban segítettek! A szobánk erkélyről a Tihanyi Bencés Apátságra és gyönyörű tavaszi Balatonra nézhettünk. A szoba felszereltsége hozta az elvárt szintet.
Kiváló 2015. február 23.a párjával járt itt
Gyönyörüek a szobák,jó a wellness,segítőkész személyzet.Minden nagyon szupi volt,engem ami kicsit meglepett a vacsorák minősége volt...Lehet magasra tettem a mércét,ha már egy ilyen gyönyörű szállodában voltam,de kicsit fura volt ,hogy egyik este szinte csak sertés volt a svédasztalon:((Azért a csirkemell beleférhetne...:))
Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen
8621 ZamárdiEötvös u. 15/1.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Internet használat a szálloda számítógépén (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 2500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Fedett parkoló, kamerával felügyelt: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bisztró
Wellness Hotel Szindbád